Opinie o Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. w Lublin

Czy w Centrum Medyczne Luxmed są szkolenia zewnętrzne?

Blackwire

Jedyne szkolenie zewnętrzne to BHP

Czy zdarzają się nadgodziny w Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o.?

Rose

Czy w call center luxmed przyjmują tylko studentów? Czy biorą każdego jak leci czy jest prowadzona rekrutacja z prawdziwego zdarzenia?

Ola

Tak, ale za nadgodziny jeśli masz umowę o pracę nikt Ci nie placi

Olk

Po jakim czasie można liczyć na umowę o pracę

Ola
@Olk

A to zależy od kogo jestes. Niestety tylko garstka osób ma tutaj umowę o pracę. W ogóle nie szanują pracownika. Bardzo słabe zarobki. Pjelegniarki na umowę maja ok 3000 zł na rękę, a pacjentów dziennie tłumy. Nie polecam. Dodatki zembalowe były jakoś dziwnie przyznawane jedne dostawały pełne inne tylko 400 zł. Nie liczy się i nie jest doceniane to że pracownik podnosi kwalifikacje. Zero szans na rozwoj

Omijać.

Byłem odpowiednim kandydatem jeśli chodzi o obsługę pacjenta - miałem doświadczenie i udokumentowane kompetencje, ale mimo to nie zostałem przyjęty, bo na rozmowie o pracę nieautentycznie miła rekruterka skupiała się na temacie jakichś wad i potknięć. Zresztą spodziewałem się takiego podejścia do pracowników, skoro przyznali, że oceniają za możliwie krótki czas rozmów telefonicznych z pacjentami. To niepoważne. Od razu zdradza, że chodzi głównie o wydajność i zysk, ale pomoc to chyba tak naprawdę kwestia drugo/trzeciorzędna.

Rozmowę kwalifikacyjną w Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Tester oprogramowania - Wdrożeniowiec?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Fudeko S.A.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.

Czy Centrum Medyczne Luxmed oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Momo

Umowa zlecenie. Po około roku dają umowę o pracę.

Natalia
@Momo

Ale dobrze, że w Luxmed ostatecznie można liczyć na umowę o pracę. W ogóle bardzo Ci dziękuję za tę informację - właśnie miałam o nią tu pytać. Osoby, które są zainteresowane pracą tam, proszą o przesłanie aplikacji przez formularz, który jest dostępny na stronie: https://luxmedlublin.pl/dla_pacjenta/6,255,strona,aktualnosci,oferty-pracy Wiesz może, jak dalej przebiega rekrutacja, już po wypełnieniu formularza?

Renata
@Momo

Umów o prace nie dają. Jestem byłą pracowniczką i wiem jak to wygląda.

Co za bzdura.

Czy w Centrum Medyczne Luxmed zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

W cm luxmed jedyne na co możesz liczyć to zlecenie lub kontrakt

Jestem pracownikiem Luxmedu i dziwią mnie trochę te opinie. Nikt nikogo nie trzyma na siłę. Jeśli uważasz że za mało zarabiasz - negocjuj, tylko trzeba się czymś wykazać. Jeśli chodzi o umowy ok, fajnie byłoby mieć umowę na stałe ale jak pogodzić ją z pracą zmianową i przepisami? Co chwile ktoś chce się zamienić, tu chce wolne bo mąż ma wolne, albo dziecko ma ferie, bo muszę coś załatwić, bo mam remont itd - tego nikt nie widzi :) W dodatku ja cenię sobie że jak więcej pracuję- więcej zarabiam - proste. Za siedzenie 8 godzin i machanie noga nikt nie chce płacić. Domyślam się że najlepiej wziąć lewe L4 - bo mam umowę i siedzieć w domu a koleżanki ze zmiany niech naginają za ciebie :) Tak jest we wszystkich ,,państwówkach" a to Luxmed.

mieta
@pracownik

czym się wykazać? koneksje tylko wchodzą w gre, jesteś z rodziny masz więcej. Siedzenie i machanie nogą? Tam jest zapierdziel chyba że jesteś z rodzinki to rzeczywiście nie przepracowujesz się a na to wskazuje ten wpis

