Przedsiębiorstwo Robót Geologiczno - Wiertniczych G. Janik R. Kuś Sp. Jawna

Opinie o Przedsiębiorstwo Robót Geologiczno - Wiertniczych G. Janik R. Kuś Sp. Jawna

Artur

Zapraszam osoby związane z firmą Przedsiębiorstwo Robót Geologiczno - Wiertniczych w Sosnowcu do nowych komentarzy w tym temacie. Informacje o obecnym zatrudnieniu, kwestii benefitów i dodatków socjalnych dla pracowników będą tu niezwykle istotne dla innych. Chętnie dowiemy się, co słychać w temacie rozwoju tej firmy, zachęcam was do nowych opinii na forum!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Przedsiębiorstwo Robót Geologiczno - Wiertniczych G. Janik R. Kuś Sp. Jawna? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

byly

szef ma zawsze rację - taką mają zasade, nie ważne że zrobiłeś jak kazali a oni i tak potem zmieniają zdanie i zwalają winę na ciebie, są mili ale tylko do pewnego momentu... rotacja pracowników duża, brak poszanowania dla pracowników, płaca kiepska (podstawa najniższa krajowa na umowie + dodatkowo osobno jak ustalisz) lepiej trzymać się z daleka, od ponad roku mają problemy finansowe, sprawy, i obiecanki cacanki... -> idziesz na swoje własne ryzyko, ale wiedz że w końcu będą tobą pomiatać

olik

też jestem ciekaw tego samego co ty, ponieważ mam miec rozmowe w przyszłym tygodniu. Nigdzie jednka nie moge znaleść żądnych informacji na temat tego jaką umowe dają ludziom na początku oraz jaka uznana jest stawka wynagrodzenia, zalezy i na tym bym był przygotowany.

abcdef

(usunięte przez administratora) Pracownik nie ma żadnej możliwości wypowiedzenia swojego własnego zdania, jest od razu napiętnowany przez szefostwo. Wydawać by sie mogło, że duża firma będzie sprawnie funcjonowała, jednak jest zupełnie inaczej. Tutaj nie idzie się w stronę pracownika, tylko przeciwko niemu, w każdej sprawie.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Robót Geologiczno - Wiertniczych G. Janik R. Kuś Sp. Jawna - Sosnowiec

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Robót Geologiczno - Wiertniczych G. Janik R. Kuś Sp. Jawna