CENTREX ENERGIA

Adrian

ula
@Adrian 10.05.2016 16:51
Sami dodają sobie komentarze, nie polecam wykiwali mnie i moich kumpli.

Z wpisów wynika ,ze wywalili... mogło tylko pomóc w porę uciec od dalszego wyzysku.......,docelowo znaleźć miejsce dla siebie ; takie gdzie..... JESTEŚ codziennie chwalony za swoją pracę? Pobierasz pensję, premie, nagrody i benefity ? Aaa.. oczywiście jeżeli jeszcze kochasz sprzedawać? ...... ula128812@o2.pl

anonymous
@Adrian 10.05.2016 16:51
Sami dodają sobie komentarze, nie polecam wykiwali mnie i moich kumpli.

(usunięte przez administratora) Od dwóch lat czekam na rozliczenie z tą firmą. Nie polecam !!!!!

Paulina

@ula nie do końca rozumiem Twojej wypowiedzi. Czy to odnoszenie się do pracy @Adriana czy też chodzi Ci o pracę w CENTREX ENERGIA? Jest to sarkazm czy takie warunki są w tej firmie?

Paulina

CENTREX ENERGIA zapewnia swoim pracownikom przyjazną atmosferę i dobre relacje, bezpieczeństwo i higiena pracy, spotkania integracyjne, drużynę piłkarską, spotkania wigilijne i wielkanocne, świąteczne karty podarunkowe. Więcej informacji o benefitach i atmosferze znajdziecie pod tym linkiem: http://centrexenergia.pl/atrakcyjne-miejsce-pracy/

Paulina

@Adrian powiesz coś więcej na ten temat? Chodzi o jakąś konkretną sytuację?

bunia

@wedf a ja uważam że atmosfera nie ma znaczenia, sprzedaż energii to przede wszystkim pieniądze i kariera

Handlowiec

Pracowałem jako handlowiec z własnym samochodem, kosztów za paliwo nie zwrócili, kasy nie widziałem do tej pory nie otrzymałem przelewu wynagrodzenia. Uważajcie bo to banda kombinatorów mam nadzieje, że kiedyś ktoś im się dobierze do tyłka! NIE POLECAM

Melka

Melka2
@Melka 05.10.2015 17:55
Dajcie spokój z tą firmą, prezes to lepiej się nie wypowiadać. Jedyna sprawiedliwa osoba z zarządu to p. Sławomir....

Jedyną Melką pracującą w tej firmie, podejrzewam, że byłam ja. Więc powyższa opinia może szeroko odbiegać od prawdy. Mogę potwierdzić, że w tej firmie pracowało mi się dobrze. Do tej pory również utrzymuję przyjacielskie kontakty z wieloma osobami z tej firmy. Myślę, że i moje rozstanie z tą firmą było dość przyjacielskie. Więc prawdziwa Melka nie będzie wyróżniać jedną osobę, która w tej firmie była uczciwa. Nie omieszkam również dołożyć wszelkich starań, aby sprawdzić kto posługuje się nickiem wskazującym, że opinia była wystawiona przeze mnie.

Aga

Nie polecam, kombinatorzy i oszuści, udowodnione dla zainteresowanych posiadam dowody.

Maya
@Aga 03.10.2015 11:02

Wiatm Jak mogę się z Tobą skontaktować?? Mój mąż został oszukany przez tą firmę!!!!

rob

@jackstrong pewnie, że tak. Na sam początek wystarczy spojrzeć, że mojego komentarza już nie ma. Prezes firmy jak również jego syn nieźle moderują ten profil, zostawiają tylko pozytywne komentarze, ale po dodaniu tego zrobię screen i umieszczę dwa screeny na dowód ile komentarzy zostało usuniętych.

sreti

A cóż tam tak ciężko robiłaś?

beti

pracowałam, podkreślę pracowałam a nie leżałam i .... nie bardzo polecam.

reks

Na goworku to dostaniesz tylko żale bandy frustratów. Poprzeglądaj sobie opinie w różnych wątkach, to tylko generalnie naparzanka na pracodawcę wszystkich, którym nie wyszło. Powodzenia w szukaniu.

menago

Poszukuje pracy jako menadżer, wiem, że rekurtacja na takie stanowisko było jakiśczas temu, nie za bardzo się orientuje czego sięteraz po centrexie można spodziewać. MArne doswiadczenia mam po szukaniu pracy na łąpu capu dlatego tutaj chce sprawdzić coś więcej i możę będą lepsze informacje o tym wszystkim .

kadet

super, ja jestem zainteresowany akurat prace w centrex energia. ale czy te ogłoszenia o ktoś pisaliście na prace są nadal aktualne? bardzo mnie interesuje to jako manager grupy sprzedażowej ds, enbergii elektrycznej. wiecie jakie spełniać dokładnie warunki i jakie firma daje warunki zatrudnienie? do tej pory byłym liderem w dużym call center. dam radę?

