Villeroy&Boch

Białystok

Opinie o Villeroy&Boch

poirytowana

Jeżeli zastanawiacie się nad pracą na terenie Warszawy i okolic w tej "burżuazyjnej" firmie to radzę Wam nawet nie składać CV i ominąć szerokim łukiem wszelkie jakieś śmieszne stoiska ich pop-upy (bo nie wiem jak w salonach) 8zł/h umowa zlecenie, niczego Ci nie zapewniają, stoiska "odkryte" (że niby otwarci na klienta pff..a no i jeszcze mega ufni klientom, że nic pod nieuwagę nie zawiną) jak stoisz sam/sama po 12h na stoisku to o wyjściu do toalety możesz zapomnieć, tyrasz po tygodniu i po weekendach a jak przyjdzie do wypłaty.. niby pani księgowa sobie na urlop idzie.. i o wypłacie do 10 każdego miesiąca możesz sobie pomarzyć..bo dostaniesz ją na koniec miesiąca albo jeszcze dalej. Kierowniczka nie interesuje się swoimi pracownikami, olewczy stan.. także jak dla mnie dno totalne. W ogóle nie liczą się z "mrówkami" zaczynającymi pracę i nie mają jakiegokolwiek szacunku do swojego pracownika. Pozdrawiam środkowym palcem.

Zostaw opinię o Villeroy&Boch - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Villeroy&Boch