Opinie o CENTREX ENERGIA w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie CENTREX ENERGIA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CENTREX ENERGIA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CENTREX ENERGIA w Warszawa

keys

he,he ... właśnie w zeszłym miesiącu wystartowałem i jest normalnie czyli szkolenie nawet wypasione a teraz standardowe rzemiosło jak co dzień. Ponieważ pracowałem dla innej firmy energetycznej prawie rok, to mam na starcie umowę o pracę z podstawą. Polecili mnie kolesie już pracujący, którzy bardzo sobie chwalą robotę. Podstawa na koniec miesiąca, a premia do piętnastego czyli kaska co dwa tygodnie :-) Jak ktoś ma pytania to śmiało podpowiem co i jak

kowal

Witam wszystkich zainteresowanych, jestem pracownikiem Centrexu więc wielu pewnie stwierdzi, że opinia jest nieobiektywna. Tym niemniej z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to firma, gdzie warto pracować, szefowie konkretni, wymagający ale są w porządku do pracowników, wynagrodzenie porządne i zawsze na czas, bez kombinowania, atmosfera jak w rodzinnym biznesie. Robisz swoje i jest cacy :) Dla wszystkich, którzy szukają normalnego pracodawcy, doceniającego Twoją robotę.

PRACUJESZ STARASZ SIE DOSTAJESZ KASĘ, JEDYNIE NA POCZĄTKU JEST PROBLEM Z AUTEM, WYNIKA TO Z TEGO , ŻE NIE MAJĄ ZAUFANIA, PO 3 MCU MOZLIWA UMOWA O PRACĘ ALE MUSI BYC WYNIK WPROWADZONE ZOSTAŁY 3 OSOBY, ZARABIAMY RÓZNIE W ZALEŻNOŚCI OD WKŁADU W PRACĘ. AUTORYZACJA JEST WIĘKSZOŚC NEGATYWNYCH OPOWIASTEK JEST ZDROWO PRZESADZONA

takie tam ble ble ble robota jak robota. tak wogóle to czy mają biuro w Żyrardowie? może bym się kopnął na sesję jakiś kasting skoro terminowo płacą nie jak u nas z poślizgiem i jeszcze w transzach. O właśnie czy jest działkowanie kasy?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie CENTREX ENERGIA? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Krzycho

tak się dotychczas działo, umowa i tu plany do realizacji, ale nie pękam bo forsa jest dobra, chociaż moja młoda chciałaby więcej :-) Póki co mam farta, bo regularnie gole rynek i może wywalczę "kijankę" :-) bo moja fura może zimy nie przetrwać

Alex

ja już wprowadziłem dwuch swoich znajomych, bo daje się wyżyć, a teraz gonię za umową na stałe, bo widzę że się opłaca. Sprzedając na umowie o robotę można dostać brykę jeśli robisz swoje. Niestety robić trzeba bez zarywania nocek i tyrania w soboty i niedziele. Kaska płynie równo. Tera wprowadzają płacenie po zakończonym miesiącu i resztę po dwudziestym, co podreperuje wielu kieszeń. Pytałeś o system prowizyjny to ci powiem, że czytelny i jasny bez pierwiastów i kwadratów. Podpisując umowę na prąd wiesz już ile wpada do kieszeni.

Nitk

hej, słyszałem, że w zarobki w Centrex są całkiem atrakcyjne i terminowo płatne, czy ktoś to może potwierdzić? Koleś mi nawijał, że wyciąga grubo ponad 5 tysi co miesiąc i można sporo więcej, ale ponoć po 2 miesiąc jak się wejdzie na obroty i wie się jak opychać prąd, a kumplem robiliśmy dla innej firmy, ale kroili nas na prowizji. Mówili, że Centrex Energy robiący dla rwe jest luz i ludziom pomaga.

Andriu

Ok dzięki za info, ale co z tą umową, samochodem? Czy to prawda, że po 2-3 miechach normalnej roboty mogę liczyć na etat. Nie będę ściemniał żenię się i potrzebujemy łyknąć kredyt, a więc kluczem jest etat. Tymczasem jest ok, ale czy to tak do końca?

KLIK

CENTREX ENERGIA? Spoko koleżko jest jak piszesz, atrakcyjna kasa dla chcących, na czas i proste zasady naliczania. Wsparcie ok, szkolenia i pomagają przygotować oferty, tu szacun. Jak zwykle uciążliwe jest raportowanie bo codzienne, ale trochę pomaga, bo z drugiej strony jest info o codziennym urobku i statusie.

Andriu

Centrex Energia kojarzy ktoś? Przyjąłem propozycję pracy w tej firmie. Mam umowę z kasą na koniec miesiąca i premią po dwudziestym. Wcześniej pracowałem dla innego sprzedawcy i mam różne odczucia właściwie bardziej negatywne. Ci tutaj wydają się rzeczowi. Czy ktoś może z was już przeszedł ten cykl i wywiązują się z płatności oraz obietnicy umowy o pracę, samochodu? Andriu

izka

O, chyba czaję o których to speców chodzi. Poznań nie jest duży, a firm d2d i B2B klika :-) Nie chce się pracować? Nie udało się? lepiej se popluć?

olaf

Czy moglby ktos sie wypowiedziec z bylych badz aktualnych pracownikow Centrexu na temat pracy w tej firmie. Jak jest na poczatku pracy, czy wogole oferuja jakies narzedzia czy z wlasnej kieszeni musimy dokladac do tego biznesu

jonus

Pierdoły gadacie. Sprzedaję dla nich na od roku terenie PGE i jest OK. Pomagają i kasa w terminie. Do transportu dopłacają w zależności ile sprzedajesz, jak wchodzisz na określony poziom to dostajesz auto. Więc nie pieprzcie głupot. Nie wiem w jakim stanie jest biuro w Poznaniu, ale tam chyba jeszcze nie mają biura i korzystają dorywczo z czegoś.

andrzej

spotkałem się z kolesiem, który już pracuje i nie wiem jak wy, ale ja chyba wejdę w temat, bo nawet jako handlowiec mam mozliwość wygarnąć niezłą kasę i płacą za korzystanie z własnego transportu oraz telefonu w okresie próbnym. Koleś po pierwszym miesiącu miał zamienioną prowizję na podstawę w drugim, a po 3 miechach wszedł na umowę o pracę i nie narzeka. Płacą dobrze i nie ma opóźnień, a to podstawa. Zdaje się, że po przejściach w d2d można liczyć na ciężką kasę za ciężką pracę, a teraz komórki lecą na pysk ...

redek

Podejście mają podobne jak inni, czyli najpierw pokaż, że coś potrafisz. Podchodzą racjonalnie do tematu. Potrafisz i pokażesz będziesz managerem, nie potrafisz nie będziesz.

Wojtek

Ja mam jutro rozmowę na managera Warto jechać z Wrocławia? W ogłoszeniach jest coś o aucie służbowym

andrzej

Ja również brałem udział w rozmowach. Mnie też się nie udało zostać kierownikiem, ale nie wiem jak Ty, bo ja nie wykazałem się dotychczas doświadczeniem kierowniczym. Nie podjąłem się sprzedawać bezpośrednio, chyba, że wskoczyłbym z mety na menadżera, ale nie było opcji. Ty byłeś wcześniej kierownikiem?

Zostaw merytoryczną opinię o CENTREX ENERGIA - Warszawa

CENTREX ENERGIA