Jaś

kasa jest Ok. nie tną tak jak inni. a sprzedaż to sprzedaż.

Aga89

Ja znalazłam ogłoszenie na "gumtree" i po prostu CV wysłałam z listem motywacyjnym.

Aga89

sprzedawać można na terenie całej Polski poza Warszawą. Aplikować można natomiast każdą drogą, np: odpowiadając na ogłoszenia w internecie i kontaktując się mailowo itp.

mordeczka

Ponawiam pytanie w sprawie terenu sprzedaży? Pozdrawiam

mordeczka

Na jakim terenie mogę sprzedawać energię przez Centrex??!! W Warszawie? Proszę o informację...

pracujący

kolego sprzedaje się energię RWE POLSKA, a nie Centrex Energia.

pracujący

Ja pracuje dla nich i jeśli sprzedaję to zarabiam regularnie , a prowizje mam na bieżąco - reguły gry są znane. Może w niektórych firmach sprzedażowych płacą za siedzenie i nic nie-robienie? Jeżeli tak to dajcie namiary, chętnie się zgłoszę. Pozdrawiam.

Energetyk

Nie jest tak różowo jak tu co po niektórzy piszą. Myślę że te dobre opinie to ktoś z firmy Centrex. Z tego co się zorientowałem to zmieniło się na źle od paru miesięcy. Mój znajomy miał z nimi kontakt i kiedyś było całkiem fajnie ale ostatnio jest tragedia. Oszczędności itp. Nie polecam

RafałSZ

jestem na umowie agencyjnej (partnerskiej)

RafałSZ

Jestem Agentem Centrex od 5 miesięcy, pozdro.

Dla mnie pełen profesjonalizm. Pozdrawiam

do nickname

kasa jest ok i o czasie na koncie

nickname

po stronie widać, że tak, ale jak w praktyce? trzeba się dowiadywać

?

nie podejrzewam, bo to wszystko zależy kto ile płaci za rachunek można zaoszczędzić 10, 100, 1000 albo 100 000 złotych

anonimowy

a ile zużywasz energii rocznie? Jeśli nie wiesz jak to policzyć to prześlij kopie rachunku i wtedy się dowiesz ile mozesz zaoszczędzić

nie wiem do konca co z nimi było ale słyczałem, że był z nimi problem z kontaktem, podobo nie byli sterowalni :-)

jakims cudem mnie się udało podpisać umowę o prace po stażu chociaz oczywiscie byli tacy ktorzy odpadli ale zaraz po starcie. wzieli kase za dwa miechy i dalej poszli szukać swojego miejsca na ziemi ..... moze na roli :-)

worker

A ja pracuję u ich partnera i jakoś sobie radzę, już rok. Jak się chce to można?

waluś

pewnie liczą się umiejetności sprzedażowe i zaangażowanie, tak wnioskuje z ich ogloszenia

?

z tego co się orientuję to w takiej sytuacji jest jakieś wyższe wynagrodzenie brutto (z vatem), ale nie dam sobie ręki uciąć

redek

a robiłeś już w prądzie? ja wcześniej robiłem w EdF to wiedziałem o co kaman. po pierwszym wytargałem trójkę. teraz cztery -pięć.

łysy

ja opychałem prąd do prywaciarzy i po blokach to ile mogę uzyskać? mam w tym tygodniu rozmowę. nawet ponoć mają mi oddać kasę za bilet autobusowy. wygląda to dobrze, wiec może warto jechać, ale nie wiem ile dają kasy ludziom z doświadczeniem. Może ktoś wie jak to wygląda, bo w poprzednich firmach nie wiadomo było ile i za co, a najlepiej jak bym tyrał bez umowy .....

maro

stary bez doświadczenia 1200-1500

maro

anonimie zależy od doświadczenia czy pracowałeś już przy prądzie, czy nie :) a ty pracowałeś? jeśli nie nie 2 do 3 tys., a jeśli pracowałeś i masz kim dowodzić, to nawet 4-6 tysia

witam ja ponawiam pytanie czy ktos wie ile moze zarobic manager w CENTREX ENERGIA?czy oplaca sie aplikowac sa jakies premie lub multisport?

piszecie że kasa okej to znacyz jaka kasa jest na stanowisku menagera bedzie netto 2300 złotych czy nie bardzo?

