MediaExpert

Rzeszów

Opinie o MediaExpert

Dawno nie było wypowiedzi na temat MediaExpert, a przydałyby się informacje na forum czy kogoś szukają nowego do zespołu i jak się tam pracuje.

ryba

Mam pytanie na temat filmików zamieszczonych na stronie https://kariera.mediaexpert.pl/ Regionalny mówi min. o pakietach socjalnych. Mam kilkuletni staż w ME. O jakich on pakietach mówi? To jest jakaś wiedza tajemna tylko dla ASM'ów czy po prostu bajki opowiada na potrzeby filmu?

Sebastien
@ryba 13.11.2017 18:37

ASM w tej firmie zawsze ściemnia aby dojść do celu jakim jest wypłata na poziomie 7 do 12 tyś i sprawdza się dobre stare powiedzenie RYBA PSUJE SIĘ OD GŁOWY szkoda że Pani Teresa tego nie widzi.

Evitka

Jesteście świetni,tylko musicie się bardziej promować.I wiem jak.Istnieją płyty mini CD.Niech Wasi sprzedawcy nagrywają tam np.cennik czy coś w tym stylu i już.Jest to tzw.promocja w wersji audio.Pozdrawiam.

Evitka

3erf

wlasnie widze ze teraz caly czas kierownikow sklepu poszukuja do rpacy oferuja umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku atrakcyjne wynagrodzenie

Dragen

A co z urlopami i po ile godzin pracuje się?

pytanie

mam pytanie dot. szkoleń dla doradców klienta - są one na miejscu czy trzeba jeździć do innego miasta?

Jacek

oczywiście mówimy tu o kwotach netto ?

darecki

Teraz media expert po tej kampanii reklamowej włączamy niskie ceny jest jeszcze bardziej znana firmą, niż byli. Chociaż wydźwięk tej kampanii był też trochę negatywny, chyba przesadzili z piosenką i częstością jej odtwarzania. Ciekawi mnie, czy się opłacało na tyle, że myslą o zatrudnieniu nowych osób. Co oni właściwie oferują doradcom klienta?

zbigniew trąbka

nie rozumiem tego już ani trochę, to pieniądze za wykonane nadgodziny obniżają mi moją premię? to chyba wbrew wszelkim regulaminom i logice. możecie mi powiedzieć jak w umowie waszej podpisanej brzmi ten zapis o tych niecodziennych regulacjach finansowych? wole się zapytać bo chcę dostać pracę tam, pozdrawiam

Były

Tak nadgodziny masz płacone ale wtedy o tyle jest niższa premia :D Więc tak jakby nie były chyba że w dzień w którym jestes na wolnym zrobisz sb dobra premie inaczej robisz za free :)

Śrubokręt

To zależy czy organizm lepiej znosił epidemię Dżumy czy Cholery. Po pierwszym kierowniku Wszyscy myśleli że może być tylko lepiej, ale srogo się zawiedli. Opinia sklepu w Millenium jako "Koloni Karnej" wśród innych sklepów sieci, mówi sama za siebie.

Obserwator

Dłużej przyglądam się sprawie i z tego co wiem to są dowody potwierdzające "szykanowanie i zastraszanie ludzi"Wielki Pan z Sanoka powinien dostać w mordę za takie traktowanie innych zwłaszcza , że uważa się za kogoś lepszego od innych.Stanowisko piastuje nie dłużej niż 8 m-cy.Obecnie pewna Pani co dostała szansę kierować placówką to osoba która jest dwulicowa jak chorągiewka na wietrze.Ona zatańczy jak inni zagrają.Taki typ "sprzedawczyka"bez własnego zdania.Nie rozumiem jak po tym wszystkim może ludziom w oczy spoglądać i z nimi pracować.

w temacie

Z pewnych zrodel wiem, ze w ciagu 1 miesiaca rzadow nowego kierownika, ze sklepu zwolnilo sie ok 20 osob. zostala garstka. nie zwolniono ich, ci ludzie sami powiedzieli dosc. co to oznacza? wg mnie nalezaloby sie przyjrzec temu co sie tam dzieje, bo w dzisiejszych czasach to nie jest normalne. sklep byl fajny, zaloga na zdecydowanie wyzszym poziomie wiedzy niz konkurencja. ale to juz przeszlosc. to nie jest zarzadzanie ludzmi a ich demotywowanie, niszczenie psychiczne, wykorzystywanie oraz kompleks pana i wladcy. no i pani, ktora nie umiejac zarzadzac przejmuje sanoki styl "no respect 4 all but me"

job

(usunięte przez administratora) osoby z kompleksami, traktują innych jak podludzi a tak na prawdę jedyną radość czerpią z poniżania innych, wtedy czują się docenieni - są jak wrzut na jajach, takie osoby powinno się usuwać ze społeczeństwa, ponieważ wprowadzają bałagan i chaos po tylko żeby podnieść swoje malutkie ego. Nie bądź frajer omija takie miejsca z daleka, chyba że chcesz być traktowany jak zer to wtedy polecam :D

