Opinie o Centrum Komputerowe Zoliborz CKZ.pl w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrum Komputerowe Zoliborz CKZ.pl. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum Komputerowe Zoliborz CKZ.pl o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Komputerowe Zoliborz CKZ.pl w Warszawa

Maciek Nowy wpis

Witam wszystkich szukających opinii o tej firemce która się uważa chyba za google pan który prowadzi rekrutacje jest oderwany od rzeczywistości może to nie jest rekruter tylko pomocnik na zmywaku? Na odpowiedz cv którą wysyłasz nawet nie umie zadzwonić maile pisze może dlatego ze robi za 2 i musi obsługiwać klienta robić swoja robotę i jeszcze prowadzić rekrutacje. W mailu dostajesz kwestionariusz z pytaniem na końcu jest pytanie czy przyjdziesz na dzień próbny robić za (usunięte przez administratora) hahaha. Rozmowa przez tel to jest dowcip pytań 150 nie wiem czy chcą zobaczyć co umiesz czy próbują ci udowodnić ze nic nie umiesz zalecam nawet nie tracić czasu na wysyłanie cv.

Grisza Nowy wpis

Bardzo odradzam. Atmosfera pracy fatalna. Właścicielka nerwowa. Traktuje ludzi bydło.

Aneta

Hejka, chciałam dopytać o zarobki w tej firmie - po opiniach widzę że były to najniższe stawki. Czy na 2022 coś się zmieniło i można liczyć na więcej? Będę wdzięczna za odpowiedź, nie wiem czy składać tam cv.

Norbercik
@Aneta

Gdy byłem na rozmowie szukali serwisanta. Firma jest niewielka - sklep, 3-4 pracowników i 2-3 pokoiki na zapleczu. Mi zaproponowali umowę na najniższą krajową i około 1500 złotych pod stołem. Plus jakiś pakiet ubezpieczeń ale nie medycznych tylko od wypadków itp. Jak dla serwisanta mającego znać się zarówno na sprzęcie jak i na oprogramowaniu to według mnie ze 2 tysiące za mało. Pytali się czy zarejestrowałem się jako bezrobotny to by wzięli dotacje ba utworzenie stanowiska pracy. I chcieli podpisania weksla jako gwarancji że nic z firmy nie wyniosę - z czymś takim spotkałem się pierwszy raz w życiu a mam za sobą parę lat w różnych serwisach.

Maja
@Norbercik

Kurcze, wygląda to tak jakby ktoś kiedyś ostro zagrał im na nosie, bo to aż dziwne, że tak restrykcyjnie podchodzą do pewnych spraw. Np akurat z tą dotacją to pomysłowe, Ty byś chyba na tym nic nie stracił, prawda?

Norbercik Nowy wpis
@Norbercik

Nie mam pojęcia jak była przyczyna takiej propozycji. Nie spotkałem się z czymś takim nigdzie indziej. Traktuję to jako sposób na pełne podporządkowanie pracownika. Zwłaszcza że weksel może być zrealizowany według uznania i pracownik nie ma żadnej obrony przed tym co wymyśli sobie właściciel firmy. Szef czymś takim pokazuje że nie ma żadnego zaufania do pracowników. To jest stawianie pracownika z góry na przegranej pozycji w ewentualnym sporze. No i kombinowanie z wypłatą pod stołem przy braku pracowników na rynku też jest mało fajne.

Maja Nowy wpis
@Norbercik

No to faktyczne dziwne z tym takim kombinowaniem, ciekawa jestem czy zatrudnieni tutaj to dostrzegają. No ale mimo tych wypłat pod stołem wciąż się tu trzymają, więc mimo wszystko on wie co robi, szkoda że ich kosztem. Bo rozumiem, że cały czas pracują tu ci co wcześniej?

Arek

Czy ktoś ma info czy teraz zatrudniają?

Norbercik
@Arek

Byłem kilka miesięcy temu na rozmowie o ewentualną pracę. Właścicielka mocno gadatliwa. Obiecuje złote góry. Jednocześnie na tej samej rozmowie oferoała najniższą krajową i gotówkę pod stołem plus jako "bonus" jakieś ubezpieczenie które pewnie wrzuca w koszty firmy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Centrum Komputerowe Zoliborz CKZ.pl spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Marzena

Weszłam na stronę CKZ, ale nie widzę informacji o karierze w firmie. Wiecie, czy firma ma jakieś oferty pracy? Szukają ludzi?

!!

Niestety serwis nie do końca kopetentny. Zapłaciłem za usługę która nie została usunięta i nawet zdiagnozowana... ale ok, może ktoś miał zły dzień. Zostawiłem kompa drugi raz. No i niestety nic się nie zmieniło a na dodatek dobrze włożony "ram" przełożono w nie odpowiednie sloty. "mam taką samą płytę i kości i źle pan włożył"... ręcę opadają... po kilku wizytach i konsulatach problem z którym tam się zgłosiłem nie został roziązany a tylko dalej szedłem w koszta…. To tak w skrócie... Ogólnie serwis dobry jak trzeba oczyścić komputer z kurzu ale trzeba mieć na uwadze że nie wszystkie części mogą być na swoim miejscu.

Zorientowany

Ogólnie nędza i jeszcze nędzniejsze pieniądze. Szkoda czasu na to coś.

Tadek

Firma co się na niczym nie zna i nic nie umie !!!! Unikać !!!!!

GMLubel

mój kolega u nich pracował, ale nawet bez umowy na x tylko całość pod stołem (oczywiście jakaś śmieszna kwota), była to jego pierwsza praca, wytrzymał jakieś 5 miesięcy, zbyt wiele się tam nie nauczył (nie ma od kogo, szef to gość co pasał byki na niemieckich pastwiskach, wrócił zarobiony do Polszy i otworzył \\\"firme\\\"), a dokładniej to on musiał uczyć innych, klasyczny [usunięte przez moderatora]\\", lepiej już być [usunięte przez moderatora] na normalnej umowie i coś zarabiać, co sumiennie z kolegą potwierdzamy :) ogólnie praca dobra dla kogoś bez wykształcenia kierunkowego, bez ambicji i perspektyw, zmuszonego przez sytuację życiową do podjęcia pracy w tej jakże renomowanej i słynącej z high end technology firmie

pretendent

bylem tam na dwuetapowej rozmowie kwal. i po tym zrezygnowalem, choc chcieli mnie zatrudnic. Z tego co widzialem malenka firemka typu maz+zona z nastawieniem na[usunięte przez moderatora].. proponowano umowe X a pod stolem +400zl. typowa[usunięte przez moderatora] robota za marne pieniadze, choc kusili doswiadczeniem.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Komputerowe Zoliborz CKZ.pl - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum Komputerowe Zoliborz CKZ.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Komputerowe Zoliborz CKZ.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Centrum Komputerowe Zoliborz CKZ.pl