Opinie o Ekspol Kraków Sp z.o.o w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ekspol Kraków Sp z.o.o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ekspol Kraków Sp z.o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekspol Kraków Sp z.o.o w Kraków

Na jakie wsparcie w Ekspol Kraków Sp z.o.o mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

@Taktojużjest Nowy wpis

Czy jest Pan/Pani pracownikiem firmy? Jeżeli tak, polecam skonsultować to z Pracodawcą, a nie szukać odpowiedzi na forum.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Ekspol Kraków Sp z.o.o?

Dgjk

Lepiej szukać na smietniku

Qownoniefirma Nowy wpis

Szkoda czasu zdrowia i pieniedzy

Poszkodowany1234 Nowy wpis

Nigdy pracy w tej firmie

Kinga

@karolina a dostaliście coś na święta ?

Czy dyżury międzyświąteczne w Ekspol Kraków Sp z.o.o obstawiają najmłodszymi stażem?

Podczas mojego etatu w święta firma była zamykana i każdy miał wolne.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Ekspol Kraków Sp z.o.o? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Anonim222

A może nie robiłaś tego co powinnaś

asystentka

Dziś tj. 25.10 pojawiło się ogłoszenie o pracę Asysten/ka Biura i informacja, że zapewniają regularne wypłaty wynagrodzeń! Regularne wypłaty wynagrodzeń to obowiązek pracodawcy zgodnie z KP. Jeżeli ktoś pisze w ogłoszeniu, że zapewnia wypłatę to coś tu pachnie nadużywaniem zasad wypłaty wynagrodzeń.

Asystetnka
@asystentka

Wyjaśniam, że w treści jednego z ogłoszeń zawarli treść "dyspozycyjności, gotowości do wykonywania pracy w godzinach nadliczbowych". Proszę interpretować to dosłownie. Ciągłe nadgodziny, za żadną nie dostaniesz złotówki. Dodatkowo na bieżąco nie są odprowadzane składki, co jest powszechnie wiadome ale z jakiegoś powodu pracownicy nic z tym nie robią. Oczywiście to ich sprawa. Generalnie nie polecam.

Hanna
@Asystetnka

No rzeczywiście - w treści ogłoszenia jest napisane, że wymagają gotowości do wykonywania pracy w godzinach nadliczbowych. Trochę dziwne, że - według Ciebie - firma Ekspol nie płaci za nie dodatkowo. A może dostajecie tam jakieś premie uznaniowe? Powiedz coś więcej o tamtejszym wynagrodzeniu.

Aldkaa
@Hanna

Premię? Nic nie dostaniesz chyba ze pretensję za nieodebrany telefon w godzinach wieczornych lub w weekend.

Iglo
@Aldkaa

Najwidoczniej Twoja praca nie zasługiwała na premię

Pracowniczek

Witam, W przyszłym tyg udaje się na rozmowę o prace do tej firmy jakieś aktualne uwagi lub opinie?

Wujek dobra rada
@Pracowniczek

Tak mam radę, nie idź!

Anastasia

Panie prezesie Pawle! Proszę spodziewać się kontroli z Państwowej Inspekcji Pracy! To niedopuszczalne, żeby pracownicy po 10h pracy czekali jeszcze na ciebie w biurze od 19 :00 do nawet teraz (20:48) abyś dał im należne pieniądze.

Pedro

No i co by było gdyby ludzie z Ukrainy nie szukali pracy? Nie ma co ich tak lekceważyć.

Dziadek

A kto ma odpisać jak we firmie już prawie nikt nie został? Pracuje paru polskich majstrów i kilkunastu Ukraińców, którzy i tak po polsku w większości nie pojemaju i na robocie się nie znaju Komu pasuje ten siedzi, a reszta pojechała do Anglii i niemiec Pieniądze raczej średnio na jeża hehe ;)

Stefan

Jaki jest powód, że tak rzadko piszecie? Tak dobrze się pracuje?

nick

a czy ktoś może coś powiedzieć więcej o pracy w biurze w tej firmie?

gaweł

akurat tego nie brałbym za taki pewnik jak Ty @heniek

bladyjózek

Za moich czasów dawało się zarobić; nawet z Pimpkiem.

karol

uważaj by Cię nie wywialo za szybko,takich odważnych jak Ty bylo bardzo wielu,a teraz robią żalosne wpisy,trochę godności i samokrytyki.

CiachCiach
@karol

siema karol mam właśnie zacząć tam prac, co możesz mi o nich powiedzieć o firmie o pracy. Szczerze.

