Trade Group

Opinie o Trade Group

on 19

TRAADE GROUP W CIECHANOWIE TO DNO DNEM POPYCHANE SIEDZI TAM TAKA JAKAS PANI PSEUDO KIEROWNIK NIEKOMPETENTNA NIE MAJACA POJECIA O PRACY ŚCIEMNIAJACA NA KAZDYM KROKU .LUDZIE NIE IDZCIE TAM NIE DAJCIE SIE OMAMIC JAKIMIS GLUPIMI HISTORYJKAMI PANI KIEROWNIK(usunięte przez administratora)

Ludziki, siedzicie i piszecie na temat tego jak zły jest pracodawca. Jeśli komuś coś nie pasuje to po co tam pracujecie. Żalicie się że nie wypłacają pensji i pracujecie za marne pieniądze..ale według mnie kasa jest uzależniona od tego jak bardzo poświęca się pracy. Jak ktoś przychodzi po pracy i zlewa sobie na nią, a takie sytuacje sam obserwuje, po kolegaach czy koleżankach, to nie dziwcie się, że macie niską wypłatę. Ja pracuje w Trade od dłuższego czasu i jestem zadowolony z wypłat jakie co miesiąc otrzmuje, trzeba tylko chcieć pracować. Jak ktoś przychodzi dla towarzystwa to nie dziwcie się jaki efekt jest na koniec miesiąca, a potem najlepiej jest zwalić wszystko na kierorownika. . że nie dobry i wali na kase.. Powiem tak, kto pracuje ten zarabia, a gadanie, że się pójdzie do sądu...jak chcecie to do dzieła. Według mnie piszą tak ludzie, którzy nie mają odwagi nap owiedzenie wprost samemu sobie, że się (usunięte przez administratora) . Winę i tak ponosi kierownik, bo nie dopilnował.. Praacownicy Trade jestem z wami.Praca jest ok i polecam wszystkiem,którzy chcą zarabiać kase

Zostaw opinię o Trade Group - Olsztyn

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trade Group