Huta Kościuszko S.A.

Chorzów

Huta Kościuszko S.A.

Opinie o Huta Kościuszko S.A.

Hk

Od wszystkich co myślę o pracy na HK omijajcie jak najdalej nie dajcie sobie mydlic oczu jakimiś zekomymi benifitami bo płacą grosze i ten katering pożal się boże koty nawet tego z huty nie chytaja podstawy masz 2500 brutto robisz ma 3 zmiany a zarobisz 2200- 2300 netto to lepiej iść do biedronki nie dość że sie tak nie narobisz to masz na dziendobry większa podstawę a i ta ich premia 100 zł za byle co Ci ja wezmę i straszą a. I jak się zatrudnisz to musisz na sam początek podpisac kilka klastrów dupo chronow co by się nie stało to Ty się z tym zapoznałem bo podpisales wiesz zanim weźmiesz Hk pod uwagę przeczytaj dokładnie i przemysl sobie dobrze czy masz mocną psychikę na codzienne (usunięte przez administratora) O bhp i durnych zasadach mittala co jak muzumanim zna Koran Ty musisz znać i słuchać tego (usunięte przez administratora) Ps jak ktoś sie juz zatrudni niech pozdr Orlinskiego wraz z jego pieskiem Kopcem Z akcesoria kolejowych

Czy firma Huta Kościuszko to dobre miejsce pracy? Oceń tego pracodawcę w komentarzu.

Schabowy
@admin 24.07.2016 08:51

huta krolewska Akcesoria kolejowe tam warto sie przyjac! Reszta dno

@Schabowy 20.08.2018 19:44

Nie omijaj jak najdalej Hk . cała Hk to dno

@admin 24.07.2016 08:51

Tragedia mobing na dniu codziennym zarobki są mizerne przekręty z nadgodziamiami według kodeksu pracy można robic 12h na dobę tam robisz 16h a podpisują ze niby robiłeś po 4 h np w pon a po tem wt musisz robić 2 normy bo tak sie tam liczy zmianę żeby sie wyrobic musisz robic na 2 maszyny albo robic cały czas bez przerwy lub liczyc na kogoś żeby Ci coś dojechał parę sztuk. Kierownik to jest kawał (usunięte przez administratora) Orliński trzeba chodzic i się prosic o swój urlop nawet o ten planowany jest tam Państwo w państwie ludzie zastraszenia wypadki są zatajane jesteś zastraszenie konsekwencjami bys nie zgłosił jedną wielką ściema jest ze niby tam jest tak ekstra kolorowo to moje pytanie to trzemu na okrągło są potrzebni tam ludzie odp bo przychodzą i po godzinie odchodzą tam było juz tyłu ludzi co na całej hucie jest zatrudnionych i nikt nie zostal. Tam żeby miec wolne to musisz isc na l4 bo inaczej swojego urlopu nie dostaniesz.

Hk

Jak masz tytanowe plecy i odporna psychikę na mobink jesteś zmuszony do norm wszystko w rękach robisz robisz na prehistorycznych maszynach jako nowy zatrudniony jesteś skazany na najgorsza maszyna na której wiadomo że nie zrobisz normy najlepsza jest wiercenie podkładem czy 30 kg łupków korych przez 8h musisz wywrócić 170 sztuk to sobie policz ile w ciagu 8h podniesiesz w rękach jrst tam fajny kierownik Orliński kawał ch.. O urlopie możesz zapomniec bo kto za Ciebie bedzie robi bo nie liczy się tam czlowiek tylko tony i zawsze mało co do zarobków to nie wiem czy stawka 2500 brutto to jest jakas rewelacja i ta śmieszna premia 100 zł która Cię straszą że że ci wezmą za byle co jest tam latarnik ale nawet pies tego nie chce ruszyć związków tam robiła nie ma walcza co roku o podwyżkę i ludzie dostają 80 zł netto haha za takie jeb.. Przed cały czas musisz miec kask na głowie i bluzę z dlugim rękawem w lato. Tam nikt nie cjce pracować dla tego możesz miec jedna llase podstawówki skaczana i tak Cię zatrudnię byłaś robił na początku będą Ci mydlic oczy jak to jest tam fajnie byłaś nie uciekł bo ludzie uciekają oknami i drzwiami jak najdalej z tamtą na akcesoria NIK nie chce robic nazywają to hakami wariatów dla tego że robisz jedno za chwilę karze to isc gdzies indziej i tak Cię ciepia jak szmatę a masz czas pracy wyłączony co do minuty przełożony na ich podkładki itp będziesz robił na 3 zmiany i nic nie zarobisz no chyba że cie dają na frezarka to dopiero jest hardkor masz na zmianę w rękach wlorzyc wyfrezowac ponad 500 sztuk podkładek. no i wyciągnąć na kresach które tam są to normę masz 2600 i 3600 podkładek na 8h no jednym slowem (usunięte przez administratora) Brygadzista to święta krowy nic nie robią chodzą z rękami w kieszeniach i cieszą ryja bo są nie tykalni bo mają układy z Orliński Ty się chcesz zatrudnic a każdy patrzy by uciec z tego syfu

Zostaw opinię o Huta Kościuszko S.A. - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Huta Kościuszko S.A.