Opinie o Domo-Meble Sp. z.o.o w Śrem

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Domo-Meble Sp. z.o.o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Domo-Meble Sp. z.o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domo-Meble Sp. z.o.o w Śrem

ktos taki

Praca jest praca i tak jest wszedzie ze ludzie niepotrafia sie dogadac,i zawsze ktos czuje sie gorszy lub lepszy a to juz wina ludzi tych ktorzy na to pozwalaja.Druga rzecz na raclawickiej ludzie naprawde pracuja i nie leza,kierownik okej a ludzie sami stwarzaja sobie problemy obgadujac za plecami poza praca,lub poprostu niepotrafia zyc bez pierdol!Jesli ktos jest brygadzista to niech ta role spelnie w 100% a nie tylko w nieznacznej polowie chodzi tu o Panne M.jej tylek jest wazny a reszta sie nieliczy (oprucz przydupnikow) ma sie rozumiec nipotrafi zorganizowac przerwy w upale 36 stopni ale Plakac w biurze i kablowac to jej wychodzi,siedzi z ta kosciasta na krzesle i ma poprostu zlew totalny pytam za co ona bierze te pieniadze bo tak szczerze niewiem!!!

komentarz

Ja chodzę do pracy po to by zarobić na życie. Zapewniam, że mam rozum i rozumiem jak się do mnie mówi normalnie a nie drze paszcze. Wiadomo, że jeśli byłaby inna praca to wielu by odeszło, ale pracy nie ma. Szkoda, że nie można traktować ludzi jak ludzi ale cóż- nie wszyscy to potrafią. A jeśli chodzi o pana J.N.- to kij ma dwa końce!

Ktoś wcześniej napisał, że Ci co pisali to sami idioci i tchórze- bo prawdę się mówi prosto w oczy. To jakiś absurd. Komu mam powiedzieć prawdę? Może panu [usunięte przez moderatora] co tylko wrzeszczeć potrafi i tak nie słucha? Ciekawe kto mu daje prawo do traktowania innych jak kogoś gorszego? Pytanie jak taki człowiek czuje się sam ze sobą? Gdyby nadarzyła się taka okazja to na pewno zmieniam pracę!

obserwator

Powiem tak szkoda słów są ludzie i ludzie podział jak nic ,ci co pracują i ci co bąki zbijają szkoda że tego nikt nie widzi albo nie chce widziec.Ktoś za kogos robote odwala lepiej nie komentowac ale tj paranoja

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Domo-Meble Sp. z.o.o? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
For all

Masz pewne na bank. Jeśli pracujesz w Domo to masz do czynienia z krasnalami ogrodowymi, czyli kiepskiej jakości produktem, który to ma za zadanie gnojenie ludzi, którzy pracują rękami lub głowami, a nie jęzorami. Uwaga na tych krasnych-lódków z wielkimi nochalami i rozbieganymi oczkami, którzy pod byle pretekstem są przyjmowani na salonach z honorami u wielkiego i miłościwie panującego nam wielkiego mistrza, który w branży traktowany jest gorzej niż kundel.

Szkoda tylko że na Psarskim wyciągane sa konsekwencje za zwolnienia lekarskie byłeś na L do zwolnienia no chyba ze masz znajomosci.Ja rozumiem jak ktoś naprawdę się rozłoży i nie jest w stanie isc do pracy ale wyrok już masz na sobie.Za to na krojowni (Racławicka }tam mozna chorowac ile się da i nikt tam się nie czepia jakos tam nie zwalniają a w końcu ten sam zakład i ten sam własciciel .A panuje tam totalna samowolka i gdzie tu jest sprawiedliwosc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pawol

praca bardzo ciekawa nigdy nie bylo wiadomo co przyniesie jutro spiecie adrenalinka ale zeby zwolnic kolesia bo ma 3lata mial 14dni chorobowego tez mi argument.....

popieram, tez tak mysle

m

Tak czytam te wszystkie wypowiedzi i o zgrozo dochodze do wniosku ,ze wszyscy ktorzy to pisali to [usunięte przez moderatora]!!!!!!!!!!!! No moze wszyscy. najlepiej sie uzalac. pisac anonimowo a nie lepiej jest cos takiego powiedziec prosto w oczy. Tak robia tylko tchorze!!!!!!!!! jeszcze jedno jak tak bardzo nie odpowiada WAM ta praca to po co tam pracujecie???????????? I co jest wazne ,ze na niektore sytuacje sami wyrazacie zgode!!!!!!!!!!!!!

krojownia 'B'

pracuje już na krojowni jakiś czas no i fakt były lepsze czasy ale i tak nie jest źle.wyplata jaka jest taka jest ale zawsze na czas no i najważniejsze ze jest praca. ludzie czego wy jeszcze chcecie ?nie ma [usunięte przez moderatora] jest spokój. czepiacie się brygadzistów a może brakuje wam jasia? no i nie rozumiem co ma wiara wspólnego z objętym stanowiskiem.problem jest ale tylko miedzy ludźmi. panuje nienawiść,zawiść,złośliwości, pierdoły, kablowanie, napuszczanie jeden na drugiego. sama tego doświadczyłam a mimo wszystko ciesze się z tej pracy. niech lepiej każdy popatrzy na siebie czy jest taki super a jak jest tak bardzo źle to proponuje zmianę pracy

zdzich............................................

