Agrifirm-Polska Sp. z o.o.

Szamotuły

Opinie o Agrifirm-Polska Sp. z o.o.

Zanzibaaar

Tak aktualnie pracuję w firmie. Moje doświadczenia są raczej neutralne. Raz jest lepiej raz jest gorzej. Pracownicy biurowi czy produkcyjni mają większą stabilność zatrudnienia, zarobki mają też nie najgorsze. Jeżeli aplikujesz na PH to tutaj zaczynają się schody. Podstawowa pensja jest niska w porównaniu do innych z branży a mikroskopijna w porównaniu do innych branż. Z tego co mi wiadomo to ciężko jest w miarę sensowna prowizję od sprzedaży uzyskac z powodu dużej rotacji klientów. Z kolei dużą rotacja klientów to budżet ż ledwoscia osiagniety na jakimś sensownym poziomie lub w cale. A wiadomo że jak nie kręcisz norm to byebye. W związku z tym duza rotacja wśród PH którzy mimo wszystko robią co mogą: ) . Social to jakis dodatek od święta, Multisport ( który musisz minimum 3 razy w miesiącu użyć aby był dofinansowany przez firme, inaczej bulisz pełną cenę) , pakiet medyczny, prezenty dla dzieci. Tak to w skrócie wygląda. Czy polecam pracę? Pozwól że nie odpowiem na to pytanie ;)

Edmondo

To, że pasza kijowa to nie trzeba pisać, kto kupił ten wie... Jak to mówią " z gówna bata nie ukręcisz"

Klient wlkp

Pasza z Agrifirmu dla indyków to tragedia - pozdrowienia dla pracowników.

Zanzibaaar
@Klient wlkp 05.09.2017 22:03
Pasza z Agrifirmu dla indyków to tragedia - pozdrowienia dla pracowników.

Okeeeej. Ale to jest portal o pracy, a nie o jakości czy wynikach produkcyjnych Panie Kliencie Wuelkape.

Agnieszka

@aaaaaaaaaaaaaaaa jak przebiegła rozmowa w firmie Agrifirm-Polska Sp. z o.o. i jakich można się spodziewać pytań? Dlaczego nie chciałabyś tam pracować? Czy warunki pracy Ci nie odpowiadały? @Seli np. jakich powodów? Napisz coś więcej na ten temat. @Lila jak poszła rozmowa? Czy przyjęli Cię do pracy? Jakie wymagania stawia pracodawca?

Lila

A jak wygląda praca w biurach i zarobki?

aaaaaaaaaaaaaaaa

byłam wczoraj na rozmowie i szczerze chyba nie chcialabym tam pracować

Lila
@aaaaaaaaaaaaaaaa 20.06.2017 12:40
byłam wczoraj na rozmowie i szczerze chyba nie chcialabym tam pracować

Można wiedzieć na jakie stanowisko? Tez mam mieć rozmowę i się grubo zastanawiam

aska
@Lila 21.06.2017 18:03

na jakie stanowisko????????

Agnieszka

@Seli, dlaczego tak uważasz? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Czy piszesz tutaj o jakiejś konkretnej sytuacji, która Cię spotkała?

@Agnieszka 27.04.2017 11:23

Powodów znalazło by się całe mnóstwo :)

Mariusz Górka.

Ja pracowałem tam 2 lata temu, zarobki były dobre płacili zawsze na czas, wypłacali mi premię co kwartał-dodatkowa pensja, premię roczną-kolejna pensja ,trzynastkę-kolejna pensja, nagrodę za dystrybucję bony do Media Markt, syn telewizor na pikniku rodzinnym wygrał,były paczki na Święta Bożego Narodzenia dla dzieci i pracownika, płacili za naukę angielskiego, były co roku wycieczki pracownicze to nad morze, to w Góry Sowie, wyjazdy z klientami na targi do Niemiec, bal z klientami w Licheniu, po odebraniu największego odbiorcy i początku ASF w Polsce obroty spadły i zwolnili, na początku trochę było przykro, bo zostały osoby z mniejszymi obrotami, ale co tam w sprzedaży tak już bywa.Pozdrawiam. Mariusz Górka.

