Opinie o Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowo-Usługowe Inwest-Rem Monika Kałamajska w Żnin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowo-Usługowe Inwest-Rem Monika Kałamajska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowo-Usługowe Inwest-Rem Monika Kałamajska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowo-Usługowe Inwest-Rem Monika Kałamajska w Żnin

Czy w firmie Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowo-Usługowe Inwest-Rem Monika Kałamajska są regularne szkolenia pracownicze?

@źle potraktowany

Nic tam nie jest na czas godziny też są odejmowane nie polecam. To firma dla alkoholików. Nie dla normalnych ludzi nie pijących.

@źle potraktowany Nowy wpis

Nic tam nie jest na czas. Nie polecam.

@źle potraktowany Nowy wpis

Nie polecam tej firmy. Szef na gdzieś pracowników nawet jak są chorzy to muszą z bolącym gardłem, gorączka, katarem pracować. Chyba że pijesz i lubisz pić to idź przyjmie cię od ręki.

@źle potraktowany Nowy wpis

Nie polecam tej firmy. Nic nie można załatwić na czas. Ciężko się dogadać z Szefem.

@Anonim

Nie polecam tej firmy, tam pracują sami alkoholicy. Szef toleruje picie alkoholu w trakcie pracy i nawet sam pije z pracownikami. Potrafi z dnia na dzień wysłać kogoś w delegacje. Ściągnąć z wolnego. Najgorzej mają osoby z prawo jazdy bo muszą być na każde zawołanie.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowo-Usługowe Inwest-Rem Monika Kałamajska.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Podałby ktoś z Was jakieś rady odnośnie rekrutacji do INWEST-REM? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

Podwykonawca

Czy jest możliwość wpisu podwykonawcy, który od ponad roku nie otrzymał zapłaty za wykonane roboty od Inwest-Rem Sp. z o.o.?

Duch

Można zwrócić uwagę na to że raz praca jest a raz jej nie ma to znaczy że pracujesz przez 10 dni a puzniej przez 30 w domu i za te 10 dni ci zapłacą za nie wiadomo kiedy musisz do gara włożyć kamienie bo tacy ludzie nie nie rozómią biednych ludzi taka jest prawda nie polecam tej firmy

Dostawca

UWAGA (usunięte przez administratora) Pod nazwą Inwest-Rem w Żninie, Szubinie i Marcinkowie Górnym działają obecnie co najmniej 3 firmy tzn. 1. Inwest-Rem Monika Kałamajska 2. Inwest-Rem Arkadiusz Nitka 3. Inwest-Rem Sp. z o.o. Inwest-Rem Sp. z o.o. został założony dnia 16.03.2016 przez Monikę Kałamajską i Arkadiusza Nitkę, a prezesem zarządu został Jerzy Kałamajski. Spółka miała od początku roku 2017 problemy z wypłacalnością spowodowane wyprowadzaniem środków finansowych poprzez wystawianie faktur przez Inwest-Rem Monika Kałamajska za roboty wykonane przez Inwest-Rem Sp. z o.o. Jeżeli spółka płaciła, to płatności były regulowane w gotówce przez prezesa. Spółka zadłużyła się wobec dostawców i jest obecnie niewypłacalna. Od dnia 28.09.2018 nie ma zarządu, a tym samym spółka nie ma zdolności procesowej i kierowanie pozwu do sądu jest nieskuteczne. Jerzy Kałamajski dnia 06.12.2018 został udziałowcem nowej spółki Inwest-Rem Montaż Sp. z o.o. w Warszawie, w której ma 50% udziałów i jest prezesem zarządu. Historia lubi się powtarzać!!

wieżyciel
@Podwykonawca

Szukam osób, którym Inwest-Rem Sp. z o.o. jest winna pieniądze. Proszę o kontakt

Magda

@fredi a co im można zarzucić ?

Antyfan

(usunięte przez administratora) Ogólna opinia o nim od zawsze była negatywna. Krętacz nad kretacze, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Szkoda się rozwodzić nad tym pajacem. Zdecydowanie odradzam zainteresowania tym kurnikiem.

Fredi

Firma może nie jest idealna ale pracownikom również dużo można zarzucić!

Duch

(usunięte przez administratora) szkoda czasu dla tej firmy jest jak kiedyś człowiek się nie zmienia

zdziwiony

Pewni jesteście, że nic dobrego nie można napisać?

poldek

to niech sami (usunięte przez administratora) cwaniaki

Małgorzata

Dawno nikt się tutaj nie udzielał, może zechcecie podzielić się swoimi odczuciami wobec firmy "Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowo-Usługowe Inwest-Rem Monika Kałamajska"? Jesteście zadowoleni z pracy tutaj? Warto podzielić się swoimi spostrzeżeniami, takie szczere opinie są bardzo pomocne dla przyszłych pracowników.

Oszukany

To co piszą to wszystko prawda ,bywa tak że za pierwszy miesiąc wypłaci normalnie , a dalej już miesza i nie wypłaca ,a jak już to za przepracowany miesiąc z nadgodzinami (po 12 godz.dziennie) wypłaca najniższą krajową,albo i nawet nie.Umowę ,którą daje podpisać celowo nie wpisuje stawki godzinowej bo twierdzi,że nie wpisuje się a umowę zostawia u siebie tylko dlatego żeby być kryty potem sam wpisuje stawkę i jest to najniższa jaką można dostać.W ostatnim czasie zostało oszukanych 5 pracowników ,każdego na 8 tyś.zł .SZCZERZE ODRADZAM WSZYSTKIM WSPÓŁPRACY Z PANEM JERZYM K. Potrafi tylko pięknie czarować ma kilku swoich stałych pracowników, którzy kłamią dla niego dlatego ich także nie słuchajcie .Firma INWEST REM Sp.z o.o. Marcinkowo Górne P.JERZEGO K. to kłamcy, oszuści i dziady .

Informator

To co piszą inni na tym forum to sama prawda!!! Pan Jerzy prowadził już kiedyś firmę ,,Zakład Remontowo-Montażowy Przemysłu INWEST-REM-BIS Jerzy Kałamajski" i był wpisany do Krajowego Rejestru Długów" i firma padła na pysk bo nie płacił innym. Teraz próbuje odrobić straty pod nazwą Inwest-Rem Sp. z o.o. NIE POLECAM!

prawda

UWAGA!!!! firma nie wyplacalna. obiecuja zlote gory. oszusci. odradzam kazdemu.

monter konin

Dajcie sobie spokoj panowie z ta dziadoska firma.

anetka1

Oszusci,nie wypłacają kasy!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowo-Usługowe Inwest-Rem Monika Kałamajska - Żnin

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowo-Usługowe Inwest-Rem Monika Kałamajska?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowo-Usługowe Inwest-Rem Monika Kałamajska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowo-Usługowe Inwest-Rem Monika Kałamajska
1.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Żytnia 2 lok. 44
    88-400 Żnin