BLUE TRADING B.V.

Opinie o BLUE TRADING B.V.

Perła

Witam nie polecam agencji blue trading (usunięte przez administratora), pracy nie ma godzin nie ma, mielismy gwarantowane w dniu przyjazdu nawet 60h na tydzień a okazało sie ze ja bylam tylko 3dni w pracy a moj partner raz, jedna wielka porażka, (usunięte przez administratora), 14 osob na domku i ludzie po dwa dni pracują żeby tylko na pokój zapłacić 90euro, wyjechalismy do innej agencji po tygodniu bo szkoda było tu siedzieć, agencja raptem ma 60 osób i to jeszcze dla nich nie potrafią zapewnić godzin, żerują na osobach które pierwszy raz są w Holandii i nie wiedzą jak zmienić agencje i pracę. Klaver który nas tu rekrutował w polsce to samo(usunięte przez administratora) naciagaja ludzi zeby tylko tu przyjechać. Omijajcie ich szerokim łukiem jest dużo innych porządnych agencji które gwarantują pracę i godziny.

Stefan

Jak firma organizuje warunki bytowe za granicą?

Malutka90

Pracuje ktoś przy rozach jak jest ?

Xxx
@Malutka90

Nie polecam bardzo mała stawka bardzo szybkie tempo

Gosia

Byłam z chłopakiem rok temu w sierpniu. Gdy byliśmy z chłopakiem w drodze do Holandii,(usunięte przez administratora)i okazało się, że warunki są zupełnie inne niż miały być. Mieszkaliśmy w małej wsi Wijdewormer, gdzie do sklepu było przynajmniej 15km. Nie mieliśmy rowerów, a żeby doproy sić się o auto firmowe chociazby na weekend - graniczyło to z cudem. Samo biuro nie było złe, płacili na czas, choć wypłaty nie zwalały z nóg. (usunięte przez administratora)Przyjechaliśmy do Holandii po północy, a o 4 rano zadzwonił (usunięte przez administratora), że na szóstą idziemy do pracy. Zawsze nas odbierał z pracy i odwoził do domu, codziennie trzeba było na niego czekać minimum 15 minut, mimo, że biuro było obok naszego zakładu pracy. Niczego nie dało się z nim załatwić, on mówił jedno, na grafiku było drugie. Kiedy zrezygnowaliśy z umowy z nimi, nagle się nami zainteresował i przyjechał pod nasz dom z pretensjami, że co my sobie wyobrażamy. Mieszkanie bylo srednio zadbane, zajeło mi to kilka dni żeby doprowadzić je do porządku.

sy........

Witam o BLUE TRADING moge powiedzieć bo ciekawe rzeczy pracowałam tam od początku marca myślałam ze bedzie spoko a jednak tak nie było powiem więcej (usunięte przez administratora).... nie jest uczciwy wobec pracowników ściąga ludzi do pracy i wmawia im ze można dobrze zarobić a (usunięte przez administratora) prawda powiem wiecej zdzerają z ludzi jak tylko to mozliwe jak zobaczyłam swój solaris to wyplacono mi 300 euro co wiecej (usunięte przez administratora) informował mnie że moge dobrze zarobic a zarobek moj miał niby wyniesc 700 euro co okazało sie nie prawdą jak przyszedl dzien wypłaty bylam tam(usunięte przez administratora) tygodnie a i jeszcze chciałam dodac ze na mieszkaniu nie było nawet garków wiec nie bylo w czym ugotwac jedzenia 2 baniaki na krzyz i jedna patelnia co bylo na na mieszkaniu 6 osob godziny pracy były nie regularne bo wciąz sie zmieniaki z godziny na godzine przez(usunięte przez administratora) jak na nastepny dzien miało sie na 14 do pracy to informował telefonicznie ze jednak trzeba przyjsc na 10 rano do pracy a tak zdazało sie co 2 dzien chciałabym jeszcze dodac ze(usunięte przez administratora)to jest bardzo chamski człowiek i jednym słowem oszust tylko po to zeby z ludzi zrobic głupkow najgorsza firma blue trading tylko z lidzi kase zdzierają . Nie polecam!!!

Iza

@Pr czyli jednak miałam rację, że Wasze pensje w firmie BLUE TRADING B.V. @Powodzenia! są zależne od przepracowanych godzin. Zapewne Ty w nowej firmie pracujesz 40 godzin tygodniowo. Zatem i tak wychodzi na to, że masz tam niższą stawkę.

sylwia
@Iza

witam zgadzam się z tobą w 100 % (usunięte przez administratora) jednym słowem wiecie że na wiekówce można zarobić 300 euro skoro najniższa krajowa w NL wynosi 1300 euro miesięcznie wmawiają ludziom że można dobrze zarobić a (usunięte przez administratora) prawda 800 euro to max

Iza

@Dno a czy wiedziałeś jak będą wyglądały Twoje zarobki w firmie BLUE TRADING B.V.? Czym spowodowane było to, że były to zarobki jak tygodniówka? Może pracowałeś mało godzin?