keys

he,he ... właśnie w zeszłym miesiącu wystartowałem i jest normalnie czyli szkolenie nawet wypasione a teraz standardowe rzemiosło jak co dzień. Ponieważ pracowałem dla innej firmy energetycznej prawie rok, to mam na starcie umowę o pracę z podstawą. Polecili mnie kolesie już pracujący, którzy bardzo sobie chwalą robotę. Podstawa na koniec miesiąca, a premia do piętnastego czyli kaska co dwa tygodnie :-) Jak ktoś ma pytania to śmiało podpowiem co i jak

kowal

Witam wszystkich zainteresowanych, jestem pracownikiem Centrexu więc wielu pewnie stwierdzi, że opinia jest nieobiektywna. Tym niemniej z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to firma, gdzie warto pracować, szefowie konkretni, wymagający ale są w porządku do pracowników, wynagrodzenie porządne i zawsze na czas, bez kombinowania, atmosfera jak w rodzinnym biznesie. Robisz swoje i jest cacy :) Dla wszystkich, którzy szukają normalnego pracodawcy, doceniającego Twoją robotę.

PRACUJESZ STARASZ SIE DOSTAJESZ KASĘ, JEDYNIE NA POCZĄTKU JEST PROBLEM Z AUTEM, WYNIKA TO Z TEGO , ŻE NIE MAJĄ ZAUFANIA, PO 3 MCU MOZLIWA UMOWA O PRACĘ ALE MUSI BYC WYNIK WPROWADZONE ZOSTAŁY 3 OSOBY, ZARABIAMY RÓZNIE W ZALEŻNOŚCI OD WKŁADU W PRACĘ. AUTORYZACJA JEST WIĘKSZOŚC NEGATYWNYCH OPOWIASTEK JEST ZDROWO PRZESADZONA

Anonim

takie tam ble ble ble robota jak robota. tak wogóle to czy mają biuro w Żyrardowie? może bym się kopnął na sesję jakiś kasting skoro terminowo płacą nie jak u nas z poślizgiem i jeszcze w transzach. O właśnie czy jest działkowanie kasy?

Krzycho

tak się dotychczas działo, umowa i tu plany do realizacji, ale nie pękam bo forsa jest dobra, chociaż moja młoda chciałaby więcej :-) Póki co mam farta, bo regularnie gole rynek i może wywalczę "kijankę" :-) bo moja fura może zimy nie przetrwać

Alex

ja już wprowadziłem dwuch swoich znajomych, bo daje się wyżyć, a teraz gonię za umową na stałe, bo widzę że się opłaca. Sprzedając na umowie o robotę można dostać brykę jeśli robisz swoje. Niestety robić trzeba bez zarywania nocek i tyrania w soboty i niedziele. Kaska płynie równo. Tera wprowadzają płacenie po zakończonym miesiącu i resztę po dwudziestym, co podreperuje wielu kieszeń. Pytałeś o system prowizyjny to ci powiem, że czytelny i jasny bez pierwiastów i kwadratów. Podpisując umowę na prąd wiesz już ile wpada do kieszeni.

Nitk

hej, słyszałem, że w zarobki w Centrex są całkiem atrakcyjne i terminowo płatne, czy ktoś to może potwierdzić? Koleś mi nawijał, że wyciąga grubo ponad 5 tysi co miesiąc i można sporo więcej, ale ponoć po 2 miesiąc jak się wejdzie na obroty i wie się jak opychać prąd, a kumplem robiliśmy dla innej firmy, ale kroili nas na prowizji. Mówili, że Centrex Energy robiący dla rwe jest luz i ludziom pomaga.

Andriu

Ok dzięki za info, ale co z tą umową, samochodem? Czy to prawda, że po 2-3 miechach normalnej roboty mogę liczyć na etat. Nie będę ściemniał żenię się i potrzebujemy łyknąć kredyt, a więc kluczem jest etat. Tymczasem jest ok, ale czy to tak do końca?

KLIK

CENTREX ENERGIA? Spoko koleżko jest jak piszesz, atrakcyjna kasa dla chcących, na czas i proste zasady naliczania. Wsparcie ok, szkolenia i pomagają przygotować oferty, tu szacun. Jak zwykle uciążliwe jest raportowanie bo codzienne, ale trochę pomaga, bo z drugiej strony jest info o codziennym urobku i statusie.

Andriu

Centrex Energia kojarzy ktoś? Przyjąłem propozycję pracy w tej firmie. Mam umowę z kasą na koniec miesiąca i premią po dwudziestym. Wcześniej pracowałem dla innego sprzedawcy i mam różne odczucia właściwie bardziej negatywne. Ci tutaj wydają się rzeczowi. Czy ktoś może z was już przeszedł ten cykl i wywiązują się z płatności oraz obietnicy umowy o pracę, samochodu? Andriu

Zostaw opinię o CENTREX ENERGIA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CENTREX ENERGIA