A jeszcze kryzys na rynku jest przez brygadzistow i ich premie teraz go zażegnali no i odrazu lepiej się powodzi fiema idzie do przodu bo już zaoszczedziła a chłopcy jak dzieci niech się ciesza odpowiedzialność za fri niech sobie żyją do września nadzieją i obietnicami jak zawsze no ale,,gdzie wy teraz takie pieniażki zarobicie;; a zarabiali to co teraz 5 lat temu porażka szkoda gadać ale widza jak słodko maja na swych stanowiskach samo życie i kupa obietnic jak zawsze.pozdrawiam.....

OBSERWATOR

W BIURACH SIEDZĄ DZIADY PO ZECIE I PRZEGLĄDAJĄ NASZĄ-KLASĘ !!! A PRACOWNICY [usunięte przez moderatora].... ZA MARNE PIENIĄDZE !!!

były dobry pracownik

PRACOWAŁEM TAM 2 LATA ALE POWIEM TAK WSZYSCY NORMALNI ALBO SIE POZWALNIALI ALBO ZOSTALI ZWOLNIENI BO BYLI NIWYGODNI DOCHODZĄC SWOICH PRAW NATOMIAST TO NIE SZKOPY SĄ NIE FER TYLKO POLACY PONIEWAZ SĄ JAK ,,PSY OGRODNIKA"PRZYKLADOWO WEZMY TAKIEGO JARKA N. PSEUDONIM AHONEN TOTALNY DEBIL KTÓRY JEST ZWYKLYM FIZOLEM KTÓRY ZASLUŻYŁ NA MIANO BRYGADZISTY SWOIM KRZYKIEM [usunięte przez moderatora] I TAK DALEJ A TACY WŁAŚNIE SĄ TAM POTRZEBNI ! DNO DLUGO BY PISAĆ !NIEDŁUGO OPOWIEM WAM FAJNA HISTORIE

Meblorz

Żenada zero szacunku dla ludzi, oszukują nie - płacą nadgodzin - bezpłatne urlopy - proponuje omijać z daleka ! Kierownicy i brygadziści tej hmm pożal się boże firmy - wydaje im się że pozjadali wszystkie rozumy a większość z nich to prości ludzie (niektórzy z nich nie potrafią nawet alfabetu np [usunięte przez moderatora] - dział krojownia-brygadzista) Płacą grosze a oczekują nie wiadomo czego! W biurach nic nie robią jeszcze jest bałagan z papierami naprawdę żal (usunięte przez administratora) ściska!!! PS. Kierownik pewnego działu to wyznawca "kociej wiary" normalnie paranoja ;) Pozdrawiam i życzę połamanych nadgarstków dużego garba i debetu na koncie

gorfy

Fajna praca może tak oprócz ludzi którzy (usunięte przez administratora) rąbią i zajmują się tym czym niemają. Brygadzisci godni pożałowanie przynajmniej Teresa pomylony człowiek Kierownik ogólnie nie jest zły człowiek normalny

anonim - 2010-03-01 10:41:47 Popieram że to prawda szkoda słów na brygadzistów z pakowni bo mało że nie sznują ludzi to jeszcze gnębią jak tylko mogą to nie tylko boczek ma za uszmi a ten drugi z dołu nic nielepszy poprawiam błędy NIE SZANUJĄ I ZA USZAMI też ma Jaras nieźle pogięte

Gacuś

Wiara zgadzam sie z wami,to naprawde wielkie bagno,lizusów i donosicieli jest masa.Brygadzisci z pakowni sa [usunięte przez moderatora],mysla ze dostali troche władzy i świecą!!!

tomek przymus

wszyscy w domo meble to sprzedajne swinie a najgorszy jest brygadzista [usunięte przez moderatora] z pakowni to jest najwiekszy kapus i lizus on jest z ksiaza wlkp. wogule on nienadaje sie na brygadziste bo to jest (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

sokół

pan jacek ł jest ok ok ok ok ok ok ok on robote zna więc sie doniej niepcha a wy musicie naginac na 190% czyli mowa o tapicerni

Zostaw merytoryczną opinię o Domo-Meble Sp. z.o.o - Śrem

Domo-Meble Sp. z.o.o