Warszawska Fabryka Okien AGAT Sp. z o.o.

Opinie o Warszawska Fabryka Okien AGAT Sp. z o.o.

wołek
użytkownik zarejestrowany

z tego co wiem to Warszawska Fabryka Okien AGAT Sp. z o.o. w chwili obecnej nie poszukuje ludzi do pracy. Przynajmniej , żadne tego typu info nie dotarło ostatnio do sieci. Może po znajomości coś wiecie?

klient

czy ktoś wie co się dzieje z Warszawską Fabryką Okien Agat ?

Klient

Witam! Skorzystałęm z usług tej firmy i powiem, krótko przeżyłem szok co ekipa po dłuższej namowie sądzi o szefie. [usunięte przez moderatora] Nistety późniejszy kontakt potwierdził moje przypuszczenia. Nie polecam pracodawcy.

były pracownik

Witam jestem byłym pracownikiem tej badziewnej firmy. Nie polecam nikomu fatygowania się nawet na rozmowę rekrutacyjną chyba że chcecie zobaczyć nabzdyczonego małego zakompleksionego i skacowanego prezesa. Obiecuje wysokie zarobki a daje jakieś grosze. Nie szanuje pracowników bo on jest tu panem i władcą. Prowadzi jakieś gierki aby skłócić pracowników i nakłania na donosicielstwo bo każdy niby kłamie i go okrada. Oczywiście zgadzam się też z opinią poprzedników.

A co konkretnie było nie tak? Wyżywał się na was bez powodu? Proszę o odpowiedź, bo zastanawiam się nad pracą tam.

gall anonim

Pracowalismy tam i przekonaliśmy się, szef to zakompleksiony furiat. Obiecuje gruszki na wierzbie i przedstawia firmie jakby to było Eldorado niestety rzeczywistośc jest gorzej niż szara...odradzamy

Zostaw opinię o Warszawska Fabryka Okien AGAT Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Warszawska Fabryka Okien AGAT Sp. z o.o.