Opinie o PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O. w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O. w Rzeszów

lola

A jak z transportem do pracy? W umowie jest, że pracownik ponosi koszty, ile to wynosi i kiedy się płaci? :)

kaska

super informacje!! dolaczam do pyt ile kasy zabac ze soba 30f styknie czy wiecej???????

kony

caravany to inaczej domki :P sa bardzo dobrze wyposazone ..piekarnik mikrofala itp..pierwsza wyplata po dwoch tygodniach..wezcie sobie cos jedzenia na pierwsze dwa tyg.(kotlety pierogi konserwy) pozniej juz kasa w rece to mozna pomyslec o zakupach ;)

lola

Hej. Nie wie ktoś może jak jest płatne? Tzn. kiedy? Równo po 2 tygodniach czy jak? Ile bierzecie kasy(funtów) nie licząc tych 100 na mieszkanie? Ile min. jest potrzebne, czy ktoś kto był jest w stanie określić ile mniej więcej?! Nie chcę, żeby mi zabrakło czy coś więc z góry dzięki za odpowiedzi!! :)

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Księgowa/Księgowy.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
ika

caravany to właśnie są takie domki,tak się je nazywa

Dexter

Dzieki a co to sa te caravany? domki 6 os chyba chciales napisac?

niki

kony,dzięki wielkie za informacje,i do zobaczenia w piątek,pozdrawiam:)

kony

witam..tez wybieram sie w piatek do pracy. mam tam kolege i mowi ze wszystko w porzadku. teraz pracuja po 12h nawet 7 dni w tygodniu bo jest duze zapotrzebowanie , a tu jeszcze halloween sie zbliza i bedzie duzo pracy. pokoje 6 osobowe w tym trzy dwojki. caravany 5km od pracy..mieszkac bedziemy 200m od morza ;)

niki

no właśnie też bym się chciała coś dowiedzieć na ten temat,ale nikt nic nie chce napisać

majka
@niki

jedziecie w tym tygodniu do Anglii? do mnie dzwonili i sie zastanawiam czy w ogole mozna tam cos zarobic i czy to nie wykorzystywanie bo duzo sie o tym teraz slyszy

ciasteczkowapanienka

póki co, to chyba jedyna agencja z pozytywnymi opiniami :/ to trzeba przyznać, ja po prostu chętnie dowiem się o nich jak najwięcej, zwłaszcza od ludzi którzy byli, są, takie rzeczy warto poczytać, itd, ja póki co na szczęście ostrza na gardle nie mam, jak to się mówi, ale za różowo też nie jest.... Masz rację ika- każdy ma swój rozum i zrobi po swojemu :) Pozdrawiam

ika

tak,popieram,miałam do czynienia z kilkoma agencjami,i ta naprawde nie pobiera dużej opłaty,a po prostu jak komuś nie pasuje to nie musi jechać przez agencje,każdy ma swój rozum

ciasteczkowapanienka

jeśli mam być szczera, jakbym miała pieniążki, te właśnie 1,5+ w tej chwili, to sama bym coś sobie załatwiła i nie musiałabym korzystać z agencji :) no i ja doskonale rozumiem, przecież agencja też musi zarobić, to normalne, ale wiecie jak jest... i nie, nie liczę za free, ale sorry, ja muszę wiedzieć, że wyjeżdżając faktycznie mi się to zwróci i na 1000% ta robota musi być... no ale widzę, że wszyscy tacy happy jakby Pana Boga za nogi złapali :) Ja bym się np bała płacić teraz agencji i czekać łaskawie do dnia wyjazdu nie znając warunków ani niczego :p A później się czyta jak to Polaków robi się w bambuko :p

Szybki

Ja już podpisałem umowe 500 zł trzeba dać. Wyjazd w piątek i przez kanał La manche^^ Domki podobno ok 6 osobowe. Czy ktoś już tam był? jak tam jest? bo mi gościówka powiedziała że 12h 7dni/tyg?

lol

ludzie ale wy macie myslenie chcieli byscie jechac do anglii ze free a jak wam robota nie spasuje to moze jeszcze wrócic za free... kto nie ryzykuje ten nie zyje nie chcesz nie jedz pojadą inni

konu

Czyli łącznie 1,5k. Jak chcesz jechać za granice nie mając nawet tyle pieniędzy? dzie będziesz spać i czym się tam dostaniesz? Ja wyjazd traktuje jak inewstycje. Najpierw wykładam kase żeby wogole moc zarobić. Zeby w polsce iśc gdziekolwiek trzeba głupi mieseczny bilet kupić. Pomysl! W niemczech chyba też nie ma nic za darmo...

ciasteczkowapanienka

"za bilet w biurze 500zł,a tam na miejscu 100 funtów za mieszkanie za dwa tygodnie z góry " lol serio? *.* a jeżeli ktoś nie ma takiej kasy obecnie ? bo po coś przecież się wyjeżdża do tej pracy, a nie żeby się jeszcze bardziej spłukać na dzień dobry :/ Dobra, to UK, a Niemcy ? ktoś mógłby się podzielić? chciałabym wyjechać jako pokojowa, bo nie widzę perspektyw w Polsce,co prawda jestem anglojęzyczna, ale myślę, że spokojnie dam radę przypomnieć sobie j. niemiecki, a nie byłam najgorsza, tylko czas i zamiłowanie do angielskiego zrobiły swoje :) Z góry dziękuję za wszelkie info.

kony

witam. moze niech wypowiedza sie osoby ktore byly juz tam wczesniej. jak z wyzywieniem , mieszkaniem i zarobkami ;) z gory dzieki

koki

10 pazdziernika wyjazd, kase wplaca sie jutro ;)

koki

Alfi. jak tam jest ile zarobiłeś jakie warunki pracy mieszkanie? ;)

iwa

A kiedy się do biura jedzie,jak zadzwonią i podadzą dokładną date czy jak.

bratek20@vp.pl
@iwa

napisz coś jak tam jest z pracą i zakwaterowaniem oraz zarobkami.dzięki

bratek20@vp.pl
@iwa

Alfi napisz cos więcej o twoich spostrzeżeniach z tamtego roku jak tam było.plis

Zostaw merytoryczną opinię o PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O. - Rzeszów

PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O.
3.5/5 Na podstawie 120 ocen.

PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O.