creative center

Tychy

Opinie o creative center

Agata

W lipcu tego roku na stronie internetowej creative center pojawiło się sporo ofert pracy - co sprawiło, że ten miesiąc był w nie taki obfity? Czy można wnioskować, że są nadal aktualne (ciągle są one dostępne na stronie firmy)?

Agata

@Stark możesz rozwinąć swoją myśl? W jakim sensie w firmie jest sensowniej niż się wydaje? Jakie pozory stwarza pracodawca, a jak jest w praktyce?

Stark

Mam takie wrażenie, że wszyscy powinni tutaj pracować, w sensie jest naprawdę dużo sensowniej niż się wydaje, miejsc pracy trochę poszukują specjalistów do fajnych miast

kamila1983

Witajcie, kto jest zainteresowany losami firmy creative center to niech zajrzy na forum bo pojawiła się nowa oferta pracy. Moim zdaniem to coś godnego uwagi. Creative Center (nr agencji 1681) to firma doradztwa personalnego obecna na rynku ogólnopolskim od ponad dziewię... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5744319?keywords=&region=

sylwia

Oszukują klientów jak i pracowników. Firma opiera się na okłamywaniu i żeby tylko ktoś zapłacił za makulaturę.

dzialam

złożyłem wniosek, zobaczymy na ile dobrze zrozumiałem meandry dofinansowań unijnych, jak dostane odpowiedź na pewno napisze !!

Niunia

Jestem zadowolona z książki ale popieram płyta dość ciekawsza

zadowolony

Pracowalam w CC w zeszlym roku w wakacje i wspominam ten okres bardzo milo, wszystko bylo wporzadku, mimo ze rzeczywiscie pensja najnizsza krajowa to zawsze mozna bylo sie podciagnac premia. Jak ktos chcial to mogl zarobic, wszystko zalezalo od pracy.

były pracownik

pracowałem/ałam tam przez wakacje i musze stwierdzić że była tam bardzo miła atmosfera. Osoby tam pracujące były bardzo sympatyczne. Ogólnie podobało mi sie tam :) Jedyne na co moge narzekać to na pensję... najniższa z możliwych... minimalna krajowa.

zeby nie bylo ze sie nie przedstawilem;) DZIEN DOBRY ROJEK ARTUR CREATIVE CENTER czy bylby pan/pani zainteresowany...ahh tego juz na szczescie nie musze;P

lysy

Zarobić , to tam nie zarobicie ... chyba że na waciki :]]]

bylas blisko... strzelaj dalej;)

Zostaw opinię o creative center - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie creative center