Opinie o Centrum Dystrybucji Albert Heijn w Geldermalsen

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Centrum Dystrybucji Albert Heijn. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centrum Dystrybucji Albert Heijn na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Dystrybucji Albert Heijn w Geldermalsen

Mbappe

Witam jakie agencje są w geldemasen w centrum dystrybucji. Ktoś się orientuję

gloris
@Mbappe

na pewno otto jest

@Mbappe

Ja przez otto tam pracowałem

Patryk

Cześć.Jak wyglądają tygodniówki i szkolenie pracowników? Są przyjęcia?

mike
@Patryk

przyjęcia nadal są!

Patryk
@mike

A jak z hajsem? Mam 21 lat

mark
@Patryk

najlepiej się skontaktuj z koordynatorem, tak dostaniesz dokładną informację, tu raczej nie znajdziesz rzetelnej odpowiedzi, tyle hejtu tut...

pawlo

jak na razie wszystko ok, pracuje w albercie dopiero dwa tygodni, wyjechałem z otto, więc w porządku

kamil
@pawlo

a jak z dojazdem?

pawlo
@kamil

ogólnie bezproblemowo, załatwili mi transport

Mk

Witam jak wyglądają zarobki tygodniowo przy stawce 11,67 opłaca się jechsc??

ronald
@Mk

opłaca się, ja kilka lat wyjeżdżam z otto i problemów nie mam

bob
@Mk

ja też przez otto wyjeżdżałem i wszystko było ok, uda się zarobić na pewno

oliwia

Jak najbardziej. Pracowałam 4-5 dni w tygodniu, więc spoko wychodziło

@oliwia

o super czyli godziny są dzięki za info

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Centrum Dystrybucji Albert Heijn spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Ona

A jakie lokacje oferuje Otto dla osób pracujących w AH Geldermalsen ? Tylko domki czy są też hotele ?

martyna
@Ona

z tego co ja wiem, są różne opcji

wiko
@Ona

istnieje również możliwość zamieszkania w hotelu

Barbara
@wiko

Jaki jest tego koszt i kto go ponosi? Pracownik, pracownik w jakiejś części, a w jakiejś pracodawca? Napisz proszę coś więcej na ten temat.

Albert

Czy stawka w AH została obniżona przez pandemię?

@Albert

Oczywiście,że nie. A z jakiego tytułu ?

Albert

Podobno w Jumbo obniżyli stawkę do 11 więc myślałem że w Albercie też bo ta sama agencja.

benek
@Albert

przez otto ta sama stawka

Miki
@benek

Fajnie, to pewnie też przez otto pojadę

mark
@benek

potwierdzam informację ;)

ktoś

przez jakie inne biuro można zatrudnić się do tego magazynu Albert heijn w geldermalsen ?

danio
@ktoś

zapewne chodzi Ci o inna agencje niz otto, wbrew temu co o nich piszą o nich w roznych miejscach to ja polecam otto, byłem na pol roku i wrociłem zadowlony

ktoś
@danio

nie chciałam właśnie przez Otto wyjechać a interesują mnie inne firmy żebym mogła dostać się na ten magazyn ;) może jednak coś podpowiesz ;)

Maciej
@ktoś

Hm nie znam więcej dobrych agencji, które pomagają się dostać na ten magazyn, wyłącznie z otto wyjeżdżałem

emilka

przez otto najlepiej

Rybka
@emilka

No też z otto wyjeżdżam regularnie, nie wiem jaka inna agencja z lepszymi warunkami

lena
@ktoś

no tak naprawdę nie wiem z jakim biurem bedzie lepiej tam wyjezdzać, wszyscy znajomi przez otto jadą

jacek
@lena

wśród moich znajomych wszyscy polecają otto, ogarnięta agencja

Mdk
@lena

Lena czytaj dokładnie pytanie... A jak nie wiesz to (usunięte przez administratora) nie pisz bo nic nie wnosisz A i niczym nie blysniesz.

Oreł
@Mdk

Kobieta poleciła agencję, przez którą jej znajomi najczęściej wyjeżdżają :) Wyluzuj się

patka

Czy wie ktoś może czy przez Otto jest wiekówka ? Pracując w AH ? Mam 21 lat i nie wiem czy aplikowac czy nie dostane marnych pare euro :/

Zibi
@patka

Jest wiekówka

@patka

W Albert Heijn jest wiekówka i raczej w większości firm co zatrudniają agencje pracy.

gosc

Czy jedzie ktos z was w nastepnym tyg do Geldermalsen do AH ?, aa i jak mozecie powedzcie prosze jak wyglada sprawa z lokacjami ? Czy sa ok i jak daleko od pracy ?

marysia
@gosc

nie daleko, ok. pół godziny - 40 minut do pracy

dana
@gosc

z lokacjami nie ma problemów, są różne kwatery

Wik
@dana

W Otto ogólnie nie ma problemów z lokacjami

agata
@Wik

też tak uważam, tyle lat jeżdżę i zawsze są

Agnieszka

Cześć! Na jednej z grup fp dostałam rekomendację na wyjazd przez Otto do AH. Interesuje mnie wyjazd z chłopakiem, jak wygląda sprawa obecnie jeśli chodzi o zatrudnianie par?

adam
@Agnieszka

wszystko jest ok, możecie śmiało jechać :)

weronika
@Agnieszka

żadnych problemów z wyjazdem dla par, regularnie z chłopakiem wyjeżdżamy i wszystko ok :)

