Opinie o CENTREX ENERGIA w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie CENTREX ENERGIA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CENTREX ENERGIA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CENTREX ENERGIA w Warszawa

Adrian

Sami dodają sobie komentarze, nie polecam wykiwali mnie i moich kumpli.

ula Nowy wpis
@Adrian

Z wpisów wynika ,ze wywalili... mogło tylko pomóc w porę uciec od dalszego wyzysku.......,docelowo znaleźć miejsce dla siebie ; takie gdzie..... JESTEŚ codziennie chwalony za swoją pracę? Pobierasz pensję, premie, nagrody i benefity ? Aaa.. oczywiście jeżeli jeszcze kochasz sprzedawać? ...... ula128812@o2.pl

anonymous Nowy wpis
@Adrian

(usunięte przez administratora) Od dwóch lat czekam na rozliczenie z tą firmą. Nie polecam !!!!!

Paulina Nowy wpis

@ula nie do końca rozumiem Twojej wypowiedzi. Czy to odnoszenie się do pracy @Adriana czy też chodzi Ci o pracę w CENTREX ENERGIA? Jest to sarkazm czy takie warunki są w tej firmie?

Paulina Nowy wpis

CENTREX ENERGIA zapewnia swoim pracownikom przyjazną atmosferę i dobre relacje, bezpieczeństwo i higiena pracy, spotkania integracyjne, drużynę piłkarską, spotkania wigilijne i wielkanocne, świąteczne karty podarunkowe. Więcej informacji o benefitach i atmosferze znajdziecie pod tym linkiem: http://centrexenergia.pl/atrakcyjne-miejsce-pracy/

Paulina

@Adrian powiesz coś więcej na ten temat? Chodzi o jakąś konkretną sytuację?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie CENTREX ENERGIA? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
bunia

@wedf a ja uważam że atmosfera nie ma znaczenia, sprzedaż energii to przede wszystkim pieniądze i kariera

Handlowiec

Pracowałem jako handlowiec z własnym samochodem, kosztów za paliwo nie zwrócili, kasy nie widziałem do tej pory nie otrzymałem przelewu wynagrodzenia. Uważajcie bo to banda kombinatorów mam nadzieje, że kiedyś ktoś im się dobierze do tyłka! NIE POLECAM

Melka

Dajcie spokój z tą firmą, prezes to lepiej się nie wypowiadać. Jedyna sprawiedliwa osoba z zarządu to p. Sławomir.

Melka2
@Melka

Jedyną Melką pracującą w tej firmie, podejrzewam, że byłam ja. Więc powyższa opinia może szeroko odbiegać od prawdy. Mogę potwierdzić, że w tej firmie pracowało mi się dobrze. Do tej pory również utrzymuję przyjacielskie kontakty z wieloma osobami z tej firmy. Myślę, że i moje rozstanie z tą firmą było dość przyjacielskie. Więc prawdziwa Melka nie będzie wyróżniać jedną osobę, która w tej firmie była uczciwa. Nie omieszkam również dołożyć wszelkich starań, aby sprawdzić kto posługuje się nickiem wskazującym, że opinia była wystawiona przeze mnie.

Aga

Nie polecam, kombinatorzy i oszuści, udowodnione dla zainteresowanych posiadam dowody.

Maya
@Aga

Wiatm Jak mogę się z Tobą skontaktować?? Mój mąż został oszukany przez tą firmę!!!!

rob

@jackstrong pewnie, że tak. Na sam początek wystarczy spojrzeć, że mojego komentarza już nie ma. Prezes firmy jak również jego syn nieźle moderują ten profil, zostawiają tylko pozytywne komentarze, ale po dodaniu tego zrobię screen i umieszczę dwa screeny na dowód ile komentarzy zostało usuniętych.

sreti

A cóż tam tak ciężko robiłaś?

beti

pracowałam, podkreślę pracowałam a nie leżałam i .... nie bardzo polecam.

reks

Na goworku to dostaniesz tylko żale bandy frustratów. Poprzeglądaj sobie opinie w różnych wątkach, to tylko generalnie naparzanka na pracodawcę wszystkich, którym nie wyszło. Powodzenia w szukaniu.

menago

Poszukuje pracy jako menadżer, wiem, że rekurtacja na takie stanowisko było jakiśczas temu, nie za bardzo się orientuje czego sięteraz po centrexie można spodziewać. MArne doswiadczenia mam po szukaniu pracy na łąpu capu dlatego tutaj chce sprawdzić coś więcej i możę będą lepsze informacje o tym wszystkim .

kadet

super, ja jestem zainteresowany akurat prace w centrex energia. ale czy te ogłoszenia o ktoś pisaliście na prace są nadal aktualne? bardzo mnie interesuje to jako manager grupy sprzedażowej ds, enbergii elektrycznej. wiecie jakie spełniać dokładnie warunki i jakie firma daje warunki zatrudnienie? do tej pory byłym liderem w dużym call center. dam radę?

Jaś

kasa jest Ok. nie tną tak jak inni. a sprzedaż to sprzedaż.

Aga89

Ja znalazłam ogłoszenie na "gumtree" i po prostu CV wysłałam z listem motywacyjnym.

Aga89

sprzedawać można na terenie całej Polski poza Warszawą. Aplikować można natomiast każdą drogą, np: odpowiadając na ogłoszenia w internecie i kontaktując się mailowo itp.

mordeczka

Ponawiam pytanie w sprawie terenu sprzedaży? Pozdrawiam

mordeczka

Na jakim terenie mogę sprzedawać energię przez Centrex??!! W Warszawie? Proszę o informację...

pracujący

kolego sprzedaje się energię RWE POLSKA, a nie Centrex Energia.

Zostaw merytoryczną opinię o CENTREX ENERGIA - Warszawa

CENTREX ENERGIA