Pracuję już trochę w tej firmie i powiem,że poprzedniego kierownika (usunięte przez administratora) despota i człowiek który czerpie przyjemność z poniżania innych.Stosuje niezgodne z kodeksem pracy kary pieniężne,wprowadził własne zasady jakie mają panować na sklepie i kazał podpisać wszystkim pracownikom.Każdy wie,że taka duża firma jak Domex ma ogólny regulamin działania placówek,zatem dlaczego zmusza pracowników do podpisywania regulaminu w którym są zapisy,że stosować będzie kary oraz rozliczenia pieniężne.(usunięte przez administratora). Prawdopodobnie jest znany z tego na innej placówce.Zdobywał również doświadczenie w tym zakresie będąc kierownikiem w innej firmie branży spożywczej w Sanoku. Firma Domex sama w sobie nie jest zła można zarobić.Wypłaty na czas.Ale może w końcu należałoby się przyjrzeć kadrze kierowniczej,a nie stosować prostackie niewolnicze zastraszanie,że na nasze miejsca jest wiele innych osób.

pracownik podnóżka kierowniczki

Do firmy domex nie można mieć zastrzeżeń, czego nie można powiedzieć o kierowniku zarządzającym obiektem w Millenium Hall. Jest to osoba, która nie ma zielonego pojęcia o zarządzaniu jakimkolwiek zespołem ludzkim, uległa i podatna na podszepty między innymi wspomnianej wyżej „kierowniczki kas” i innych osób, które owinęły sobie go wokół palca. Dlatego też przymyka oko na stosowany przez powołaną przez niego „kadrę zarządzającą” mobbing wobec innych pracowników. Według mojej oceny panuje tam patologiczny układ, który będzie istniał, dopóki nie pojawi się kierownik z prawdziwego zdarzenia, który nie tylko będzie potrafił skutecznie motywować pracownika, ale i stworzy odpowiednią, sprzyjającą efektywnej pracy atmosferę oraz wytępi wszelkie przejawy dyskryminacji pracownika. Niestety nasz obecny kierownik jest pozbawiony elementarnych zasad kultury i ogłady, a styl jego wypowiedzi świadczy o inteligencji na poziomie małpy bonobo.

Parasol

Również potwierdzam opinie która jest przedstawiona powyżej kierownik kompletny amator bez doświadczenie w kierowaniu zespołem jak i zerowa znajomość branży w której się obraca. Ludzi traktuje jak niewolników. Nie potrafi odpowiedzieć na najprostsze pytania bez konsultacji telefonicznej z wujkiem który załatwił mu posadkę. Ciągle powtarza ze praca u niego jest dla ludzi z silna psychika, uwierzcie drodzy forumowicze potrafi zniszczyć najmocniejszą stąd też tak duża rotacja pracowników niektórzy nie wytrzymywali nawet jednego dnia ( i nie był to jeden przypadek), jeżeli nie chcecie mieć problemow ze zdrowiem psychicznym jak i fizycznym nie jesteście desperatami to stanowczo odradzam pracę u tego despoty.

Już tam nie pracuje na szczęście

Omijać szerokim łukiem, jeśli chcecie mieć zdrową psychikę. Firma jak firma, płacą ile płacą, lecz osoba zarządzająca tym sklepem nie nadaje się nawet do czyszczenia butów. Sz.Pan kierownik sklepu traktuje ludzi jak szmaty, pomiata nimi i gardzi. Jest to krewny kogoś z \"góry\" więc jest nie doruszenia. Odechciewa się pracować jak jest na sklepie, więc trzeba się zwolnić bo człowiek mimo chęci do pracy może wytrzymać tam kilka miesięcy. W Oświęcimiu brali ludzi do gazu, w media expercie w milenium trzeba się zwolnić i człowiek odzyskuje siły do życia. Nie polecam

Mystery shopping

Potwierdzam! Lepiej omijać z daleka. Sklep w Rzeszowie to poletko doświadczalne, narcystycznego socjopaty. Osoba bez żadnego doświadczenia, nie umiejąca wymienić żarówki w samochodzie, a co dopiero zarządzać kilkudziesięcioosobowym personelem. Nie potrafi podejmować samodzielnie nawet prostych decyzji, bez konsultacji telefonicznej z \"Centralą\". Hehe - sprzątać samodzielnie też nie potrafi, nigdy się na sklepie nie skalał, a do czyszczenia \"biura\" ma kasjerki. Chociaż panuje też powszechna opinia że, \"rządzi\" \"kierowniczka\" kas, wystarczy że troszkę \"połaskocze\" głównego decydenta. Szkoda słów, po prostu patologiczny układ. Jako firma, Domex jest naprawdę w porządku, wypłaty na czas. Premie też są. Jak szukacie pracy na wakacje to zdecydowanie polecam:)

Były

Media expert - grupa domex nie jest zła, gdyby nie kierownik slklepu w Milenium Hall. Facet powinien się zwolnić(usunięte przez administratora) Gardzi i poniewiera ludźmi, którzy tam pracują (jeszcze pracują). Jest jakimś znajomkiem kogoś z dyrekcji, więc jest nie do ruszenia. Jeśli ktoś nie musi tam pracować (i kupować) oszczędzi sobie zdrowia. Nie polecam z całym sercem. Lepiej na zasiłku siedzieć, niż pracować z takim terrorystą

Zostaw opinię o MediaExpert - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MediaExpert