Euro Service 24 Sp. z o.o.

Opinie o Euro Service 24 Sp. z o.o.

Luiza

Może mi ktoś podpowie jak się pracuje i zarabia w firmie? Warto szukać tu pracy?

Jadzia
@Luiza

Warto. Pracuję i jestem zadowolona. Miłe pracownice, dobre zarobki.

Dziwię się tak pesymistycznym opiniom, jednak to prawda, każdemu nie dogodzisz. Każda firma potrafi wysłać na tzw. minę, w tej branży trzeba mieć mocną psychikę pod każdym względem. Z Euro Service pracuję już 10 lat, złego słowa nie mogę napisać, wręcz przeciwnie. A tak na marginesie, drogie panie i panowie opiekunowie... To my wybieramy ofertę albo i nie, to my zgadzamy się na warunki nam przedstawione albo i nie..nigdy nie wiemy ile prawdy napisała rodzina szukająca opieki dla swoich rodziców etc.. Pozdrawiam

Elka
@Ania

I to jest cała prawda. Nikt nie wie, czy rodzina czegoś nie ukryła. Mi zdarzyło się trafić do złej rodziny, ale dziewczyny szybciutko przerzuciły mnie na inne miejsce w bliskie okolicy i pomogły znaleźć busika. Zawsze jest też 2 tygodnie wypowiedzenia, jak się coś nie podoba., Ja będę dalej z nimi jeździć. Pracowałam w innych firmach i tam też zdazaly się miny, a pomocy z nikąd. Tu przynajmniej jest kontakt z dziewczynami i próbują pomagać w miarę swoich możliwości.

Opiekunka

Cześć, a jak wygląda okres rozliczeniowy i czy wypłaty się zgadzają?

Danuśka
@Opiekunka

Wypłaty są dzielone przez 30,5 dnia, pół dnia pracujemy za darmo,ta co pracuje dziesięć lat nigdy nie sprawdzała swojej pensji,ile firma zarobiła na niej

Gabi
@Danuśka

W miesiącu co ma 31 dni otrzymuje się 0,5 diety więcej, a w 30 dniowym 0,5 diety mniej- w sumie wychodzi na to samo, A jak sie jedzie lipiec/sierpień, albo grudzień/ styczeń to jest się o 1 dzień do przodu jeszcze.

Leszek
@Danuśka

Jak nie chcesz, żeby ktoś na tobie zarabiał te wielkie pieniądze, to pracuj na czarno. Po co oczerniasz firmę nie mając pojęcia, jakie koszty ona ponosi. Pracuję z tą firmą od 2013 roku i jestem zadowolony w 100%.

Leszek
@Danuśka

A nie pomyliły Ci się firmy??? Ja pracuję z nimi od wielu lat i nigdy nic takiego mnie nie spotkało. Datę wypłaty masz napisaną w umówię. Czytałaś, jak podpisywałaś? Warto poczytać. Mi wypłata przychodzi kilka dni wcześniej i nikt mi nie urywa po parę centów. Firma jest rzetelna i godna polecenia. Ma jedną umowę, a nie po kilka, jak w innych pseudofirmach. Tu nie podpiszesz umowy na roznoszenie ulotek, ale na pracę u starszej osoby. Polecam bez dwóch zdań!

Pola

Zdecydowanie odradzam współpracę z tą firmą. Na początku Panie są przemiłe, aż za przemiłe dopóki coś nie pójdzie po ich myśli, to potrafią tak oczernić człowieka przed rodziną jak i innymi osobami za plecami by tylko siebie wybronić( na pewno zgłoszę to o pomówienie) za solidną pracę u rodziny bez skarg itd... zrobili z pracownika wroga. Składki odtracaja z 620€ reszta to dieta. Kadrowa to już wogóle unika kontaktu, gdy pracownik za dużo chce wiedzieć jeżeli chodzi o informację związane z podatkami czy składkami itd... jak się postraszy, że szefow się dowie to w tedy zaczynają innaczej rozmawiać, ale później się mszczą i są złośliwe.

@Pola

Ja POLECAM i to bardzo. Z karową nie raz rozmawiałam i nie raz wystawiała mi różne zaświadczenia. Pracuję już 3 lata i nie zamierzam zmieniać agencji!!!!!

