Opinie o Future Vision s.c. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Future Vision s.c.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Future Vision s.c. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Future Vision s.c. w Wrocław

Waldemar Nowy wpis

Czyżby firma przestała działać i dlatego jest taka cisza na wątku i to pracowniczym?

Iza Nowy wpis

Firma normalnie działa? Widziałam informacje, że jest zamknięte na stałe.

Dzidziak6 Nowy wpis
@Iza

Wygląda na to że zostaliśmy wydymani, firma nie istnieje, brak możliwości złożenia reklamacji, brak strony internetowej. Brak jakiegokolwiek kontaktu.

aaaa112 Nowy wpis

salon na okana został zamknięty i co dalej z klientami... żadnej informacji dla kupujących niedawno że nie będzie salonu Moje sugestie dla Future Vision s.c.: Lublin gdzie teraz mam reklamację złożyć?

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Future Vision s.c., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
marco

witaj @maja czy od twojego wpisu były jakieś oferty bo też jestem zainteresowany. Odezwij się proszę. A może już tam pracujesz?

maja

od dawna niczego nie widziałam i nie sądze, żeby teraz faktcznie coś się pojawiło, ale mam nadzieje, że szybko uda sie cokolwiek więcej załątwić w tej sprawie.. wiecie sama czekam aż coś się pojawi, bo znajomy opowiadał, że własnie warto do nich aplikowac, bo ładne pieniądze u nich mozna zarobić i teraz nie wiem.

maciek

no i co z tym nowym infem? chyba nie bardzo jest o czym pisac, co? naprawde to ciekawe czy faktycznie w tej firmie jest wszystko ok czy nie za bardzo? bo nei wiem już jak mam interpretowac tą ciszę na forum, zaczynam się już chyba martwić, bo też poluję na jakieś oferty od nich ciekawe ale chyba na darmo.

romek

no ja też nie mogłem znaleźć nic u nich i sam zastanawiam się jak to jest możliwe, jedynie znalazłem o nich dużą ilość opinii, a teraz nie wiem co może być takiego tam, bo też natknąłem się u nich o tym, że coś w Kolumbii ale to chyba nie o to chodzi jak mi się wydaje tak naprawde. Dajcie znać jak jak bedzie nowe info.

firm

czy firma wo gole posiada strone internetowa. bo szczerze powiem, ze nie do konca sobie radze ze znalezieniem ich strony to znaczy, ze firma przestala juz istniec. przypadek ze tutaj jestem ale widze ze branza ktora zajmuje/zajmowala sie firma to cos co mnie interesuje wiec czekam na najnowsze informacje

gererd

to mała firemka jest, ciekawy jestem ilu pracowników zatrudniają, kiedyś śledziłem ten wątek, bo jestem zainteresowany pracą w tej branży, ale jeszcze nie widziałem, żeby kiedykolwiek od nich było jakieś ogłoszenie dodawane.. może warto do nich osobiście się przejść po prostu i wybadać sytuację samemu?

holk

ja strony nie znalazłem, może jest w budowie, albo firma faktycznie niewielka, ktoś ma jakieś konkretne informacje na ten temat

Mijek

Mistrzu, ale o nie jest super vision tylko FUTURE VISION to całkiem spora różnica. Wątpię, żeby Ci jakaś stronka wyskoczyła bo firma wydaje się być nie za duża..

bujak

chciałem znaleźć coś o super-vision a wyskoczyło mi coś o astrologii i horoskopach. To nie ta firma mam nadzieje?

rambo

spróbuj może poszukać patrząc na to, że mają swoją siedzibę we Wrocławiu. To powinno zawężyć obszar poszukiwań

maci

no to przynajmniej z tego co piszecie to praca sama w sobie jest dość przyjemna... może w przyszłości wraz z tym pójdzie kasa

monika

Czy ktoś ma namiary na tę firmę lub wie, co się z nią dzieje?

Baśka

Witam. Niestety nie podzielam tych opinii. Atmosfera może jest miła ale niestety nic poza tym. Jeżeli nic nie sprzedacie nie liczcie że co kol wiek zarobicie. Praca tylko dla osób którzy mają pieniądze a chcą fajnie spędzić czas...

Leszek

A jak wyglądają u nich zarobki ?

tm no1 :)

ja juz nie pracuje ale wlasnie sprawdzilem konto. ostatnia wyplata w terminie wiec jest dobrze. :-)

BO

Jest bardzo pozytywnie jak i na rozmowie tak i na co dzień:) pozdrowienia dal liderki:))))

Zostaw merytoryczną opinię o Future Vision s.c. - Wrocław

Future Vision s.c.
4.2/5 Na podstawie 120 ocen.
  • Wojrowicka 14A lok. 7
    54-434 Wrocław