Kolka

Każdemu odradzę pracę w tym miejscu. Moja wypowiedź tyczy się wszystkich działów - ze wszystkimi musiałem współpracować. Dwulicowość oraz buta kierownictwa są na porządku dziennym. Pracowników szanuje się w bardzo ciekawy sposób - nowo zatrudnieni dostają pensję wyższą od pracowników z nawet rocznym stażem. Jeżeli chcesz naprawdę tam pracować to zapomnij o czymś więcej niż zlecenie. Firma próbuje się porównywać do korporacji lecz z taką organizacją pracy i ludźmi od HR - takie porównywanie się jest co najmniej śmieszne. Profesjonalizm kadry zarządzającej pracownikami ma wątpliwe podstawy teoretyczne. Obowiązki są jak najbardziej korporacyjne, owszem. Ale benefity - nie bardzo. Czas przerw mierzony bardzo skrupulatnie. W powietrzu czuć atmosferę podlizywania się, w szczególności tych osób, które będą nad Tobą. Jest zdecydowanie za mało pracowników żeby można było wykonywać powierzone zadania profesjonalnie. Klienci często będą wyładowywać żal i złe emocje spowodowane kiepską ich obsługą na Tobie. Zarobki? Jeżeli to będą Twoje pierwsze zarobione pieniądze - to pewnie się ucieszysz. Ale nie na długo. Długo za to będziesz czekał na wyższą stawkę. Z całego serca - odradzam, jest wiele innych prac, w których nie będziesz musiał nadstawiać karku za złe zarządzanie przedsiębiorstwem poprzez użeranie się z kierownictwem i wściekłymi klientami.

mieta
@Kolka

Hej! zgadzam się, pracowałam w laboratorium: dyskryminacja i wyzysk - zapierdziel w pracy znacznie poza wymiar 8 godzin (usłyszałam bo taki charakter ma ta praca...) codziennie, kto by tam potrzebował snu - wyciśnięcia z pracowników jak największej ilości pracy za jak najniższe pieniądze. - grosze na fakturze, (oczywiście nie dotyczy to wszystkich kierowniczki niższych szczebli i ich rodzina (z mniejszym stażem pracy niż ja) mieli dużo, dopisywały sobie godziny, kombinowały w urlopach, brak nadzoru od osób niezwiązanych z labo, kierowniczkom się wierzyło na słowo; jakie to plotki chodziły po labo, że kierowcy "z rodziny" wystawiają "kokosy" na fakturze) - oczernianie ludzi jak to mówiła jedna z kierowniczek: "trzeba to zrobić w białych rękawiczkach." Dopóki młodzi ludzie będą na gwałt potrzebowali pieniędzy, tacy „pionierzy biznesu” mogą nadal uskuteczniać wyzysk na pełną skalę. W takiej logice człowiek nie jest ważny. Na portalach społecznościowych tworzy się sympatyczny wizerunek firmy, przykrywający wyzysk, który dzieje się daleko, poza oczami klientów.

Karol

Praca jak każda inna

Elza123

Absolutnie nie polecam badań płaconych online. Dostajesz emaila z potwierdzenem oraz sms z kodem od nich kasa znika z konta, idziesz z rana przed pracą do komputerka -kod nie działa, czekasz do rejestracji pół godz a tam się okazuje że twojego badania nigdzie nie ma w systemieee... a kasy też u Ciebie brak. (usunięte przez administratora) taki jak w zadnej innej placówce. Pani w rejestacji poleca zrobic prywatnie i zapłacić im za te badania ponownie 400 zł.. kpina

Daria

Czy warto agitowac? Na jakie stanowiska?

pacjent

Witam. Ostatnio wykonałem przeswietlenie RTG ręki - wyniki , tj płyta z RTG natychmiast , natomiast na opis czekamy 3 h - można sprawdzić na stronie Luxmedu. Odebrałem płytę z którą udałem się do lekarza.Lekarz stwierdził pęknięcie kości.Po wizycie u lekarza sprawdzilem opis RTG na stronie Luxmedu.Okazalo się, ze lekarz , który wykonywał opis przeswietlenia nie zauważył , że kość jest peknieta.Nie polecam.