Eugenia
@Monika

Ja też nie zmieniam. Jestem ZADOWOLONA!!!

Elaja

Jak wygląda sprawa jeśli chodzi o testy na covid i zwolnienie z kwarantanny? Kto rejestruje pracowników w niemieckim Gesundheitsamcie w tej firmie?

Ola
@Elaja

Zgłoszenie do Gesundheitsamtu robi dla wszystkich kadrowa. Ja dostałam w dniu wyjazdu zgłoszenie na maila i na komórkę.

Zośka
@Elaja

Za testy na covid płaci rodzina podopiecznych.

Renata
@Zośka

Dokładnie tak. Dostałam zwrot za test i wyższe koszty podróży, bo bus droższy.

Basia

Pracuję z Euro Service od 2014 roku i jestem bardzo zadowolona. Wynagrodzenie zawsze mam na czas. Oferty dostaję na taki okres czasu jaki mi odpowiada. Dziewczyny w biurze są miłe i zawsze ktoś jest pod telefonem ( w święta i weekendy również). Pomagają załatwić busa i test. Zdecydowanie polecam i nie zamierzam zmieniać agencji.

Obserwujący

Stanowczo odradzam wszystkim prace w Euroservice. Dobrą stellę dadzą tylko na początek współpracy, a potem co zlecenie to gorsze. W innych firmach jest odwrotnie - im dłuższa współpraca powinny być lepsze stelle i większe pieniądze. Byłem na fajnej stelli od nich, chciałem na nią wrócić, rodzina też mnie chciała, ale firma euroservice wysłała tam jakiegoś swojego pupila a mnie wysłała na mine.

Zuzanna
@Obserwujący

Dzięki wielkie za opinię. Mam już pewien obraz tego pracodawcy. Sam odradzałbyś raczej podęcie zatrudnienia w Euro Service, ale myślę, że znajdą się osoby, które i tak zaryzykują i spróbują tam swoich sił. Dlatego może jeszcze powiesz nam, jak wygląda tam rekrutacja?

Wera
@Obserwujący

Potwierdzam i rowniez odradzam . Poza tym nie sprawdzaja szteli wysylaja czesto na oslep zebyv tylko zdobyc zlecenie .ich czas sie niestety konczy z powodu chciwosci i przebieglosci .

Zuzanna
@Wera

A jak w momencie obecnej pandemii wygląda praca w Euro Service? Czy nowe zlecenia znajdowane są bez problemu, czy jest jakiś przestój w pracy?

Danuśka
@Zuzanna

Rekrutacja prosta,oszukują na wypłatach miesiącdzielą na30,5 dnia,pół dniówki pracujesz w czynię społecznym,zmieniają daty wypłaty i czasami jeszcze po parę centów urwią z dniówek

nina
@Obserwujący

pracuję z nimi prawie 6 lat i nigdy nie byłam na złej stelli.

Wanda
@Obserwujący

Ja pracuję z nimi już 5 lat i jestem zawsze zadowolona. Płacą na czas i pomagają gdy człowiek czegoś potrzebuje. Zawsze mam możliwość wyboru oferty!

@Obserwując czyli co wyjazd auto gorsze?

