Opinie o DND Project Jacek Dziatkowski w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy DND Project Jacek Dziatkowski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DND Project Jacek Dziatkowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DND Project Jacek Dziatkowski w Warszawa

POL-KONGRES PROJEKT Nowy wpis

Odradzam współpracę z firmą DND Project Jacek Dziatkowski z siedzibą w Warszawie. W październiku 2021 roku zrealizowaliśmy na jej zlecenie techniczną obsługę konferencji hybrydowej we Wrocławiu. Pisemnie wyrażone słowa osoby z tej firmy po konferencji potwierdzają, że usługa została zrealizowana na najwyższym poziomie. Firma nie reaguje na żadne próby kontaktu, chęci wyjaśnienia powodu niezapłacenia do tej pory za FV. Nie wzrusza też właściciela dostarczone mu ponad miesiąc temu wezwanie do zapłaty. Wyczerpane zostały granice cierpliwości i chęci polubownego załatwienia sprawy - złożony został pozew do sądu, a wpisem chcę przestrzec i uchronić od problemów innych

Nie polecam. Niskie zarobki głownie umowa zlecenie przeciagana po kilka razy. Presja na wyniki. Opóźnienia w wypłacaniu prowizji. Średnio motywujące. Nic nie pokrywa się z obietnicami z rozmowy kwalifikacyjnej.

@pracownik

Nie zgodzę się wszystko jest klarowne każda osoba która naprawdę przejdzie pierwszy etap umowy przechodzi na etat trzeba wiedzieć i być świadomym i rozumieć co pracodawca mówi. Warunkiem otrzymania prowizji jest wpłacenie przez klienta środków za kontrakt pracownik jest poinformowany przed podpisaniem umowy. Jeżeli ktoś szuka pracy w której będzie leżeć to nie ten adres.

Pracownik Nowy wpis

Panie Jacku podawanie się za pracownika nic Panu nie da a jak jest naprawdę kazdy kto pracował sam wie. Nie polecam

Wojciech Nowy wpis

Jeżeli pracowałeś w tej firmie to może będziesz tak uprzejmy i napiszesz ile dokładnie można tam zarobić na początku zatrudnienia? Nie ukrywam, że kwestia ta mnie bardzo mocno ciekawi, dlatego też może będziesz tak uprzejmy i to napiszesz? Tym samym pomożesz wielu osobom, które odwiedzają ten wątek.

pracownik Nowy wpis
@Wojciech

Najpierw kilka umów zleceń i wiele obietnic, że jak wejdziesz na wyższy poziom sprzedaży to zasłużysz na umowę o pracę, która w najlepszym wypadku jest na najniższą krajową. Nie muszę dodawać, że spełnienie pierwszego wymogu jest prawie nierealne bo "zawsze może być lepiej " Oczywiście jest system prowizyjny, ale ciężko zmieścić się w oczekiwanych limitach. Dużo obietnic, w tym propozycje współpracy partnerskiej, wizja wielkich zarobków, a ostatecznie wielkie rozczarowanie i zarobki na poziomie do 2000 zł. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o DND Project Jacek Dziatkowski - Warszawa

DND Project Jacek Dziatkowski