Miałam to nieszczęście, że przesyłka kurierska od dostawcy była przesłana przez Pekaes. Zamiast po 24h, jak miał w umowie z firmą nadawca przesyłki, dostałam ją PO TYGODNIU!!!!! Przez tydzień te drzwi sama bym doniosła, to raptem 120 km ! Chcąc ustalić, co się dzieje z moimi drzwiami dzwoniłam do firmy Pekaes. O 8 rano zapewniono mnie, że drzwi zostaną wysłane i będę o tym powiadomiona telefonicznie. Nikt nie zadzwonił, zrobiłam to sama i usłyszałam, że ZAPOMNIANO je wysłać. Na moje telefony, co dalej, najpierw odpowiadano zdawkowo, później nikt ich nie odbierał. Miałam remont w domu, brak terminowej dostawy drzwi naraził mnie na dodatkowe koszty, bo musiałam płacić dodatkowe dniówki ekipie remontowej z racji przestoju spowodowanego brakiem drzwi. Poniosłam straty finansowe i moralne. Uważam, że powinnam dostać od Pekaes rekompensatę. Na pewno nigdy już nie skorzystam z usług tej firmy i ostrzegam każdego – jak chcecie mieć przesyłkę na czas, omijajcie tę firmę z daleka!