Opinie o Sophia Bryza s.c. Centrum Rehabilitacji i Wypoczynku w Sarbinowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sophia Bryza s.c. Centrum Rehabilitacji i Wypoczynku. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sophia Bryza s.c. Centrum Rehabilitacji i Wypoczynku o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sophia Bryza s.c. Centrum Rehabilitacji i Wypoczynku w Sarbinowo

Pracujesz po 11-12 godzin, śpisz w blaszanym garażu przerobionym na mały pokój z łazienką. Dodatkowe atrakcje na których robisz typu ognisko czy obiadokolacje nie są ci płacone. Kiedy masz bardzo dobry kontakt z gośćmi zostaje ci on zakazany. Właścicielka bardziej stoi za ukraińskimi pracownikami niż swoimi polskimi. Każdy błąd ich jest zrzucany na Polaków. Kobieta wyrzuciła dwie kelnerki z dnia na dzień nie dała im nawet wypowiedzenia. Właścicielka łasa na kase, egoistyczna. Pracownicy z innych stanowisk za grosze sprzątają pokoje po turnusach bo nie chce wydawać kasy na firmę sprzątająca. Nikt nie jest w stanie przepracować dwóch tygodni. Nie daje wolnego. Zwykły (usunięte przez administratora), wyzysk pracownika, kobieta została zgłoszona do PIP'u.

Zainteresowana Nowy wpis

Cześć! Czy osoby, które tam pracują obecnie mogą powiedzieć jak wygląda sytuacja? Dobrze się wam pracuje? Plusy/minusy?

1345 Nowy wpis

Fizjo321

Bardzo dobre warunki zatrudnienia, miła współpraca z kierownictwem. Pracowałem jako fizjoterapeuta przez 2 lata, właścicielka opłaciła mi kursy PNF. Umowa o pracę. Polecam tę firmę do pracy sezonowej i nie tylko (kursy robiłem jesienią/zimą).

Maria Nowy wpis
@Fizjo321

Czy w momencie gdy ten kurs został Ci opłacony musiałeś może podpisywać jakąś umowę lojalnościową?

Fizjo321 Nowy wpis
@Maria

Kurs robiłem po pierwszym sezonie, zaproponowano mi współpracę na kolejny rok plus opłacenie kursu, na co się zgodziłem.

Natalia

Bardzo niepokojące są informacje odnośnie zatrudnienia w tym ośrodku. Nadal jest jedynie najniższa krajowa i praca całymi dniami?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sophia Bryza s.c. Centrum Rehabilitacji i Wypoczynku odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Mariusz

Czy uważacie ze w firmie każdy traktowany jest na rowni ? Macie jasny podział obowiązków czy jest z tym problem ?

@Mariusz

Pracujesz po 12-14 godzin na dobę bez dnia wolnego za minimalną kwotę . Pierwszy miesiąc- dwa pracujesz na czarno. „Na umowę trzeba napracować”. Podział obowiązków jest nie jasny, niezależnie od stanowiska sprzątasz pokoje, zajmujesz się sklepikiem, recepcją, ogrodem. Cytuję : pracownik nie może mieć za dużo wolnego czasu, bo cała załoga się rozsypie. Nie masz czasu na zakupy. Posiłki dla pracowników są ograniczone. Jesteś głodny- musisz zapłacić. Zakwaterowanie : garaż bez okien lub w pomieszczenie socjalne bez żadnych udogodnień. Są kamery na terenie obiektu. Ale monitorowane są tylko te kamery, które znajdują się przy wejściach do pomieszczeń pracowniczych oraz przy bramie wjazdowej. Płatne pranie rzeczy osobistych. Wszytko jest przemyślane .Właścicielka ośrodka łamię prawo oraz wszystkie zasady równego traktowania wśród pracowników w pracy. Trzeba uważać na jej ulubieńców : na ochroniarza, recepcjonistkę, rehabilitantkę, szczególnie trzeba uważać na kierownika tego ośrodka . Działają przeciwko wybranemu pracownikowi, dokonując mobingu, mają na celu wyeliminowanie współpracownika z zespołu ,zwłaszcza plotkując lub rozprzestrzeniając fałszywe informacje. Bardzo łatwo jest wylecieć z pracy i zostać bez grosza pieniędzy, które było obiecano zapłacić, ale tak naprawdę nie dostaniesz nic.

wiola

Kilka lat temu ludzie pisali, że zatrudniają za najniższa krajową i że trzeba wykonywać parę rzeczy na raz. A jak jest teraz? Czy zmieniły się warunki, a przede wszystkim czy dają większą kasę bo za takie marne pieniądze to nie warto chyba składać cv

@wiola

Tak zmienily sie. Jest jeszcze gorzej.

Mumin

Praca w tym ośrodku , to porażka.

napisz przynajmniej maturę, wtedy może zobaczysz 2 z przodu.

Aniela

zapomnij o 2-ce z przodu; [usunięte przez moderatora]za najniższą krajową

Potwierdzam poprzednie opinie.[usunięte przez moderatora]zatrudnia ludzi za najniższą krajową na umowę zlecenie.Zakres obowiązków-najlepiej tańczyć,śpiewać i haftować.Pracując na recepcjii musiałam zajmować się recepcją,sprzedażą w sklepiku,solarium,masażami kuracjuszy oraz sprzątaniem pokoii jeśli panie pokojowe nie dają rady.Praca na dwie zmiany dzień w dzień-świątek,piątek,bez dnia wolnego.[usunięte przez moderatora]w ogłoszeniu w urzędzie pracy zapewnia że praca jest 40h w tygodniu i że nie pracuje się w dni wolne-śmiechu warte,gdzie są inspekcje pracy??NIE POLECAM

Aniela

Nasze wypowiedzi się nieźle uzupełniają: http://www.gowork.pl/opinie_firma,699531,0 Aniela - 2011-07-21 03:27:10 odpowiedz | cytuj Sophia - Bryza to dwie firmy (w Wałbrzy (usunięte przez administratora) i Sarbinowie) i niezły przekręt: na umowie minimalna kwota, \"pod stołem\" jakieś nędzne grosze z łaską, czas pracy - najlepiej przez całą dobę, totalny brak szacunku do pracownika, rotacja prawie 100%. [usunięte przez moderatora]

ania

[usunięte przez moderatora] jest ignorantką i manipulantką, wykorzystuje pracowników w tym się wyspecjalizowała, ma kamery na obiekt ,ale tylko na bramy wjazdowe i do wejścia do pomieszczeń mieszkalnych pracowników/ widocznie się nudzi bo lubi obserwować , zatrudnia ludzi inteligentnych z Polski, / co roku jest ogłoszenie o naborze do pracy z innego województwa/ , niedługo zabraknie jej województw, może będzie zatrudniała kadrę z Unii Europejskiej/wykorzystuje niewiedzę ludzi młodych co do pracy , jest nieuczciwa, niewypłacalna, lubi się otaczać głupcami [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora] i gra rolę damy wśród starców i niepełnosprawnych, widocznie nie ma innej publiki.

Zostaw merytoryczną opinię o Sophia Bryza s.c. Centrum Rehabilitacji i Wypoczynku - Sarbinowo

• Jak się pracuje w Sophia Bryza s.c. Centrum Rehabilitacji i Wypoczynku?

Zobacz opinie na temat firmy Sophia Bryza s.c. Centrum Rehabilitacji i Wypoczynku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Sophia Bryza s.c. Centrum Rehabilitacji i Wypoczynku
1.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Nadmorska 97
    76-034 Sarbinowo