Lekarz-obserwator
@pacjent

Lekarz też człowiek, ma prawo się pomylić. Wiadomo, nie powinno mieć to miejsca, ale jesteśmy tylko ludźmi.

Kaska

Brak słów. Centrum medyczne LUXMED to fałszowanie wyników. Ludzie wierzą w wyniki badań przeprowadzonych przez to centrum a to ściema. Mój wymaz do laboratorium został dostarczony po 7 dniach od pobrania. Złożyłam reklamację a to coś-Centrum LUXMED!! po chamsku potraktowało pacjenta. Podkreślę, że wizyta była prywatna i badania wykonywane też prawnie. Zatem nie warto ufać tej ala instytucji medycznej to zdzirusy na kasę! Pozdrawiam

Nastka

Mała aktywność na forum dla mnie to znak, że jest spoko. Wiadomo w służbie zdrowia nie zawsze jest lekko.

ByłyPracownikLuxmed

Dziewczyny nie składajcie tam swoich CV, ta firmy to wyzysk pracowników. Kierowniczki myślą, że są najmądrzejsze i traktują pracowników jak plebs... Każdy tam zarabia inaczej, pracownik z dłuższym stażem pracy ma tyle ile dostają nowicjusze ze znajomościami tychże kierowniczek.

Jarosław
@ByłyPracownikLuxmed

Wiesz może, jakie czynniki wpływają na poziom wynagrodzeń pracowników, którzy pracują w firmie Centrum Medyczne Luxmed? W swoim komentarzu stwierdziłeś, że panuje tam "wyzysk pracowników" czym dokładnie objawia się ten wyzysk? Byłeś wśród osób, które doświadczyły to na własnej skórze? Może zauważyłeś jakieś pozytywne aspekty pracy w tym miejscu? Zachęcam do rozwinięcia swojej wypowiedzi.

dddd

Nie polecam. Pracowałam tam jako pielęgniarka. Zarobki żenada. Luxmed traktuje umowy o pracę jako jakieś szczególne wyróżnienie. Niestety za tą kasę niedługo prezes i kierowniczki same będą pobierać materiał. Na samych studentkach i starych pielęgniarkach pracujących w szpitalach i chcących dorobić długo nie pociągnięcie. Moje sugestie dla Centrum Medyczne Luxmed: Zacznijcie doceniać pracowników którzy pracują u Was po kilka/kilkanaście lat

Jarosław
@dddd

Rozumiem, że studenci kierunków medycznych mają szansę na to, aby otrzymać zatrudnienie w firmie Centrum Medyczne Luxmed? Czy firma jest wyrozumiała dla tych osób pod względem grafiku? Czy jeśli pracownik potrzebuje jakiegoś dnia wolnego z uwagi na zbliżający się ważny egzamin to, czy pracodawca nie robi problemu w takich sytuacjach?

pielęgniarka

Pracowałam w punkcie pobrań. Bardzo dużo pacjentów/ za mało personelu. Praca na śmieciówce/ własna działalność. Niestety "starzy" pracownicy nie są doceniani finansowo - nowo przyjęte dziewczyny mają dużo większą stawkę niż osoby pracujące x lat. Jedynym plusem jest możliwość wykupienia abonamentu medycznego. Tyle . Mogliby chociaż zaproponować multisporta, co już jest standartem w tego typu firmach.

doris
@pielęgniarka

A nie wiesz ile zarabia rejestratorka w Luxmedzie? Chciałabym złożyć cv, ale nie wiem czy warto.

rej
@doris

zależy od kierownika i ile wynegocjujesz. nie ma sztywnych reguł są duże dysproporcje zarobków na tych samych stanowiskach.

Dziadzio

To trzeba przeżyć:)

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o.?

Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 16 ocen.

Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o.