Opinie o ASTRUS Place Zabaw w Koszalin

Firma z branży małej architektury / placów zabaw. Istniejemy od 2007 roku. Place zabaw, urządzenia zabawowe, wyposażenie placów zabaw to główny zakres naszej działalności. Place zabaw tworzymy kompleksowo; projekt, produkcja, montaż - na obszarze całego kraju.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ASTRUS Place Zabaw w Koszalin

Walek

Moim zdaniem się mylisz, bo jeśli chodzi np. o Koszalin to naprawdę są fantastyczną firmą i tak to właśnie odbieram

Borsuk

Nie chce mi się pisać, tak jak nie chciało mi się tam pracować, myślcie sobie, że pewnie jakiś lewus, ale prawda jest taka, że tak pracodawca motywuje do pracy w tej firmie

Daniel

Pracowałem tam ponad rok, dajcie sobie spokój jak chcecie tam iść do pracy, na początku wydaje się być tam fajnie i miło, jednak z czasem zmienia się to diametralnie. Nie polecam, o szczegóły lepiej nie pytajcie ...

dudas

Mógłbyś przynajmniej napisać dlaczego... No ale, myślę, że nie jedna osoba się skusi do pracy w tej firmie, ponieważ atrakcyjne stanowiska są dostępne takie jak Zastępca Kierownika Produkcji.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Włodek

Nie pracujcie tam !!!!

Angelus
@Włodek

Czy ,aż tak jesteś człowieku ograniczony intelektualnie,że nie potrafisz podać żadnych argumentów, ani dobrych,czy złych, popartych rzeczywistymi wydarzeniami...?

Zostaw merytoryczną opinię o ASTRUS Place Zabaw - Koszalin

• Jak się pracuje w ASTRUS Place Zabaw?

Zobacz opinie na temat firmy ASTRUS Place Zabaw tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ASTRUS Place Zabaw?

Kandydaci do pracy w ASTRUS Place Zabaw napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ASTRUS Place Zabaw
3.1/5 Na podstawie 73 ocen.

ASTRUS Place Zabaw