Headlines

Opinie o Headlines

kamil

agencja PR, która w dalszym ciągu prężnie działa na warszawskim rynku medialnym..

Znawca branży

Widzisz lola, jedyną twoją mocną stroną są niecenzuralne słowa, których używasz względem innych osób pozostając anonimową .... Poza tym jak wpiszesz sobie w Google osobę, o której w tak niecenzuralny sposób się wypowiadasz, czyli [sunięte przez moderatora], dodając drugie nazwisko, to naprawdę dorobek w PR (szczególnie jeśli chodzi o branżę medyczną i pokrewne) wart pozazdroszczenia, tym bardziej, że wiem, że ma 34, może 35 lat... Poza tym oprócz wielu rzeczy w interencie można znaleźć również informacje, że publikuje w wydawnictwie Wolters Kluwer, bądź co bądź wydawnictwo na wysokim poziomie, uczestniczy w licznych konferencjach i sympozjach i wiem, że jest zapraszana na wiele wykładów i prelekcji z zakresu PR i komunikacji - z tego co wiem to raczej do niej dzwonią i proszą , a nie odwrotnie (chyba że ma czas i chęć wzięcia udziału w jakiejś konferencji / sympozjum PR !!! ). W kwestiach HR : Lola, nie mów nigdy na spotkaniach źle i pejoratywnie o byłym pracodawcy, bo to nie jest dobrze odbierane i raczej na tym się traci niż zyskuje... Ale cóż tutaj wszyscy są anonimowi... Tyle że niektórym brakuje kultury i szacunku... A w Twoim wypadku, szkalując anonimowo ludzi o jakimś dorobku w branży pokazujesz swoją słabość i kompleksy... Zapewne nie jesteś tak dobra, jak [usunięte przez moderatora]., którą raczysz obrażać w sposób wulgarny... Pozdrawiam, Znawca branży

lola

Niestety to smutna prawda firma jest słaba a jedynie jedzie na opinii poprzednich projektów które dały jej sławe teraz to już przeszłość ale Pani [usunięte przez moderatora] nie może się z tym pogodzić i zatrudnia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] typu [usunięte przez moderatora] która jeżeli chodzi o PR ma go w jednym palcu ale chodzi tutaj o PR własnej osoby

xxx

Zgadzam się z poprzednimi opiniami - nędza, najlepsi poodchodzili, brak osób od których można by się czegoś nauczyć + właścicielka która udaje że wszystko jest super, sama jest marnym autorytetem w PR. Nie polecam!

mafita - 2010-08-05 15:11:19 Jeżeli twoją ambicją jest zarabiać 1000zł a w porywach 1500zł to firma dla Ciebie, ogólnie firma od roku upada, przyjmuje stażystów, i tylko wysyła co chwilę ogłoszenia o pracę poprawiając swój wizerunek. Brak ludzi z szeroką wiedzą sprawia, że z firmy odeszły najlepsze osoby i założyły własne firmy. Pozdrawiam i nie polecam :) Niestety to prawda, od roku nie pracuje w tej firmie i widzę że nic się nie zmieniło od kiedy zmieniłem pracę porażka, omijajcie bo z ta firma już nie wyjdzie z długów :(

mafita

Zostaw opinię o Headlines - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Headlines