SEN SK PLUS

Bydgoszcz

Opinie o SEN SK PLUS

mamcia

a możesz mi powiedzieć jak podniesiesz swoje kwalifikacje w takim sklepie odzieżowym? licze na pomysły

nono

rabona to jest cos bez sensu co napisalas - nie wiem jaki to ma sens czekam na jakies wuypoweidzi na temat pracy a nie takie bezsensowne pisanie co w firmei sie dzieje. coz cchialbym miec pewne informacje a nie takie bzdurki ktore sobie mozna przecyztac na stronie inftenreotwej firmy moze jakos pomozecie mi w tym

moni

to wszystko prawda pracowalam tam wytrzymalam tylko 2mc-e.straszny napor psychiczny wykorzystywanie i jakies glupie zasady pracy.kierownictwo calkowicie do niczego kobiety bez serca i wyrozumialosci.to bylo straszne przezycie i choc minely juz 3 lata to pozostal uraz i zle wspomnienia.tam nie bylo pracy w grupie a nawet jesli to p.[usunięte przez moderatora] wymyslala chore nie stworzone historie by sklocic pracownice ze soba.jest bardzo podlym czlowiekiem. no pewnie ze bardzo dobrze ze zamkneli to chinskie badziewie przynajmniej jeden [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mniej. pozdro dla [usunięte przez moderatora]

zgadza się że uciekli bo nawet niepotrafili się z pracownikami niektórymi do końca razliczyć i dlatego nie żal mi jest ich że splajtowali mogli nie łakomić się tak na kase to może by jeszcze pociągneli ten interes pamiętam jak na początku kiedyś było [usunięte przez moderatora] byli całkiem inni potrafili docenić ciężką prace w tym slkepie i interesowali się racownikami no ale jak poczuli że interes całkiem dobrze idzie to im odbiło na maksa pożal się boże wielcy biznesmeni się z nich znalezli ja mam tylko nadzieję że jak tylko przekroczą granice to ścigną ich wszyscy którym podadli

anonimowa

z tego co mi wiadomo uciekli za granicę bo mieli długi , komornicy ich ścigali i ścigają ! ich bistro również było zadłużone i popadli w długi. Nie życzę nikomu zle ale niech ktoś ich kiedyś w życiu potraktuje tak jak oni traktowali swoich dobrych i oddanych pracy pracowników!Nie doceniali tego co maja! kiedy ktoś się na noch zemści!

>Marta - 2011-07-05 14:24:57 Pracowałam u nich dwa lata. Masakra. Ludzie traktowani jak śmieci. O byle co pretensje. Źle buty ustawione kurz źle łańcuszki wywieszone. Masakra naprawdę. [usunięte przez moderatora] wredna [usunięte przez moderatora]. [usunięte przez moderatora] idiota. Pani [usunięte przez moderatora] miała na utrzymaniu córke może cała się utraty pracy ale też przesądzala. Buty dawali do reklamacji to sklejane były na magazynie. Spodnie w pleśni czyszczone a później na sklep. Jak spali w innym mieście to chodzili w ubraniach ze sklepu a później na sprzedaż. Praca masakra. Najniższą krajowa dali i jeszcze nie mogli się wypłacić-dobrze że zbankrutowali. Mnie też w dziada zrobili i ich nie żałuję.renament sklepu do 12 w nocy później w niedzielę a rano i wszystko darmo. A ciekawe co z ta krowa [usunięte przez moderatora] z grudziądzą. Głupia [usunięte przez moderatora]. Tej [usunięte przez moderatora] to dopiero nie nawidze Wszystkich , którzy wiedzą o miejscu pobytu właścicieli SON SK PLUS proszę o informację pod nr tel. [usunięte przez moderatora].

Marta

była pracownica

w sklepie sen sk plus pracowałam jakiś czas temu i miałam okazję zapoznać sie z zwyczajami jakie tam panowały. praca po 260 godzin miesiecznie i marne grosze w zamian. Pan [usunięte przez moderatora] może jeszcze stwarzał pozory zainteresowanego tym co sie dzieje na sklepie i wsród współpracowników za to szefowa pożal się Boże dbała jedynie o to jak by tu zrobic zamieszanie i znaleźć sie w centrum uwagi. Co do pani kierownik nie mogę złego słowa powiedzieć pomimo tego że straszna służbistka to jednocześnie niezwykle ciepła i ludzka osoba, szkoda dziewczyny bo wykorzystywali ją w straszny sposób, brak życia prywatenego i ciągłe pretensje każdego by wykończyły. Zastanawiam się jak tacy ludzie mogą w nocy spać??? Bo ja bym miała straszne wyrzuty sumienia że pracowników traktuję jak gorszą rasę.... a i jeszcze jedno na koniec w żadnej innej firmie nie spotkałam się z takim oszukiwaniem klietów, bo czyszczenie butów z pleśni które leżakowały na zagrzybiałym magazynie a potem ich sprzedaż to już chyba szczyt!!!

