Opinie o Rako Security w Kościerzyna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Rako Security. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Rako Security na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rako Security w Kościerzyna

Magda Nowy wpis

Czy macie na ochronie także kobiety ?

bb Nowy wpis

@jhhdi atmofera w branżyu area of electronic theft-protection jest dość specyficzna, ale da się znieść

Piotr.p Nowy wpis

w chwil obecnej brak obiektu itp

Piotr. p Nowy wpis

Nic nie wiem na ten temat oni bardziej w rejon Chojnice pozdrawiam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Rako Security? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Kościerzyna
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro- R9
Kościerzyna
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL

tak decyzja pan Rafał

tak decyzja pan Rafał

Piotr. p

Witam jestem z Rafałem w kontakcie telefoniczny i raczej się nie zapowiada żeby była u nich praca w rejonie pomorskim brak koordynator na te treny wszystko zależy od pana Rafała pozdrawiam wszystkich

Nie mają pracy

Piotr. p

Asi nie trzeba żadnych uprawnienia na stróż i na dozór pozdrawiam e chwili obecnej nie mam u nich pracy w ochronie jak coś będzie dam tu znać

Piotr. p

Witam już nie jestem ich pracownikiem ale pracowałem tam e chwili obecnej nic chyba nie mają pozdrawiam

Piotr.p

tak dokładnie proszę dzwońcie bezpośrednio do dyrektora firmy pan Rafał Koseckiego aktualnie maja brak

Lub dzwoncie bezpośrednio do dyrektora firmy pan Rafał Koseckiego

Piotr. p

Witam aktualnie nic nie mają nie jestem już ich pracownikiem pozdrawiam jak masz pytania dzwon do firmy

piotr.p

aktualnie maja obiekt w Pucku w pomorskim

piotr.p

poszukujesz ochrony z trójmiasta zapraszamy do współpracy (usunięte przez administratora)

piotreg

w chwili obecnej maja obiekt w Gdyni -Redłowo.Polecam firmę Rako Security pozdrawiam

aktualnie maja chyba za Wejherowo jakiś obiekt pozdrawiam Piotr p

piotreg

witam pracowałem w firmie Rako Security na stanowisku pracownik ochrony na trenie Trójmiasta wypłat na czas dobre szefostwo aktualnie poszukują obiektów typu budowa dozór mienia działalność firmy cała polska strona firmy (usunięte przez administratora)

piotre,g

witam firma w porządku wypłaca na czas obiekty mają umowa o prace dla osób niepełnosprawny szefostwo dobre polecam firmę RAKO SECURITY

Zostaw merytoryczną opinię o Rako Security - Kościerzyna

Rako Security
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • ul. Kowalkowskiego 24
    89-642 Kościerzyna