Milek

Zero kłopotów :) Życzę udanej pracy

adam
@Agnieszka

ale jakie mogą być problemy? regularnie wyjeżdżamy z żoną przez otto już od chyba 3 lat i nie mieliśmy do tej pory żadnych problemów

Van
@adam

Znajoma para mówiła, że mieli problemy z zakwaterowaniem ich do jednego pokoju przez inną agencję i dlatego zdecydowali się na wyjazd z Otto.

amelia
@Agnieszka

nie mieliśmy problemu zatrudnienia z chłopakiem, także spoczko

wiktor
@amelia

ja też byłem przez otto i chyba wszystko co dotyczyło zakwaterowania było załatwione właśnie przez agencję, w sumie nie miałem problemów

kamil
@Agnieszka

nie mieliśmy żadnych kłopotów, polecam z otto jechać

oliwer
@kamil

polecam, dobra przygoda :)

@max a to zależne od wieku?

nik
@Paweł

pierwszy raz słyszę że to zależy od wieku

@nik

Oczywiście,że jest. W AH jak jesteś na stawce wiekowej to szczerze mówiąc odradzam. A poza wiekówką polecam.

pawcio

Ile można zarobić tygodniowo na czysto?

Max
@pawcio

A w jakim jesteś wieku?

Rozalia005

Czy w Albert Heijn w Geldermalsen jest możliwość otrzymania fazy B albo C? Po jakim czasie dają takie fazy?

Zibi
@Rozalia005

Po 5 miesiącach otrzymałem fazę C. Musisz być dobrym pracownikiem (norma,frekwencja,brak odmów,brak zików)

Dario79
@Rozalia005

Macie jakieś namiary na biuro w Geldermalsen- telefon

Kuba

Hej jedzie ktoś może we wrześniu do Geldermansen do tej pracy, i wie może czy są przyjęcia? Planuje wyjechać sam, ale zawsze z kims raźniej ????

Kszy
@Kuba

Siema Kuba jesteś już na miejscu i powiesz coś więcej?

@Kszy

@Kszy Hej, jeszcze nie. Kontaktowałem się z nimi dopiero i na dniach mają do mnie oddzwonić ;)

Nieznajoma

Witam, Czy na Geldermalsen jest ciężka norma do zrobienia? Jak koordynatorzy i lokacje? Pozdrawiam forumowiczów :))

dandy
@Nieznajoma

ciężko porównać mi z innymi miejscami bo to mój pierwszy wyjazd z Otto, raczej normalna i dasz radę, nie ma presji :) nikt na koordynatorów się nie skarży, są dość sprawiedliwi.

Miso
@dandy

potwierdzam, z tego co wiem to zależy od lokalizacji ale tam akurat są ok

@Nieznajoma

lokacje spoko, koordynatorzy mili ludzie przynajmniej my z dziewczyną trafiliśmy na miłych

wikto
@marek

przez jaką agencję jechaliście?

@wikto

z otto jechaliśmy

Natalia

Powiedzcie mi czy w ah geldermalsen jest zimna hala czy tylko ciepła

@Natalia

hala jest tylko ciepła

Michael Angelo

Wybieram się do AH Eindhoven przez agencję E&A. Wie ktoś może coś więcej o zarobkach tam? (Jestem poza wiekową) Warunki lokacji ? Czekam na wasze opinie

Acze
@Michael Angelo

Jadę tam w Piątek, a ty ? Jak jesteś tam to napisz jak tam ta praca i gdzie mieszkasz.

Mati

Cześć jak wygląda sytuacja z pracą w AH w Geldermalsen z pracą? Słyszałem że w całej Holandii jest mniej pracy. Tam też jest redukcja? Idzie coś zarobić?

wolter
@Mati

praca jest, ewentualnie zadzwoń do agencji przez którą będziesz wyjeżdżać, mi w otto powiedzieli, że nic się nie zmieniło

Kaja
@wolter

Planujesz wyjazd jakoś niedługo?

Czarek
@Mati

To zależy w którym miejscu bo np na rolnictwie i żywności ma być tego więcej

Gosc
@Mati

Kasa naprawde dobra dobra organizacja tylko troche daleko do sklepu ale tyg po 5 setek polecam

gosia
@Gosc

no jak zarobki są spoko to nic strasznego że może trochę czasu zajmie droga do sklepu

Magdalenia

Witaj Aniu . A gdzie pracujesz przez Otto dostałam teraz propozycję wyjazdu do Tilburga do Albert Heijna i właśnie się zastanawiam Możesz podać wiecej informacji .?

Julka
@Magdalenia

Hej nie wiem czy pytanie aktualne, no i nie jestem Anią, ale się wypowiem :) Kolega też dostał ofertę do Tilburga, pracował tam 6 miesięcy 4-5 dni/tydzień, nic złego nie powiedział, praca jak praca

Bartek

To mój trzeci wybór przez agencję otto i powiem, że tutaj najbardziej podobała mi się praca. Najwięcej godzin przez co największe solarisy.

Marcink
@Bartek

Fakt przez otto da się o wiele więcej zarobić niż przez inne agencje

ryszard
@Bartek

ile tak tygodniowo da sie wyrobic?

marta
@ryszard

No ja pracowałam 5 dni w tygodniu, sąsiadka 4 dni

ryszard
@marta

chodzi mi też o kasę

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Dystrybucji Albert Heijn - Geldermalsen

• Jak się pracuje w Centrum Dystrybucji Albert Heijn?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Dystrybucji Albert Heijn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Dystrybucji Albert Heijn?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Dystrybucji Albert Heijn