Jarosław Świniarski

Opinie o Jarosław Świniarski

Janusz

@JA, od jakiegoś czasu komentarze są w tym samym tonie, możesz jednak napisać coś więcej? Oprócz wypłat na czas, dla innych liczy się atmosfera, zarobki, premie czy benefity. Odniesiesz się do tych kwestii?

JA

konkretny gość!!! zawsze płaci na czas! ma fajne auta, POLECAM!!!

TESCO

zawsze płaci na czas, mily, konkretny, uczciwy!!! POLECAM!!!

kkk

zawsze płaci na czas, uczciwy facet, polecam!

herman

konkretny i uczciwy gość! polecam!

Zostaw opinię o Jarosław Świniarski - Rybnik

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jarosław Świniarski