Odpuśćcie już, było minęło! Sklepów już nie ma, pora schować żal do kieszeni. P.S. Ja pamiętam też DOBRE CZASY i wolę to zachować w pamięci.

kass

a tak na marginesie jeszcze niech prawda wyjdzie wkoncu na jaw!!!!! Litości z chinszczyzną!

kass

co racja to racja,,,,,pozory mylą . a sklepy bardzo dobrze że im sie nie powiodło nie zycze im zle ale za to jacy oni (byli) i sa w stosunku do innych nalezy im sie.jeszcze niech zamkną to bistro cudzym kosztem i pieniędzmi otwarte!!!!!!a na marginesie jakie mięso tam serwujecie? z PSA ''pytanie pana [usunięte przez moderatora] na rozmowie kwalifikacyjnej'' żal .

byla pracownica

no prosz pozamykano sklepy hm.....dlugi pana [usunięte przez moderatora] .......gra w kasynie sie nie oplacala prawda....wszyscy wiedza o tym .nie ma dobrej reki do prowadzenia firmy wszyscy dobrzy pracownicy odeszli troszke za pozno....reszta zostala bo nie maja odwagi na odejscie;boja sie to uzaleznienie reka reke myje:pani [usunięte przez moderatora] troszke serca a nie zawisci i zazdrosci nic pani na to nie poradzi ;na pozur mila osobka a w srodku zmija co bardzo mocno kasa.uwazaj!!!!!!

przyznaje racje wyzej wypowiedzia

brak slow

Zwolnili sie wszyscy bo brak szacunku do pracownika maja !! Prowincjonalna prostota to z ich strony jest !! NIKOMU NIE POLECAM TAM PRACOWAC ANI ROBIĆ ZAKUPÓW ZA KTÓRE PRZEPŁACACIE BO ONI MAJA TOWAR ZA GROSZE!!

życzliwa

hmmmm........jednak pani dyrektor okazała się nrmalnym człowiekiem-sama odeszła.jakby mnie traktowano tak jak ją też bym tak postąpiła- jak swoją własnośc!!!!!

Była pracownica

Zamiast zmieniać nazwę sklepu powinni zmienić personel,przede wszystkim kierowniczkę.....okropne babsko!!!!!

asia

zapomniałam napisać jestem asia

KIEROWNICZKA - 2009-09-10 17:04:24 SĄ LUDZIE NORMALNI I NIENORMALNI .WSZYSTKIM NIENORMALNYM DZIĘKUJE są ludzie normalni i ludzie którzy za takich się uważają pani dyrektor ale to ostatni będą pierwszymi

>była pracownica teko kitajskiego sklepu - 2010-03-01 23:28:59 Niestety miałam okazje was poznać,no i moim zdaniem traktujecie ludzi bardzo żle ale jeszcze teko pożałujecie,Nigdy w życiu nie chciałabym pracowac z takimi ludzmi jak wy,a jeśli chodzi o zakupy to wszystko chinskie i do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a w dodatku obsługa bardzo nie miła. No ale te wypowiedzi pani [usunięte przez moderatora] naprawde to kitu,gdzie was teko nauczyli,chyba w chińskim przedszkolu.

była pracownica teko kitajskiego sklepu

też kirowniczka

Jezeli kierowniczka jest tak pusta jak jej wypowiedź to gratuluje personelu.

KIEROWNICZKA

SĄ LUDZIE NORMALNI I NIENORMALNI .WSZYSTKIM NIENORMALNYM DZIĘKUJE

KAROLINA N.C.

[usunięte przez moderatora] PS.ZAPRASZAM NA ZAKUPY DO MARKETÓW SEN SK PLUS- POZNAJCIE NAS BLIŻEJ I OCEŃCIE NASZĄ PRACE

Zostaw opinię o SEN SK PLUS - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SEN SK PLUS