BELLANA

Poznań

Opinie o BELLANA

smakan
użytkownik zarejestrowany

tomek, niestety to jest pewnego rodzaju akwizytorstwo. Nie wszystkim to odpowiada, alle szansa na zarobki ponad 2 tyś jest naprawdę spora. Pod warunkiem że ktoś jest nieźle wygadany :) Wiadmo czy dają auto służbowe?

tomek
użytkownik zarejestrowany

naprawdę handlują garnkami? no to wiem już w takim rzie jaka firma do mnie przychodzi pod drzwi ciągle. Też mają takich sprzedawców popularnie znanych b2b że od dzrwi do drzwi po mieszkaniach chodzą? Mam nadzieje, że ta firma jakoś się rozwinie a nie pozostanie tylko w tym temacie nie wiadomo dlaczego w sumie.

dospel
użytkownik zarejestrowany

Bellana est to firma zajmująca się sprzedażą głównie wełnianych kompletów sypialnianych, ale handlują też garnkami i rowerami elektrycznymi. Wcześniej była znana pod nazwą Pollana, ale ta firma podzieliła się na dwie inne czyli: Bellane i Sellane. Nie słyszałem póki co o ich wielkich problemach ...

fasolka
użytkownik zarejestrowany

o matko, to na serio firma BELLANA upada? pierwsze słyszę i jestem ogromnie negatywnie zaskoczona, przecież to była solidna firma i wydawała się tak prężnie działać i rozwijać. ale rzeczywiście można wyciągnąć takie wnioski po tym że tak długo nikt się tutaj na forum publicznym nie wypowiadał. potwierdzi to ktoś jakoś?

ogórkowa
użytkownik zarejestrowany

to że firma rzekomo upada nie powinno powodować że wątek tutaj na forum upada. będę wdzięczna za podparte jakimiś dowodami informacje co się obecnie dzieje z Bellana. mnóstwo pozytywnych opinii zebrałam o tej firmie i chciałam im dać szanse i pozwolić się zatrudnić, a niech mają. ale jeśli rzeczywiście upadają to smuteczek:(

bart
użytkownik zarejestrowany

ktos ma jakies info o BELLANIE? Ostatni wpis z poczatku miesiaca, hej ludzie w watku, co tam sie dzieje?

oscar
użytkownik zarejestrowany

eh tam, może to i lepiej, że Bellana jest w likwidacji. Lepsze to niż jakby miało to wszystko dalej wyglądać tak jak ostatnio

kajko
użytkownik zarejestrowany

oj już bez takich docinek. Niestety firma Bellana jest obecnie w likwidacji także nic ciekawego już się tu nie dowiecie raczej

Klaudia

Kiedy upadła firma Bellana?

Opinia

Tak, i firma upadła.Tak dobrze było ale się skończyło.Pozdro:)

NOWA

Witam.Mam pytanie...czy do Bellany są przyjęcia dla telemarketerek?Jaki tam jest nr.tel bo dzwonię i nikt nie odbiera.Proszę o pomoc.

karol

Jaki rodzaj umowy?Czy jest podstawa?Jaki limit w Hotelu?

kot

ale co sprzedaja to są domówki? telemarketing auto?

Krzysztof Chołuj

Z firmą współpracuje się wzorowo, szybko konkretnie i na temat. Polecam.

a

Ludzie, którzy z rozgoryczeniem piszą o oszustwie i nierówności- widać, że nigdy nie mieli do czynienia z procesem zarządzania i kierowania dużą firmą. Pewne zmiany i posunięcia są konieczne by firma mogła się rozwijać i dalej istnieć w dobie światowego kryzysu! Cieszcie się ludzie, że macie pracę, a jak Wam się nie podoba to droga zawsze jest wolna. Widać, że niektórzy mają nadmiar czasu wolnego by siedzieć tu i wypisywać totalne bzdury!!!

JA

koniec Euro sprzedaż idzie wspólnymi siłami postawmy firme na nogi bedzie dobrze! OBIECUJĘ!!!

xwz

Ja tez slyszalam. ze duzo ludzi przyjeli aaaa jeszcze pracownicy dostali darmowe obiady regeneracyjne i karnety na plywalnie. Jak ja im zazdroszcze niepotrzebnie sie zwolnilam :(

xxx

jest duzo nowych dziewczyn okolo 200 osob i malo tego wszystkie zadowolone.

Zostaw opinię o BELLANA - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BELLANA