Grafpol

Bydgoszcz

Opinie o Grafpol

sam on

Fajnie ze zaklad sie rozwija i sa kupowane nowe maszyny ale pacownicy tez powinni wkoncu cos dostac wszystko idzie do gory a pensja jak stala w miejscu tak caly czas stoi, dziwie sie Pania pracujacym na przewijarkach ze pracuja za taka kase na trzy zmiany i nic z tym nie robia nie wiem moze sie boja... ps. nie ma czego sie bac - codziennie jedna z was powinna byc u kierownika za kasa Co do kierownictwa hmm szef produkcji to pracownika ma gleboko w .... a reszte pozostawie bez komentarza

Zostaw opinię o Grafpol - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grafpol