Karol

Subiektywnie: Najgorsza firma w jakiej pracowałem, Nie traćcie czasu!

japal

Hej, znalazłem informację, że ekspol non stop poszukuje montażystów i pomocników do prac posadzkarskich, ale jak chciałem się czegos więcej dowiedzieć i wejść na strone internetową firmy, to niestety, ale nic tam nie działa - błąd 404 not found, czyli nie znaleziono. Ktoś wie, czy jest szansa na załapanie sie tutaj do roboty?

ekspol dno

Pracowlem w tej smiesznej firmie ta firme powinno sie caly czas zgłaszac do inspekcji pracy i wszystkich instytucji jakie istnieja tylu pokszywdzonych co tam pracowalo i pracuje do tej pory by ja zniszczyli juz dawno ci smieszni kierownicy nadaja sie do lopaty a nie do zarząadzania a prezes to bazujący na ich glupocie cwany zlodziej kręt i pajac powinoo sie juz dawno zając ta firma i zakoniczyc ten wyzysk ludzi.

wolny czlowiek
@ekspol dno

A ty co zrobiles w swojej sprawie,widac nic,ty nie pracujesz a firma robi swoje,co gorsze prezes i kierownicy smieja sie z takich wpisow jak twuj.Tak zawsze konczy sie praca na gebe, a nie na papierze.Jakakolwiek umowa na papierze jest lepsza niz zadna.Zostaje slad pracy w firmie.Bez zadnej podkladki mozesz sie dalej uzalac, nikt tobie nie pomoze,samo zycie sory.

ekspol dno
@wolny czlowiek

Pozew zbiorowy byl by najlepszym rozwiązaniem moze sie zmobilizujemy i zrobimy pożadek z ta smieszna firemką która nie potrafi nic a napewno montowac wykladzin jedyne co potraficie to wyzysk i okradanie okłamywanie ludzi a po za tym zero jakosci straszne partactwo.

Mateusz

Ja wspominam moja prace w firmie OK,tylko dzieki starszemu czlowiekowi dlamnie i nie tylko byl kims,praca z nim byla super .Tylko dzieki niemu sie nauczylem roboty,to on wykonywal czarna robote by my mlodzi w tym czasie mogli sie uczyc fachu na robocie.Przy nim nauczylem sie dokladniej czystej roboty,praca z nim byla bezstresowa i bezpieczna szczegulnie na wyjazdach.Znal zycie jak nikt w tej firmie,kiedy byly klopoty na budowach z innymi firmami a bylo to prawie zawsze, to nie kierownictwo lecz on lagodzil sprawe ,byl szanowany przez wszystkich nawet obcych kierownikow.Dzieki niemu praca w tej firmie byla znosna,nie myslalem o zlej placy i zlym traktowaniu przez kierownikow,on to wszystko olewal i robil swoja robote.Zostal zwolniony przez kierownikow ,dlatego ze niedal sie ponizac kierownikom,to ich musialo bardzo bolec.Ciekawy jestem czy prezes wie o tym ze zostal pomowiony o cos co nie zrobil,chodzi o pewne wpisy ktorych on nie zrobil,on mial to wszystko w (usunięte przez administratora) czesc ciala.Rada dla dyrekcji nie ci co lataja bez mysnie z nozami po budowie sa fachowcami i dobrymi pracownikami, tylko tacy jak on co robil dobra i dokladna robote bez rozglosu.Nie wiem czemu kiedy inni olewali dobro firmy i sprzet,on o niego dbal jak o swoje,no ale on taki byl, tego tez mnie nauczyl,jednym zdaniem byl najlepszym kumplem a dla mnie raczej ojcem ,drugiego takiego nie bedzie w tej firmie chyba ze on wroci do firmy, czego zycze kazdemu takiego kumpla jakim byl on dla wszystkich w tej pokreconej firmie.

;)
@Mateusz

Zwolnili Andrzeja?to kto tam teraz robi?Praca z tym czlowiekiem wspominana do dzis choc minelo juz ponad 10 lat

misiek

Kiedy pracowalem w tej firmie i bylem na delegacji w Warszawie okradziono mojego kolege z brygady,przez pracownika tej samej brygady i co zjechal sobie z roboty jakby nic sie nie stalo .Nie dawno kiedy bylem w firmie dowiedzialem sie ze to samo spotkalo inna brygade.Firma wielkich niespodzianek szczegulnie na wyjazdach nigdy nie wiesz z kim pracujesz i kim jedziesz na wyjazd ,tego nie wie nawet dyrekcja a moze jednak wie, tylko nie mowi innym pracownikom bo poco.Ja pamietam jak przyjmowano za mnie nowych pracownikow,z ulicy jak lecialo i kto chetny byle duzo ,bo liczyly sie tylko metry nie dane nowych pracownikow,po takich wrazeniach nie bylo kogo szukac po prostu nn zlodziej,a dyrekcja jak zwykle ukrecala leb calej sprawie bo praca na czarno,poco klopot dla firmy to nie kierownika okradziono tylko zwyklego pracownika,wlasnie tak sie traktuje w tej firmie pracownikow.Twuj wybor czy chcesz byc nastepna ofiara tej wspanialej firmy.bo jesli tak to na co czekasz jedz na Moniuszki i na wyjazd,a najlepiej do Warszawy

Zostaw merytoryczną opinię o Ekspol Kraków Sp z.o.o - Kraków

Ekspol Kraków Sp z.o.o
1.9/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Mieszka I-go 2
    31-432 Kraków