Opinie o SEGEPO-REFA Sp. z o. o. - Swiebodzice w Świebodzice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SEGEPO-REFA Sp. z o. o. - Swiebodzice. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie SEGEPO-REFA Sp. z o. o. - Swiebodzice o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SEGEPO-REFA Sp. z o. o. - Swiebodzice w Świebodzice

Solidarność Dolny Śląsk Nowy wpis

Kim jesteśmy? Niezależny Samorządny Związek Zawodowy „Solidarność” to silna wspólnota obrony godności, praw i interesów pracowniczych. pracowników zaangażowanych w działania na rzecz godnej pracy. To największy w Polsce związek zawodowy, solidarnie działający już od ponad 40 lat. Solidarność powstała w 1980 roku w wyniku protestu robotniczego i podpisania Porozumień Sierpniowych, opiera swoje działania na etyce chrześcijańskiej i katolickiej nauce społecznej, działa w interesie pracowników i ich rodzin. Łączy nas wspólny cel -poprawa warunków pracy. Co oferujemy? Solidarność – między nami pracownikami. Tworzymy – wspólnie z pracodawcą przyjazne i dobre warunki pracy oraz płacy. Bronimy – przed niesłusznymi karami, brakiem docenienia w pracy. Kształcimy – aby opracowywać i wdrażać dobre rozwiązania w zgodzie z obowiązującym prawem. Dlaczego warto się organizować? Ponieważ razem łatwiej bronić swoich praw, a tam gdzie działają związki zawodowe: • rzadziej naruszane są prawa pracowników, • rzadziej dochodzi do nieregularnego wypłacania wynagrodzeń, • pracodawcy nie zmuszają pracowników do pracy w nadgodzinach bez wynagrodzenia, • regularnie odprowadzane są składki na ubezpieczenie społeczne. Dołącz do Nas: drz@wroc.solidarnosc.org.pl FB Solidarność Dolny Śląsk http://solidarnosc.wroc.pl/ tel. 71/ 78-10-150

marcin Nowy wpis

Policz ile miałeś (aś) tych godzin i podobnie jak ja wystąp o ekwiwalent z tytułu godzin nadliczbowych, podobnie jak ja ;)

omg

Brak szacunku dla pracownika, brak poszanowania jego prywatnego czasu (poniedzialkowe zebrania trwajace w nieskonczonosc), liczy sie tylko praca i praca.Słabe płace, nie polecam tej firmy. Ciesze sie, ze juz tam nie pracuje. To byla trauma i psychiczny szok.

Zostaw merytoryczną opinię o SEGEPO-REFA Sp. z o. o. - Swiebodzice - Świebodzice

• Jak się pracuje w SEGEPO-REFA Sp. z o. o. - Swiebodzice?

Zobacz opinie na temat firmy SEGEPO-REFA Sp. z o. o. - Swiebodzice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

SEGEPO-REFA Sp. z o. o. - Swiebodzice