CZAS PRACY OPIEKUNKI NA TERENIE REPUBLIKI FEDERALNEJ NIEMIEC!!! Zgodnie z prawem Unii Europejskiej KAŻDEJ opiekunce na terenie UE BEZWZGLĘDNIE należą się 3 PEŁNE, NIEPRZERWANE godziny przerwy (opiekunka robi w tym czasie co tylko chce, czy to w domu podopiecznego, czy to poza nim) w ciągu KAŻDEGO dnia pracy, a ponadto również POŁOWA dnia wolnego np. w sobotę od południa do wieczora I druga POŁOWA dnia wolnego np. w niedzielę od południa do wieczora LUB!!! JEDEN CAŁY dzień raz w tygodniu np. CAŁA sobota od rana do wieczora LUB np. CAŁA niedziela od rana do wieczora. Nie ma absolutnie ŻADNEGO znaczenia czy opiekunka jest zatrudniona przez firmę polską czy niemiecką ani to czy jest zatrudniona na podstawie umowy o pracę czy ma podpisaną umowę cywilno - prawną (umowę zlecenie/o dzieło/o świadczenie usług). Takie jest prawo i wszystkie firmy czy to polskie, czy niemieckie, czy podopieczni, czy rodziny podopiecznych doskonale o tym wiedzą, ale wykorzystują niewiedzę opiekunek w tym zakresie. Radzę aby niezwłocznie po przybyciu na sztelę poinformować o tym fakcie podopiecznego, ewentualnie jego rodzinę, tak, aby dać im jasno i wyraźnie do zrozumienia, że muszą się jakoś zorganizować czasowo, gdyż ma się świadomość swoich praw i zamierza się z nich korzystać oraz wprost zapytać ich o to ile płacą oni do firmy za serwis opiekuńczy, tak, aby od razu zorientować się czy firma jest uczciwa, czy po prostu bezczelna (używajmy precyzyjnych określeń). Bardzo często podopieczny płaci firmie ogromne pieniądze (dlatego uważa że kupił sobie 24 - godzinnego niewolnika), z czego opiekunka zarabia zaledwie 1/3 z tego lub niekiedy nawet nie. Oprócz tego żadna firma nie ma prawa zmuszać opiekunek do podpisywania i płacenia KAR UMOWNYCH umieszczonych w umowach (od tego istnieją sądy cywilne, aby w razie czego dochodzić swoich ewentualnych roszczeń np. od opiekunki alkoholiczki, narkomanki, złodziejki etc.). Nie dajcie sobie wmówić przez firmę, że musicie coś takiego podpisywać, bo przecież firma musi zabezpieczyć się przed ewentualnie nieuczciwymi opiekunkami. Niczego nie musicie. Jeszcze przed podpisaniem umowy wyraźnie zaznaczcie w e - mailu zapisanym na skrzynce poczty elekronicznej oraz wydrukowanym (żeby mieć dowód w postaci pisemnej, że nie kombinowało się w umowie bez zgody drugiej strony), że WYKREŚLACIE punkty umowy które budzą wasze UZASADNIONE wątpliwości. Poza tym żadna firma nie ma prawa karać opiekunki za rozmawianie z innymi firmami, opiekunkami, podopiecznymi, ich rodzinami o swoich zarobkach. Opiekunka jest człowiekiem wolnym i ma prawo kontaktować się i rozmawiać z kim i o czym chce, a już na pewno o SWOIM WŁASNYM, ciężko wypracownaym wynagrodzeniu. Nigdy nikomu nie dajcie się zastraszyć. Gdy wysokośc wynagrodzeń stanie się JAWNA, wówczas zapanuje PORZĄDEK i SPRAWIEDLIWOŚĆ, a krętactwo upadnie, bo po prostu kiedyś musi i szczerze mówiąc lepiej wcześniej niż później. Doskonale wiem o czym piszę. Opiekunki które robią tak, jak opisałem powyżej są zadowolone ze swojej pracy. Firmy kręcą nosem, ale nie śmieją zwrócić im uwagi ani podać ich do sądu, gdyż dobrze wiedzą, że nigdy nie wygrałyby z uświadomioną opiekunką, która po prostu zna swoje prawa, a swoje racje zawsze może udowodnić. Polecam aby wszystkie opiekunki uważające się za istoty myślące rozesłały tą informację do WSZYSTKICH swoich koleżanek po fachu. W grupie siła

Dora49
@anonymous

mylisz się anonymous..... Podaj link gdzie jest zapisane (zgodnie z Prawem Pracy), że przy umowa-zlecenie, mam prawo do przerw, czy dnia wolnego. To jest prawo wyssane z palca, a my opiekunki, podpisując umowę- zlecenie, nie mamy żadnych praw. To brutalna prawda, ale tak właśnie jest......

Krystyna
@Dora49

Podaj e - maila, a podam Ci akty prawne.

