Opinie o Restauracja Stara Gorzelnia Ryxa w Prażmów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Restauracja Stara Gorzelnia Ryxa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Restauracja Stara Gorzelnia Ryxa o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restauracja Stara Gorzelnia Ryxa w Prażmów

Edyta Fijałkowska-Budnich

Szczerze doradzam ten lokal na imprezy okolicznosciowe. Wlasciciele mili az do bólu do poki nie wezma w rece gotowki. Po tym czasie Wasza impreza jest przesadzona. U mnie bylo podobnie jak kiedys u znajomej. Myslalam ze tak sie poprostu zlozylo ale nie!!!!! Lista gosci byla, kasa dana z gory i czekamy na piatkowy wieczor. Jak ktos juz tu napisal. Nie caly asortyment alkoholowy wystawiony na stoly, tak jakby chcialo go ukryc, napoje zakupione przezemnie wykladane sporadycznie na masz i spadaj, przekaski nawet nie byly wlasnej roboty tylko prawdopodobnie kupione gotowe w markecie. Flaki i rosol?????? To jakas pomylka. Ani smaku ani wygladu i raczej cieple jak zimne a powinny byc na goraco. No masakra. Ostatni raz tam bylam i to na wlasnej imprezie bo do kogos tez nie pojde! Po rozmowie telefonicznej na drugi dzien z wlascicielka stwierdzam ze ta Pani ma w (usunięte przez administratora) opinie swoich gosci, wazna jest zarobiona kasa!!!! Oby tak dalej. NIE POLECAM

Władysław

Szczerze to odradzam. Bylem gosciem na weselu. Po rozmowie z Parą Młodą stwierdzam tak. Obsluga beznadziejna, wiecznie czegoś brakowalo na stole. Jak nie przepitki to wodeczki. Co chwila trzeba bylo sie prosic "kelnera" aby uzupelinil braki na stolach. Świadek wiecznie chodzil na zaplecze i zwracał uwagę ze czegoś goscie nie mają. Napoje najtanszej jakosci prosto z biedronki oferowane przez Stara Gorzelnie. Jedzenie bez smaku, przygotowane byle jak na odwal sie. Stół wiejski chyba ok, szczegolnie smalec i ogórki. Co do bimbru oferowanego przez wlasciciela gorzelni to nie polecam. Nie jestem koneserem ale bimbru to nie przypominalo. Raczej jakiś typowy ROYAL z mieszany z cytryną. Moze dlatego był za darmo. Wódka podobno miala byc zmrożona jak to przystalo na ten napój i takie byly zapewnienia przez Pana mlodego. Na stoly przychodzila w temperaturze pokojowej. Stara gorzelnia twierdzi ze bylo za cieplo na dworze "20c" a ich lodówki nie wyrabiały. Fajerwerki odpalone bez niczyjej wiedzy przez Stara Gorzelnie. Wiekszosc weselnikow nie zdazyla na pokaz. Wszystko robione na biegu i bez konsultacji z resztą biesiadników.... aby odbębnić i wygnać gości. Podobno o torcie weselnym zapomnieli że jest taki do wystawienia. Masakra. Dla wlascicieli najwazniejsze to wziąść kase, naobiecywać i tyle. Jedyne co bylo fajne to wystroj wnetrza ale to zasluga budowniczych z tamtych lat. Jesli chcecie miec spieprzona impreze i zaplacic za to, to zapraszam do Starej Gorzelni w Prazmowie. Nastepnym razem nie ide tam na impreze nawet jesli nie bede jej sponsorowal jak bylo teraz. Zmarnowany czas. Gdyby nie bliscy Młodzi ktorzy mnie zaprosili to bym był zniesmaczony takim przyjeciem. Teraz jestem wkurw...ny. NIE POLECAM TAKIEGO DZIADOSTWA, nie te czasy a knajp tego typu jest dużo.

Polecam. Pyszne jedzonko i pomoc na każdym kroku, od podpisania umowy do wyjścia z wesela. Dziekujemy

Degustacja

Szczerze to nie bylem zachwycony po zabawie Andrzejkowej jedzenie zimne bez smaku salatki wybeltane a nie wymieszane nie bylo co jesc jezeli ma byc taki Sylwester to wolimy z zona posiedziec w domu poprzedni gospodarz restauracji tez raz dal plame na Andrzejkach ale Sylwester juz juz byl (usunięte przez administratora)

Sławomir
@Degustacja

Dla naszej paczki impreza była mega

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Restauracja Stara Gorzelnia Ryxa? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Sławomir

Andrzejki super!!! Sylwester mega. Polecam bardzo

Zabawa sylwestrowa SUPER!!!! Dziękujemy

Zły

Ludzie zupełnie niepoważni. Zaproszenia wydrukowane i rozdane. Wycofali się z organizacji na dwa tyg. przed uroczystością nie informując o tym. Dowiedzieliśmy się przypadkiem chcąc się upewnić o aktualności. Przestrzegam przed umową słowną ze strony tych ludzi, bo dla nich słowo nic nie znaczy o czym mówią wprost, lecz nie na początku ustaleń. Zupełne dno i żenada.

Gorzelnia
@Zły

Szanowny Panie Rezerwacji dokonujemy poprzez wpłatę zaliczki max do 4 dni od słownej rezerwacji a nie 3 miesiące po... Do tego jeszcze samowolny przelew na konto (po 3 miesiącach) bez żadnego powiadomienia nas. Pozdrawiam

Super klimat. Świetnie zorganizowana impreza. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Restauracja Stara Gorzelnia Ryxa - Prażmów

Restauracja Stara Gorzelnia Ryxa