Opinie o 2BF BORNE SULINOWO w Borne Sulinowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie 2BF BORNE SULINOWO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w 2BF BORNE SULINOWO o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 2BF BORNE SULINOWO w Borne Sulinowo

Marta Nowy wpis

Czy każdy w firmie jest dobrze traktowany ?

mop Nowy wpis

oczywiście że tak @walik. Zarówno pracownik jak i pracodawca powinni być wobec siebie nawzajem i klientów uczciwi, czyli zachowywać się fair. W przeciwnym wypadku to nie bedzie miało sensu... a czy teraz suzkają kogoś?

xxx Nowy wpis

Jedna osoba tez duzo moze.Ludzie,czego sie jeszcze boicie.Moze liczycie,ze wrocicie do pracy za darmo ,bo to jedyne co umiecie.Chowacie glowy w piasek i panu [usunięte przez moderatora] klaniacie sie a on wam wali szeroki usmiech w podziekowaniu za wasza prace bez wynagrodzenia. Moze raz w zyciu zjednoczcie sie i pokazcie na co was stac.Owszem ,prokuratura zjmie sie tym bo wszystko ma kres i kazdy popelnia bledy nawet oni.Proponuje polaczyc sily z ludzmi z Debna.,albo czekac na nastepna propozycje pracy za darmo, komornikow i plakac nad swoim losem.Tak,to prawda ,wyrolowali nas bo wiedzieli ze innej pracy nie mamy i dla tej zrobimy wszystko i wiedzieli ze zgodzimy sie na wszystko.Mieli nas w garsci.Teraz my mozemy miec ich .Trzeba tylko chciec .Decyzja nalezy do was i to wy macie teraz pilke w rekach a nie oni.Moim marzeniem jest walnac szeroki usmiech zonie pana [usunięte przez moderatora] jak spotka ich taki sam los jaki nam pan [usunięte przez moderatora] zgotowali.Wiecie o kogo chodzi. Zycze wam ,zebyscie odzyskali poczucie wlasnej wartosci,ktora wam odebrali i przestali sie smiac jeden z drugiego.

poszkodowany Nowy wpis

Zeby to zrobić to trzeba działać RAZEM Przecież sporo wiemy o ich PRZEKRETACH

KTOŚ

WYROLOWALI NAS PAN PREZES I JEGO PRZYDUPAS ZARYCHTA SAMI [usunięte przez moderatora] WYPROWADZILI KASE Z FIRMY A LUDZI ZOSTAWILI BEZ GROSZA TRZEBA PODAĆ ICH DO PROKURATURY POSIEDZĄ TROCHE W CZARNYM I [usunięte przez moderatora] IM ZMIĘKNĄ

Zostaw merytoryczną opinię o 2BF BORNE SULINOWO - Borne Sulinowo

2BF BORNE SULINOWO