Opinie o Synkret S.A. w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Synkret S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Synkret S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Leśnictwo i sadownictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Synkret S.A. w Bytom

miron Nowy wpis

to troche tego nie rozumiem, kiedy w takim azie ma nastapic ta upadlosc, wiec ludzie pracuja tam do konkretnego dnia pewnie,znaja date likwidacji, zastanwia mnie dlczego tak dobra firma upadla

Mój Nowy wpis

Nawet na swojej oficjalnej stronie piszą w danych kontaktowych, że są w upadłości. Co prawda wszystko nadal działa u nich więc jakiś konkretniejszych ruchów należałoby się spodziewać w niedalekiej przyszłości. Ciekawe co z wszystkimi pracownikami .. - może jakieś odszkodowania dostaną.. SYNKRET S.A. w upadłości układowej ul. Szyby Rycerskie 22k Bytom, 41-909 32 388 61 40 sekretariat@synkret.pl

Maciek Nowy wpis

naprawde są w upadłości? nie widziałem nigdzie oficjalnego oświadczenia, więc też nie ma tej pewności.. bo może poszła plotka i ktoś zrobił Was w bambuko? też chyba nie dobrze jest wierzyć w każda opinie i to co ludzie mówią. Jest tutaj ktoś kompetetny kto może faktycznie potwierdzić taką informacje?

Palik Nowy wpis

Czy ja dobrze rozumiem, że synkret będące przedsiębiorstwem wodno-kanalizacyjnym jest w upadłości likwidacyjnej? Czy ktoś mógłby to mi potwierdzić, ponieważ poszukuję pracy w podobnym kierunku i brałem synkret pod uwagę, ale z tego co widzę to obecnie nic się nie dzieje z nimi. Dzięki za wszelkie informacje.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Synkret S.A., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
ajak

Reczywiście to prawda?? Nie slyszalem o tym jeszcze nigdzie. Jestem w szoku.... Dajcie znac jak jest aktualnie....

oko

chwile mnie tu nie było i już ktoś wyciął info że synkret to medin i gziło panowie potencjalni podwykonawcy strzeżcie się

synkret

Zapal święczke [i] nad grobem Synkretu

Seidel

Po Synkrecie :(:( Zabiorą mi moje autko , mój phejton ehhhh, moja ania ehh Mareczku i te nasze akwarium

tom

Wczoraj sąd ogłosił upadłość likwidacyjną Synkretu, nie byli w stanie zrealizować układu.

X

witam !! minęło trochę czasu od ostatnie opini !! czy są jakieś zmiany (może na lepsze:)?? Moja opinia jest taka jak szły roboty i pieniądze w firmie były to chyba nikt nie mógł narzekać na wypłaty! na święta też zawsze był jakiś dodatek czy w postaci bonów, czy premia. Niestety sytuacja w firmie zaczeła się psuć po pierwszym kwartale 2012 opóźnienia w wypłacie premi (GODZINY WYPRACOWANE TAK ŁADNIE SIĘ TO TYLKO NAZYWAŁO), później w wypłacie podstawy, w końcu doszło do tego że dostawaliśmy gołą podstawe przez dłuży czas od czasu do czasu coś dodali OGÓLNIE W SYNKRECIE PRACOWAŁO SIĘ DOBRZE DO PUKI PŁACILI! MAM NADZIEJE ŻE JESZCZE STANĄ NA NOGI

?

Mam pytanie czy synkret jeszcze jest w stanie ?? Coś zrobić jakąś budowę, czy środki ma, bo pan kapsa jeszcze jeden domek w planach ma. Dla córeczki najmłodszej jakże ukochanej w konikach zakochanej. Tatusiek [usunięte przez administratora] wyjmie z szafy woreczek i w nim pieniążki znajdzie na nowy domeczek. Gdy będzie trzeba to i audi sprzeda. Dla najmłodszej gdy będzie trzeba to i dusze zaprzedrzeda. Dla żoneczki Gizeli kupi nawet stado giaeli. Dla Kolegi [usunięte przez administratora]znajdzie sie jakas cycata frelka.

?

synkret a dokładnie kapsa nie płaci obiecują tysiące pod stołem a potem odcinają jak się im podoba nie szanują nikogo pracownik to dla nich służący na budowie totalny bajzel pieniędzy brakuje na wszystko ciągną to bo median jest jeszcze zaangażowany w mikołowie jak ta budowa się skończy to z układu likwidacja w sądzie dostaniesz tylko to co na papierze ale przed tobą jest zus z skarbówką i bank a jedyny majątek czyli biuro jest już pięć razy zastawione idzie zima więc szybko trzeba się rozglądać za nową robotą

Gall anonim

W sumie jak nie macie wypłat to macie pełne prawo nie przyjść do pracy :) To jest zapisane w prawie pracy. Jeżeli pracodawca nie wypłaca wynagrodzenia jest prawo nie przyjścia do pracy. i oczywiście sprawę do sądu pracy :):):):) Synkret będzie Wam jeszcze musiał wypłacić wynagrodzenie z odsetkami :) Albo jeszcze inaczej idzcie wszyscy na L-4 :):):) taki włoski strajk :P

Gall anonim

Pracowałem parę lat temu w tej firmie i powiem tak -- [usunięte przez administratora] to jeden wielki CHAM. Ja nie wiem jak on w ogóle może być prezesem (wróć prokurentem ). Rzuca mięsem na prawo i lewo. Wścieka się o byle co i oczywiście zawsze ma rację. W ogóle nie liczy się z ludźmi no z wyjątkiem swojej rodzinki. Seidel nie jest wcale od niego lepszy. Taki sam cwaniak i spekulant. Zresztą oboje są siebie warci. To nic że przez takich jak oni poupadało kilka fajnych no i uczciwych firm.

totam

o odsetkach możesz sobie pomarzyć wczoraj poszły zaliczki na wypłaty z 10 sierpnia po 1000 według klucza tj dostali ci co są w pracy ludzie na chorobowym,urlopie nie dostali nić to jest cały kapsa zastanawia mnie że on się jeszcze nie boi chodzić po ulicy jest to osobnik którego celem jest niszczenie uczciwych ludzi i doprowadzać ich firmy do ruiny ale mam nadzieje ze przeżyje to samo co zgotował innym

totam

a wypłaty znów nie ma i pewnie już nie będzie czy ktoś zna namiary na nadzorcę bankowego ?????

M.K.

Nic nie płaca, bo kasy nie ma. Firma tonie, i już nie ma szans na uratowanie tonącego okrętu baj baj Synkrecie

totam

niema żadnych premii abo jest abo ni ma kapsa ma sakiewkę z której dzieli jak po padnie

totam

nie polecam znowu wypłaty nie ma

mody

socjalu brak chyba ze mydlo nazywasz socjalem ale nie wiem czy jeszcze daja ,,premia'' obgryziona przez sepow biurowych a zarobki ogolne na poziomie survival :D zal nie pakuj sie tam jak nie musisz

Zostaw merytoryczną opinię o Synkret S.A. - Bytom

Synkret S.A.