Powodzenia!
@Iza

Jeśli +50h to mało i zarobki miesięczne nie przekraczające 900€/mc to dla was dużo to śmiało startujecie do takiej pracy ???? teraz pracuje również 50h czasem trochę więcej ale moja tygodniówka to 800€, daje do myślenia? Mi nie odpowiadało i zmieniłem pracę, wy nie musicie. A szukanie przyczyny dlaczego tak mało się tam zarabia nie powinno być w pracownikach (no oczywiście są wyjątki) a w pracodawcy. Pozdro600 ✌????????????

Pr
@Powodzenia!

Kolego, a mógłbyś dać namiar na tą firmę co płaci 800 euro na tydzień? Też pracuje w Blue Trading i mam 900 euro miesięcznie ale za 40 godzin. Wcześniej pracowałem przez inne agencje i zarabialem podobnie. Warunki tu sa dobre i nie ma takiego chamstwa jak się spotykało w innych biurach, ale chętnie bym zmienił jeśli mogę zarobić 2x więcej.

@Powodzenia!

Witaj a gdzie można zarobic ponad 500e tygodniowo?

Iza

@Joanah nadal pracujesz w firmie BLUE TRADING B.V.? Polecasz tego pracodawcę? Czy mogłabyś opowiedzieć więcej o swojej pracy. Przydadzą się te informacje osobom, które chcą aplikować.

duuzo godzin i dobre warunki mieszkaniowe!!! Polecam

ziom efefe

Dobra robota na sezon. Duzo godzin w niekoniecznie dobrych warunkach pracy. Gosc u ktorego robie to jakis furiat, ale godziny sie zgadzaja. Polecam na sezon, nie na stałe

Jaca

Biuro OK, polecam

er

hej no wlasnie w Holandii jest teraz praca od nich i z zakwateroeaniem wydaje mi sie ze mozna w sumie sporbowac bo za granica sa inne / wyzsze zarobki no i to szansa na zdobycie jakiegos dosiwadczenia

Jacek

Pracowalem w bluetrading okolo pol roku i wyplata zawsze byla na czas

czesc

Dobrze sie mieszka i dobrze sie pracuje. Nie odlozysz na nowy dom w pol roku, ale napewno zaoszczedzisz na auto czy na splate dlugow, a jak masz dobrze pod sufitem poukladane to wiesz ze wyjazd do holandii oplaca sie ale tylko wtedy jezeli chcesz posiedziec kilka lat. Jest tu kilka osob, ktore siedza juz pare lat i z tego co widze to calkiem dobrze sie maja.

ghj

@aldi rozumiem, że masz propozycje pracy przy kwiatach - dobrze ogarniam? Jak dobrze płątnas i nie masz nic innego to czemu ty sie człowieku jeszcze zastanawiasz :) Jasne że jechać! przynajmniej sobie zarobisz

aldi

witam , mam propozycje kwiaty jechać czy nie ? pozdro kto wie niech pisze

Majkel Zet

Napisałem tu w złości kilka nieprzyjemnych słów których żałuję, i przepraszam. Przepraszam Madzie za to co napisałem. Nigdy źle o niej nie myślałem. Firma jest okey i jeśli była by taka opcja to z chęcią wrócę.

BlaBlaBlanco

Jak tam u Was wygląda sprawa z wozami do roboty? Macie dalej 2 pandy i 1 twingo ? Wg mnie skoro na pracownikach Jose też coś zyskuje,nie oszukujmy się że ,każda agencja to nie jakaś instytucja charytatywna ..też musi swoje zarobić,z tych przychodów mógłby zainwestować w kolejnie 2 auta, jakieś kombiki - forda fokusa czy opla astre, takie 10 letnie,eby rozłożyć liczbę pracowników na wszytskie wozy a nie wje****ać do 3-4 i heyah !,jak matiasy w słoiku! Bo taka panda to pewnie nie ma ani 100kucyków .. Reklama lokalna Zaandam i jakieś okoliczne dziury to swoją drogą ,ale bezpieczeństwo ludzi najważniejsze,przecież jak to pandy czy twingo wejdzie z 5 osób i taki ciężar ma się w trase puścić,to się ma niby rozkulać ?....Albo powinien taką renie kombika pod leasing jaka się wozil Jose w 2014.Renia trafic czy ford transit.....

willy

Zakwaterowanie to gwarantuje praktycznie każda agencja kolego, ale nie wiem czy wiesz że i tak to pracownik za te udogodnienia płacić więc skończ pan wychwalać...

sxdx

czesc bartes, chaty sa spoko ale pracy malo. Podobno pracy ma byc wiecej od lutego

Zostaw merytoryczną opinię o BLUE TRADING B.V. - Wormerveer

• Jak się pracuje w BLUE TRADING B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy BLUE TRADING B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BLUE TRADING B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 12 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BLUE TRADING B.V.?

Kandydaci do pracy w BLUE TRADING B.V. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BLUE TRADING B.V.