Opinie o Palac Aleksandrow Samotwor kolo Wroclawia w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników na temat pracodawcy Palac Aleksandrow Samotwor kolo Wroclawia, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Palac Aleksandrow Samotwor kolo Wroclawia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Palac Aleksandrow Samotwor kolo Wroclawia w Wrocław

Omijać miejsce z daleka Nowy wpis

Pracowałem tam jakiś czas temu. Wszystko co zostało napisane powyżej to prawda. Stanowisko recepcjonisty wiąże się z tym, że na recepcji spędza się 1% czasu pracy i to głównie polerując blat. Robi się za kelnera - głównie, na bankietach za catering, poleruje szkła, zmywa, jest się odźwierny, woźnym i czym się tylko jeszcze da. Małżeństwo Aleksandrow którzy prowadzą ten przybytek zachowują się jakby byli chorzy psychicznie. Temat rzeka. We Wrocławskim kręgu hotelarskim każdy ich zna i każdy tylko na ich wspomnienie uśmiecha tylko - najczęsciej spotykałem się z tym podczas rozmów rekrutacyjnych w innych hotelach. Miejsce legendarne po prostu. Lepiej iść na kasę do marketu niż tam - nie żartuję. Rotacja jest tam taka, że aż glowa mała. Ludzie się zwalniają często po jednej zmianie. Absolutnie nie polecam.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
admin

Twoja wiedza kształtuje rynek pracy. Opowiedz innym o firmie Palac Aleksandrow Samotwor kolo Wroclawia na naszym forum.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Palac Aleksandrow Samotwor kolo Wroclawia - Wrocław

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Palac Aleksandrow Samotwor kolo Wroclawia