Opinie o Restauracja Stara Gorzelnia Ryxa w Prażmów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Restauracja Stara Gorzelnia Ryxa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Restauracja Stara Gorzelnia Ryxa o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restauracja Stara Gorzelnia Ryxa w Prażmów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Restauracja Stara Gorzelnia Ryxa? Oddzwaniają zawsze?

Dora Nowy wpis

Nie polecam!!! Jedzenie koszmarne, małe porcje. Obsługa wolna, przynosiła jedzenie zimne. Brak chociażby serwetek o których zapomniano rozłożyć.

Bartosz Nowy wpis

To forum dla pracowników firmy a nie dla klientów!!

Stypa

Koszmar. Jedzenie okropne, rosół to chyba na jednym korpusie najgorszej jakości gotowany. Flaki tak gęste od mąki, że łyżka stawała. Tylko wnętrza ładne bo jedzenie koszmarne.

Konsolacja
@Stypa

W ogóle nie zgadzam się z tą opinią. Byłem na konsolacji wujka w zeszłym tygodniu. Jedzenie dobre jak zawsze! Klasyczne: rosół, flaki - jadłem flaki i spoko! Kotlet schabowy z sosem pieczarkowym, ziemniaki i jakieś surówki - bardzo smaczne! Ciasta nie dało się przejeść. Ciocia każdemu spakowała na wynos. Jedno zaskoczenie. Łazienki - po remoncie - przyjemnie. Ja tam będę wracał do tego miejsca. Liczę że przy innych okazjach.

Stypa
@Konsolacja

Też miałam przyjemność być na konsolacji, jedzenie było ok, miło i przytulnie jedynie obsługa słaba. Naburmuszona kelnerka, ani proszę ani dziękuję. Na uśmiech nie było co liczyć... Miejsce jeszcze odwiedzę.

Stypa Nowy wpis
@Stypa

Jak to jest, że ja pytam w rodzinie kto tu napisał komentarz a nikt nawet nie wie o co chodzi? Kto pisze te komentarze???? Może właścicielka? :-) Jedzenie obrzydliwe, raz jeszcze podkreślę.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Restauracja Stara Gorzelnia Ryxa? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kasjer/merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii Prażmów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Pracownik Ochrony Grójec
Prażmów
Seris Konsalnet Holding S.A.
Chrzest córki

Do Starej Gorzelni zaprosiłam Gosci po Chrzcie córeczki. Było super. Dobre jedzenie, ładnie podane - mieliśmy osoby na diecie, w tej samej cenie mieli przygotowane osobne menu obiadowe. Podobało mi się podejście właścicieli. Świeże kwiaty, muzyczka w tle, kelnerka miła. Polecam polędwiczki i karkówkę ;-)

Zofia

Na tym forum - jak i w mediach społecznościowych - niestety aktywni są klienci Restauracja Stara Gorzelnia Ryxa. Jednak najistotniejsze z punktu widzenia przeznaczenia forum są wypowiedzi osób pracujących w niej. Jak firma spełnia się w roli pracodawcy? Podzielcie się swoim doświadczeniem z nią związanym, a także powiedzcie proszę, jakie są plusy i minusy pracy w tym miejscu.

Grupa Kalafiora

Super Andrzejki!!! Mega zabawa!! Polecamy

Super urodziny, współpraca Starej Gorzelni z moją żoną do końca była mega. Niczego się nie spodziewałem i byłem mega zaskoczony jak przyszedłem :-) Jedzenie było pyszne, teraz wybieramy się na Sylwestra Polecam o dziekuje

Karolina M.

Weselisko genialne!!! Super zorganizowane, wszystko na czas. Idealnie było. Bardzo mi się podobało. Na pewno będę polecać. A karkóweczka mmmiodzio

okradziona

Nie dajcie się nabrać, to jest (usunięte przez administratora)

K.

Wszystko idealnie. Na stołach mnóstwo jedzenia. Wszystko smaczne. Atmosfera mega

Chrzciny bratanka wczorajszej niedzieli. Pięknie i stylowo. Jedzonko pyszne, świeżutkie i smaczne. Dovolaye palce lizać, i pasztet że sliweczką młodzik. Właściciele to mega pozytywnie ludzie. Do zobaczenia w maju na komunii. Polecam i dziekuje

28.07.2018 impreza urodzinowa.Jestem bardzo zadowolona goście również.Super jedzonko .Karkówka z kurkami przepyszna.Przemili właściciele.Panie kelnerki spisały się na medal.Super plac zabaw dla dzieci.Nigdy wcześniej tam nie byłam nikogo nie znałam, ale jestem zachwycona.Dziękuję bardzo!!!! Gorąco polecam Anna

Wiolka

Zajefajne miejsce, jedzenie mega. Polecam bardzo

Piękne miejsce i pyszne jedzenie

Franciszek

Czy ktoś z osób odwiedzających to forum jest pracownikiem Restauracji Stara Gorzelnia Ryxa? Proszę o obiektywne opinie dotyczące zatrudnienia i warunków pracy jakie oferuje pracodawca. Czy kelnerzy prócz podstawy mogą liczyć też na napiwki? Jak wygląda sprawa z zatrudnienie na kuchni. Czy są tam poszukiwani pracownicy. Zachęcam was do dodawania swoich opinii.

Mariola

Polecam. Jedzenie pyszne. Obsługa fantastyczna.

Świętopełek

Polecam. Środowa imprezka firmowa MEGA

Krzysiek
@Świętopełek

Kolejny post na sile pisany. W srode tam nikogo nie bylo ha ha ha.

@Krzysiek

A to dziwne. Impreza dla Media Markt...... Chyba że byłem na innej....

Kondziu
@Świętopełek

Extra a najlepszy był grill na dworze :-) Reszty przyjęcia nie pamiętam niestety;-)

KAMILA

Fajnie było, teraz przyjedziemy na Złote Gody :-) Bal geriatryków ale super rozkręcona zabawa.

Krystyna
@KAMILA

Super było na tym przyjęciu

E&M

Przepiękne miejsce z klimatem. Uwielbiam tam być, to już moja czwarta impreza w tym miejscu i nie ostatnia. Od zmiany właścicieli dużo się zmieniło na lepsze. Jedzenie jest świeże i takie domowe. Polecamy bardzo Ewa i Marcin

Zostaw merytoryczną opinię o Restauracja Stara Gorzelnia Ryxa - Prażmów

Restauracja Stara Gorzelnia Ryxa
3.8/5 Na podstawie 38 ocen.

Restauracja Stara Gorzelnia Ryxa