Oferownik
@Dora49

P(usunięte przez administratora)Zacznij być żywym przykładem.

kkkkkkkkk
@Dora49

Zgodnie z prawem pracy niemieckim bez względu na umowę możesz przepracować max 48 godzin tygodniowo. W wyjątkowych sytuacjach niemiecki kodeks pracy dopuszcza 60 godzin pracy z wyrównaniem do 48 godzin w ciągu 6 miesięcy. Zgodnie z przepisami dzienny czas pracy w Niemczech nie może przekroczyć 10 godzin, a tygodniowy – 60 godzin. Warto dodać że przy pracy w opiece 24h do godzin pracy wlicza się także noc, nawet jeśli śpisz i nie musisz wstawać. Za wszelkie nadgodziny masz mieć płacone extra. Teoretycznie opiekunka powinna przepracować od 8-10 h dziennie a potem czas wolny. Gdyby zatrudnili niemkę do 24h opieki - to musiałaby by być trzy osoby na zmianie - po 8h. Niemki robiłyby tylko to co miałaby w umowie. I za tydzień pracy jedna by brała minimum 1200 euro. Także tak należy ci się wolne, nie tylko 3 godziny dziennie, ale o wiele więcej. Nie jesteś niewolnikiem, nie jesteś maszyną która będzie zapieprzać 24h 7 dni w tyg

JaninaŻanet
@anonymous

Pracowałam w kilku Firmach,powiem jedno macie prawa , nikt nie powinien pozwalać nikomu na wyzysk albo bezprawne się traktowanie czy karanie wpisywane w umowę,właśnie niestety nasze polskie firmy niechybnie stosują bezprawne metody ale niemieckie też są firmy te uczciwe i pełno takich które już po przeczytaniu umowy odmówiła bo zaniżają stawki, itd

Aneta

Jezdze z firma Euro Service juz troche. Dziewczyny z biura sa przemile. Zawsze do mnie dzwonia z zapytaniem czy wszystko ok. Po swietach dzwonia i pytaja czy rodzina zaplacila mi za swieta. Sa na kazde zawolanie. Kasa zawsze jest na koncie 11 kazdego miesiaca. Jesli komus cos nie pasuje niech zmieni firme a kasa jak sie nie zgadza niech idzie do sadu. Ja na Euro Service i panie tam pracujace nie moge zlego slowa powiedziec. Pozdrawiam firme. Aneta K.

Julia

Rekrutuja i nawet nie racza dac znac o akceptacji lub jej braku. Blokuja człowieka w tym czasie. Jest to brak szacunku. Zatem nie radze czekac na ich akceptacje i w tym czasie aplikować wszędzie indziej, gdzie tylko sie da.

@Julia

Czy otrzymałaś już może odpowiedź na swoją aplikację od firmy Euro Service? Jaką posiadasz ogólną ocenę całego procesu rekrutacyjnego? W swojej wypowiedzi zawrzyj również wskazówki, których udzieliłbyś osobom przygotowującym się również do składania CV do firmy Euro Service.

Halina

Moja głowa podejrzewam wrecz jestem pewna jest na odpowiednim poziomie by stwierdzic ,ze jest wiele innych firm na rynku polskim swiadczacych podobne usługi. Dziwie sie tobie ze jeszcze pracujesz z euro service przenies sie do innej, tam na pewno postawia ci lektyke tylko kto cie bedzie nosił, a moze zrobia z ciebie ksiezniczke tylko wtedy musisz regularnie robic manicure,zycze powodzenia w wyborze nowej firmy

Aga

Skoro zostałaś oszukana to powinnaś iść z tą sprawą do sądu- z pewnością odzyskasz pieniądze, no chyba, że sytuacja wyglądała nie tak jak to przedstawiasz.... Ja z nimi pracuję i nie narzekam- pieniądze 10 zawsze na koncie, a jak mam problemu u rodzin niemieckich to zawsze jet na kogo liczyć, bo dziewczyny zawsze są pod telefonem. Nie zamierzam zmieniać firmy.

małgosia
@Aga

i ja nie zamierzam zmieniac firmy,a pracuje od 2012 roku,jak dotąd współpraca układa sie pomyslnie.Jak mam problem dzwonie,panie w biurze bardzo miłe i słuza pomoca.Umowa i niemiecka i polska wiec mozna sobie wybrac.Życzyła bym sobie jak i Firmie by trwała na rynku jak najdłuzej.Pozdrawiam.!

