Opinie o SKANSKA Opole w Opole

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników na temat firmie SKANSKA Opole, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie SKANSKA Opole na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKANSKA Opole w Opole

Actually Nowy wpis

Widzę, że jakiś sfrustrowany osobnik, najpewniej zwolniony za niekompetencje, wyżywa się na PMie :) To przykre, ponieważ kompetencje MERYTORYCZNE to absolutnie ostatnia rzecz, jakiej można odmówić p. M[usunięte przez moderatora] - nieprzeciętna wiedza teoretyczna i praktyczna to pewnik (z komputerem faktycznie gorzej, no ale cóż ;) Zresztą, język i wylewające się (usunięte przez administratora) komentującego mówią same za siebie. Uwaga ogólna: oceny na stronach tego typu wystawiane są chyba niemal tylko przez rozgoryczonych/zwolnionych/itp., zatem radzę brać poprawki na opinie, powyższy komentarz nie jest pierwszym na widok którego szczęka mi opadła. Pozdrawiam.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Rabin Wrocławia

Przestrzegam przed oddziałem Skanska Opole na ul Głogowskiej. Odziałem tak naprawdę kieruje K[usunięte przez moderatora] z Wrocławia a nieudacznik M[usunięte przez moderatora] to tylko marionetka która zrobi wszystko aby utrzymać się na swoim stołku(w końcu zarabia 9000 zł). Planujesz zostać pracownikiem w Opolu -odradzam. Firma potrzebuje tylko "[usunięte przez moderatora]" za niewielkie pieniądze. np. inż.budowy to zarobi ok 1800 zł brutto Kierownik budowy -5000zł brutto Więcej panowie "włodarze"nie dopuszczą do koryta. Generalnie atmosfera beznadzejna w pracy. Kto lepiej podliże [usunięte przez moderatora] K[usunięte przez moderatora] ten może liczyć na pewne uznanie. Uwaga również podwykonawcy- oddział nie posiada własnych sił fizycznych a zyskowność "ratuje " nie wypłaceniem w 100% należności poszczególnym podwykonawcom. Wniosek : Jak masz miejsce pracy pewne to nie szukaj przygód w Skanska Opole. M[usunięte przez moderatora] będzie kłamał, oszukiwał,oczerniał wszystkich w koło tylko dlatego ażeby utrzymać się na powierzchni. Zresztą jak się można inaczej utrzymać na stanowisku Project Manager-a nie posiadając elementarnych "szczątków" wiedzy, kompetencji(najlepsza jest znajomość komputera przez tego gościa. Nie wie nawet jak włączyć kompa a celowe jest już nie zabieranie kompa na posiadówki , spotkania itp.-wiecie dlaczego? ponieważ boi się że ktoś każe mu włączyć komputer na forum no i klooops...) Nie polecam.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o SKANSKA Opole - Opole

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
SKANSKA Opole