@Mariusz Górka. 03.04.2017 13:11

Socjalem pracownika nie zatrzymasz, zresztą dużo się zmieniło od tego czasu jak zakończyłeś pracę.... wycieczki nie ma, paczki okrojone, a ludzi mają za nic takim podejściem konkurencji nie dogonią hehehe za słabych ludzi będą mieć... bo nikt kto ma głowę na karku tam nie pójdzie :P

hardworker

Niestety odradzam pracę w tej korporacji :/ Ludzie pracujący z oddaniem i poświęceniem są traktowani jak śmieci. Liczą się wyniki 110% albo wypad. Dodatkowo panuje atmosfera grobowa, ludzie są zastraszani i sami odchodzą, widać piętno protekcji. Wszystkie beneficjenty, które oferują nie są warte nerwów i poświęcenia. Potrafią skutecznie uprzykrzyć życie, ludzie na produkcji są tylko pionkami, zero poszanowania dla ich pracy. Serdecznie odradzam tą firmę, bo "jedyną stałą są zmiany".

Seli

Nie polecam pracy ani stażu w tej firmie ludzi mają za śmieci !!!!!

red

Ja to na takiego stażystę bym się mógł załapać, choć zarobki dla specjalistów ds. logistyki bardziej mnie interesują.

kikół

Głupoty piszecie.

rawel

Nie jest tak źle jak niektórzy piszą. Pieniądze są na czas, premie są, szkolenia, benefity (multisport, pakiet medyczny). Atmosfera też ok. Są oczywiście i tacy co narzekają ale chyba nigdy nie pracowali dla typowego "Polskiego przedsiębiorcy".

Kurka2015

Pracowałam w Agrifirm na stanowisku przedstawiciela handlowego ds. drobiu. Atmosfera w pracy była straszna i ciągłe parcie na zwiększanie sprzedaży . Jakość pasz niestabilna i ciągłe wpadki a niestety konkurencja nie śpi. Przedstawiciele którzy długo pracują i dużo sprzedają mają w większości klientów zadłużonych , którzy nie mogą odejść ponieważ firma wpisuje się w hipotekę . Polityka tej firmy polega na tym aby Ci wierni klienci nie spłacili tego zadłużenia. Są też dobre strony: bezpłatna nauka języka ,karta na basen i siłownię , wyjazdy integracyjne . Podsumowując jeśli umiesz kłamać i oszukiwać to w tej firmie się odnajdziesz.

Prafcowity

Dziwię się, że ktokolwiek jeszcze chce tam pracować! POWODZENIA!

Tommi

Witam. Czy możecie napisać coś więcej o pracy na stanowiskach kierowniczych? Już któryś raz widzę ogłoszenie o etacie kierownika produkcji i się zastanawiam czy faktycznie jest tak ciężko się tam dostać, czy może warunki pracy, czy warunki finansowe? Czy orientujecie się jak wyglądają godziny pracy, wynagrodzenie oraz praca w weekendy?

ryba

cześć, interesuje mnei robota w agrifirm, jestem po dietetyce i techniku weterynari... myślicie że przyjęli by mnie? zawsze interesowały mnie pasze dla zwierzat i ich produkcja a tu miałabym okazję połączyć to co mnie interesuje z moim wykształceniem poniekąd, tylko nie stety doświadczenia w paszach nie mam.

azzz341

a dlaczego z tym wynagrodzeniem nie jest za wesoło jak wypłacaja na czas w terminie czy trzeba czekac a premie mozna uzyskac po dodatkowym czasie pracy jak to wyglada z doswiadczenia osob ktore sa lub były pracownikami w tej firmie czy mozna miec szanse na prace jezeli nie ma sie doswiadczenia dziekuje za odpowiedz

Anett

Teraz wszędzie jest problem z kasa więc narzekaniem na wypłaty niewiele zdziałamy. Aby wszystko było terminowo i jakoś przeczeka się ten okres. Ja już widze światelko w tunelu :) Pracowity pisał ze marka jest niespecjalna, ale ja jakoś nie słyszałam jakis niepochlebnych komentarzy wcześniej... Może tak było wcześniej i teraz postawili na jakość

Zbyszek

Jakiś czas temu skończyłem technologie zwierząt ale nie pracowałem w zawodzie bezpośrednio po ukończeniu uczelni, czy konieczne jest doświadczenie w tej materii aby myśleć o podjęciu pracy w Agrifirm czy prawie sama wiedza nabyta przez te 5 lat by wystarczyła na zaczepienie się przynajmniej na początek ?

