Opinie o Euromark Polska S. A., 03-152 Warszawa, ul. Modlińska 244a Planet Outdoor Salon Firmowy C. H. Lubli

fmin

anonim, z tego co słyszałem od znajomego u nich otrzymujesz tylko podstawę i czasami na święta coś skapną jak lepszy kwartał jest.. Generalnie firma ma dobrą atmosferę i tyle

Kierownik

Zalezy od stanowiska - ale belkot. Zwykly pracownik jest pomiatany za 1200 zl przez[usunięte przez moderatora]. Do tego dochodzi sprzedaz indywidualna - a wiec i konflikt miedzy-pracowniczy.

aaaa

Nie zgadzam się nie jest źle oczywiscie zależy od stanowiska.

BYŁY

[usunięte przez moderatora] i obiecywanie gruszek na wierzbie. Chamskie [usunięte przez moderatora], bezczelne podejście do pracownika. STANOWCZO ODRADZAM !!!

Zostaw opinię o Euromark Polska S. A., 03-152 Warszawa, ul. Modlińska 244a Planet Outdoor Salon Firmowy C. H. Lubli - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euromark Polska S. A., 03-152 Warszawa, ul. Modlińska 244a Planet Outdoor Salon Firmowy C. H. Lubli