Rzońca Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych - Łomża

Łomża

Opinie o Rzońca Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych - Łomża

ex-wyrobnik

No cóż praca w tej firmie do przyjemniejszych nie należy,niestety pracodawca nie szanuje swoich pracowników,pomiata nimi i nie szanuje jako ludzi,ciagły stres ,nerwówka spowodowane złą organizacja pracy i generalnie źle zarządzana firma,logistyka pod psem,brak profesjonalnego managera który ogarnoł by to wszystko szkoda firma ma potencjała marnowany przez szefostwo i część kadry kierowniczej(z przypadku),Nie polecam

Zostaw opinię o Rzońca Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych - Łomża - Łomża

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rzońca Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych - Łomża