ciekawy

Witam, mam aplikować na stanowisko managera w tej firmie.....jak wygląda obecnie sytuacja? ile zarabia osoba pracująca np.jako kierownik produkcji?

aga

no nie wiem, czy nie mozna byc kreatywnym... sama bylam swiadkiem jak tydz temu dawali nagrody za kreatywnosc szeregowym pracownikom. Chodzilo o wdrozenie pomyslow np na produkcji. Jeden pan dostal talon na 2 tys zl na wakacje, reszta podostawala tez jakies kwoty. Wiadomo, ze na internecie beda pisali glwnie ludzie niezadowoleni, ktorzy w jakis sposob stracili w firmie prace. Zawsze tacy sie znajda.

Pracowity
@aga 10.06.2014 13:34

Nie stracili pracy w firmie, tylko poszli po rozum do głowy i pracują gdzieś indziej. Ktoś kto ma resztki honoru, nie będzie tam pracował. Handlowiec pracuje zawsze dla siebie i wyrabia swoją markę. A marka Agrifirm to sam syf.

szanowany

Co będzie jeśli pracownik nie wyrobi 100%? BEZROBOCIE!!!

Ja

Nie mozna sie zgodzic, ze wszystkim, bo to bzdury. Prawda to to, iz kreatywnosc nie jest mile widziana, niktorzy luidzie z biura sa z kosmosu i wydaje im sie, ze sa gwiazdami naz firmamencie. Szczegolnie, ze nigdy nie poznali co to prawdziwa praca. Fakt jest jeden dosc wazny - w normalnej firmie produkcyjno/handlowej najwazniejszymi osobami sa handlowcy, bo to oni zarabiaja kase dla calej firmy. Tutaj poczujesz sie jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jak ktos lubi, to polecam :) Aha - dzial produkcji czy jak go tam zwac kompletnie ma w glebokim powazaniu uwagi, ktore przekazuja ludzie z terenu. A zarobki na tle innych firm z branzy szalu nie robia.

Ewelina

Zarobki tam zależą od doświadczenia i stanowiska pracy. Idziesz na rozmowę, ale na jakie stanowisko? Przedstawiciel Handlowy?

...***...

witam, jestem umowiona na rozmowe w sprawie pracy... czy ktoś moze napisac jakie są tam zarobki mniej wiecej?

Pracowity

Zgadzam się z poprzednią wersją. Brak miłej przyjaznej atmosfery, a raczej ciągła atmosfera psychozy. Ciągłe parcie na wyniki-wyrabiać 100 % lub więcej. Ludzie, którzy robią 99% nie pracują tu zbyt długo. Polityka firmy polega tylko na wiązaniu klientów z firmą poprzez zadłużanie ich. Jakość produktów bardzo niska, zdecydowanie nie warta swojej ceny!! Brak poszanowania pracowników. Pracownicy kreatywni są wrogami publicznymi nr 1. Nie są od myślenia ale od wykonywania zadań. Karierę w tej firmie zrobią tylko Ci co potulnie przytakują i wykonują polecenia. Próbują wmówić, że białe jest czarne, a czarne jest białe. Brak przyjaznej atmosfery-nie można ufać dosłownie nikomu, wszędzie ściany mają uszy. Jeżeli chodzi o zarządzanie-brak słów, zajmują się tym ludzie, którzy są całkowicie odrealnieni od rzeczywistości i nie mają pojęcia o tej robocie,(usunięte przez moderatora)

Kubi

Firma z wieloletnim stażem, pasze jakie produkują nie należą do najlepszych, lecz za to najdroższych.Jakosc pasz-niska powtarzalnosc. Wiele klientów firmy jest zadłużonych i dlatego zmuszona jest kontunowac współprace z firmą. Dział handlowy zarządzany jest nie przez osoby które oficjalnie powinny nim zarządza, ale przez (usunięte przez moderatora) z działu handlowego, przez co sprzedaż i pozycja firmy jest taka a nie inna.Jako PH dostajesz same ochłapy a pracę na stanowisku PH potraktuj jako wstę/staż do pracy w innej firmie.I pamiętaj, że tam nie doceniaja kreatywnych, majacych własne zdanie ludzi.

Zostaw opinię o Agrifirm-Polska Sp. z o.o. - Szamotuły

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agrifirm-Polska Sp. z o.o.