WGN

Gliwice

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 4 ocen.

WGN
4 4 6 1

Opinie o WGN

Administrator

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w WGN?

m.u.s.s.

hej hej dawno nikt tu nie zgadlądał, a czy widzieliście oferte na agenta nieruchomosci? Praca polega na pozyskiwaniu ofert sprzedaży i Klientów z rynku nieruchomości.

xxx

ja to się zastanawiam widząc opinie o różnych oddziałach WGN czy centrala narzuca właścicielom traktowanie pracowników jak śmieci.

Lilijka

WGN w Gliwicach polecam wszytskim. Właściciele to bardzo uczciwi i dobrzy ludzie. Wypłata zawsze na czas, uczciwe rozliczenia i bardzo dobra atmosfera pracy. Można się bardzo dużo nauczyć.

Zostaw opinię o WGN - Gliwice

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WGN