Opinie o WEGAA SP.Z.O.O w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy WEGAA SP.Z.O.O. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w WEGAA SP.Z.O.O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WEGAA SP.Z.O.O w Kalisz

Adam Nowy wpis

Czy to rozwojowa praca ? Jeśli tak to w jaki sposób macie szanse na ten rozwój?

Renzon Nowy wpis

fajno piękne dzięki za informacje będę w takim razie próbował i pytał już u źródła czy nadal wszystko aktualne :)

berettem Nowy wpis

na razie bezproblemowo, wszystko na papierze i kasa jest, miła odmiana po mojej poprzedniej pracy J.

Renzon Nowy wpis

i dają normalnie umowę o pracę, płacą wszystko na czas?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w WEGAA SP.Z.O.O spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Kalisz
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy ЗВАРЮВАЛЬНИК
Projektanci Kariery
berettem

niecale 2 latka będą już mniej więcej... tak czy siak co nieco już od środka mogę powiedzieć - tak czy siak jak ja szukałem to biorąc pod uwage co było na rynku to lohra była najlepszą kasowo opcją

Renzon

a od jak dawna jeździsz? i jak ogólnie to wygląda od środka?

berettem

cały czas chyba tak bo widuję też nowe osoby, ja przyszedłem na lohry bez doświadczenia i sobie chwalę bo pieniądze są konkret

Renzon

orientujecie się czy szukają teraz nadal kierowców? szukam roboty, kierowca z doświadczeniem, rok jeździłem kiedyś na lohrach ale głównie całopojazdówka - firanka, też hds

Vigoz

No tak będzie najlepiej chyba, znajomej pracuje tam chyba z 3 m-c teraz wiec niedawno rekrutowali kiero wiec sprawdz u źródła

Jooster

Okej spoko, właśnie czegoś nowego szukam bo na krajówce na mniejszym aucie teraz jeżdżę i to nie robota, nie ta kasa, muszę chyba uderzyć do firmy bezpośrednio i zobaczyć co oferują

Vigoz

qmpla musiałbym dokładnie podpytać bo to on jeździ ale nie narzeka, płaca na autotransporterze w m-n jest dużo lepsza niż w krajówce

Jooster

A jak z kasa – płacone wszystko na czas ???

Vigoz

Praktycznie cały czas coś jest, znajomy jakiś czas temu do nich uderzył

Jooster

Siemanko – rekrutują w wedze nadal ???

Były pracownik Wega

Witam,chciałęm ostrzeć wszystkich którzy w najblizszym czasie chca przyjac sie do firmy WEGA GLIWICE-OPEL,transport samochodów.Ogolnie praca jak kazda inna,nie bede sie rozpisywał bo nie o to chodzi.OSTRZEGAM PRZED TA FIRMA ponieważ-wypłata nigdy sie nie zgadza,tną koszty po wszystkich i na wszystkim co jest mozliwe,nie wypłacają dodatku za prace w nocy,ciulają na kazdym kroku z urlopami,daja urlopy potem mowią ze brałeś bezpłatny!!!! premia uznaniowa 300zł - mozesz o niej zapomnieć,kierownik ustala kto dostanie,ciagle ucina bez podstawnie po 100-200zł,zarobiki 1850,czyli najnizsza krajowa po podwyzsze w 2017 na 2000 brutto kierownik powiedział,ze podwyzka oczywiscie bedzie,aneksy beda ale z premi utniemy roznice,czyli wychodzimy na zero!!nie mowie juz o tym ze na aneksy trzeba czekac po 2-3miesiace,paski z wypłat prawie nieosiagalne,zeby nie mozna bylo zczaic co nie tak wypłacili!!!! oszusty i cwaniaki po całośći,zeruja na młodych i naiwnych pracownikach ktorzy boją sie odezwać!!! zastraszają,ze jezeli w sobote sie nie przyjdzie to (usunięte przez administratora) z pracy,słowo w słowo kierownika "wypierdole Cie z pracy",pseudo kierownik ktory robi na trzy zmiany i zastepuje pracownikow to zwykly imbecyl po podstawowce,a psedo dykretor który ma biuro na bramie głównej powinien lizać znaczki na poczcie,bo to jedyna praca biurowa do ktorej sie nadaje,ogolnie nigdy nie pisze donosów na firmy,w kazdej jest cos nie tak,ale to jest totalne DNO,nigdy nie spotkałem sie z taka firma jak ta!!!! dlatego odradzam i polecam każda inna firme na strefie ekonomicznej tylko nie ta,TO NAJGORSZE SCIERO jakie moze być!!!!

Rufus

Spoko powodzonka, jakby coś to pisz :-) moim zdaniem warto więc oby się udało.

Amzel

No dobra dzięki wielkie, mam już numer i będę się z nimi bezpośrednio kontaktował, może uda się dogadać :)

Rufus

Sporo kierowców nie miało wcześniej roboty na lohrach więc to nie było jakieś istotne kryterium.

Amzel

Na lohrach nie ale w transporcie już parę latek na zestawach, podobno nie wymagają doświadczenia stricte na transporter?

Rufus

Pewnie tak, najlepiej skontaktuj się bezpośrednio z firmą od razu dadzą ci znać. Masz doświadczenie na lohrach?

Zostaw merytoryczną opinię o WEGAA SP.Z.O.O - Kalisz

WEGAA SP.Z.O.O