Libra

Strzelce krajeńskie

Opinie o Libra

henjal

ciężko powiedzieć, ale na umowę o pracę zatrudnią teraz do pracy fizycznej w grodzisku mazowieckim

anoim

Spamerzy...

mała

ja też nie jestem zadowolona z usług Libry jednym słowem moge ich opisac Tragedia

pionowy

potwierdzam negatywne opinie, montaz byle jaki, nie realizuja reklamacji,

maxstuart

Bardzo niesolidna firma, zamontowali mi źle okna i wcale nie przyjmowali do wiadomości,że należy to poprawić. Za okna trzeba zapłacić przed montażem. Bardzo niesłowny szef,z którym w ogóle nie można się skontaktować. Przy budowie mojego domu, najgorszama firma z jaką miałam do czynienia.

Zostaw opinię o Libra - Strzelce krajeńskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Libra