Sara

Na miejscu firmy i pani Haliny oddalabym Pani szkalujace ,obrazliwe i bardzo prymitywne wypowiedzi w rece adwokata .

Alicja, lat 56

W firmie Euro Service pracuję od marca 2016. Jestem bardzo zadowolona. Panie, które tam pracują posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie. Miła i uprzejma obsługa. Zawsze szukają zlecenia zgodnie z moimi oczekiwaniami. Pieniążki zawsze na czas.

Tteresakkk@vip.onet.pl
@Alicja, lat 56

Witam,milo mi ze dołączę się do dyskusji.Wyjezdzam z firmą za kilka dni pierwszy raz wszystko ok i sympatycznie,tylko mam pytanie do koleżanki,jak są również zaliczane podatki,kto to robi,czy my przy rocznych pit ze swoich środków.pozdrabwiam Renata

Gosia lat 50
@Alicja, lat 56

Całkowicie potwierdzam , trzeba być najpierw samemu w porządku a potem wymagać od innych . Współpracuję z tą firmą od 2 lat i z czystym sumieniem zawsze polecam innym .

Sara

Od dluzszego juz czasu pracuje "w opiece" z Euroservice w Swidnicy. Jestem bardzo zadowolona z wspolpracy z ta Firma. W razie potrzeby zawsze moglam liczyc na pomoc pan koordynatorek. Sa nie tylko mile, ale i kompetentne. Wyplata zawsze na czas i zgodna z moimi obliczeniami. Najwiekszy moj problem, to panie-zmienniczki. Te ktore do tej pory poznalam mialy tyle w sobie zawisci, tyle jadu.....tyle klamstw i intryg po sobie zostawialy ... Zadnej serdecznosci, zadnej empatii, ..... To jest smutne.... Ale jak czytam wypowiedzi niektorych pan opiekunek, to juz mnie nic nie dziwi. Powinny szukac innej pracy za granica, ale nie w opiece.

Lidia

@Justyna, Twój komentarz jest niezgodny z regulaminem forum: https://www.gowork.pl/regulamin ponieważ jest obraźliwy w stosunku do drugiej osoby. Został zgłoszony i prawdopodobnie zostanie usunięty. @Cezary, nie znalazłam ofert pracy, ale na stronie Euro Service jest formularz kontaktowy, przez który można aplikować http://www.euroservice.net.pl/formularz.php

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy myślę, że to ważne

Podpowiedzcie jak organizują mieszkanie oraz pobyt za granicą, można spokojnie wyjechać?

Lidia

@Alicja, lat 56, a na podstawie jakiej umowy pracuje się w Euro Service? Planujesz związać się z tą firmą na dłużej? @Filip, a czy mógłbyś jakoś uargumentować swoją wypowiedź? W tym momencie jest bardzo ogólna i niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w Euro Service. Czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Na jakie warunki można liczyć w Euro Service?

Krystyna , lat 64
@Lidia

Umowa jest na warunkach niemieckich, składki odprowadzane w Niemczech , wynagrodzenie otrzymuję w euro. To moja czwarta Stella, czekam na kolejną. Składki wliczają mi się do emerytury. Najlepsza jest niemiecka karta ubezpieczeniowa, korzystam regularnie z lekarza, który przepisuje mi lekarstwa , za które płacę w Niemczech 5 euro a nie jak w Polsce ponad 150 złoty. Ja jestem zadowolona , póki co nie zrezygnuję z firmy.

Filip

Jak się komuś rozeszły drogi z dobrą pracą to niestety teraz musi odreagować tym bardziej, że firma jest dobra!!

Opiekunka2014

Ja wyjeżdżam z Euroservice już od trzech lat i jestem zadowolona. Jak potrzebuję czegoś potrzebuję to zawsze mogę na mich liczyć, a i kasa się ma koncie zawsze zgadza. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Service 24 Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Euro Service 24 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Service 24 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Service 24 Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Service 24 Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Euro Service 24 Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Service 24 Sp. z o.o.