Opinie o Grass Polska – Tomasz Gutkowski w Płońsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Grass Polska – Tomasz Gutkowski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Grass Polska – Tomasz Gutkowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grass Polska – Tomasz Gutkowski w Płońsk

Jak się pracuje z ludźmi z Grass Polska – Tomasz Gutkowski?

Justyna Nowy wpis

Cześć, pisali tu coś o ryzyku związanym z aplikowaniem do firmy. Chciałam się zorientować odnośnie tego w sieci ale nie mogę się dokopać do konkretów. Czy firma to w ogóle jeszcze przyjmuje do siebie, jest tu praca? Jeśli tak to ile osób aktualnie zatrudnia i co z tymi warunkami, na które tak tu narzekano?

Raczynski Mariusz Nowy wpis
@Justyna

Witajcie Pracowałem dla tej firmy 3 miesiące i nie polecam bo za 4200 PLN szefowa Marta wyobraża Sobie pracownika z doświadczeniem i kontaktami. Bardzo chciałem pracować w tej firmie I zrobiłem wszystko aby się tam dostać, łącznie z ublaganiem Pani Marty Łozinskiej aby dala mi szanse. W tamtym roku w grudniu miałem zrobić przedsezon i starałem się że wszystkich sił aby zaimponować Szefowej jak i szybko się uczyć, pracowałem ponad siły od rana 8.00 do nawet 20stej gdyż teren dostałem bardzo duży. Dolny Slask, Opolskie, Lubuskie, Zachodnio Pomorskie i Pomorskie oraz Wielkopolska. Szło mi nawet nieźle ale oczywiście zostałem zmiażdżony i okłamywany, że klienci są niezadowoleni. Później idąc z katalogami do samochodu przewróciłem się uderzając głową o beton. Byłem w szpitalu a w międzyczasie ktoś po prosu zabrał mi służbówkę z pod domu, próbowano mnie zwolnić na horobowym, za delegacje mi nie zapłacono i za dni urlopu też. Nie polecam Firmy Grass do puki zarządza nią ta Kobieta. Jeżeli ktoś zechce to podam swój numer , zadzwońcie to opowiem dokładniej jak można w 3 miesiące zmiażdżyć psychicznie bardzo zmotywowanego pracownika.603976352. Pozdrawiam Mariusz Raczyński

Dawid

Czy ktoś z was wie gdzie można składać cv do firmy V

ABC180 Nowy wpis
@Dawid

ja tam pracowałem i na twoim miejscu nie ryzykowałbym ze składaniem CV do tej firmy. Totalna porażka

porto

Czyżby pandemia tak na was wpłynęła , że przestaliście zaglądać na ten wątek? Warto starać się o pracę w firmie?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Grass Polska – Tomasz Gutkowski? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Automatyk (m/k)
Płońsk
Imar Service Group Sp. z o.o.
logo firmy Księgowy/a ds. Środków Trwałych
Płońsk
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Terenowy-specjalista ds. obsługi klienta
Flotilo Sp. z o.o.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Grass Polska – Tomasz Gutkowski?

M.

Całość wpływa na konto.

Kamil

@Monika poddali się, nie chcą mówić jak jest w firmie? Może ty coś powiesz ?

Czarek

Mam nadzieję, że powodem tej ciszy na forum jest dobra praca i zadowolenie?

@Czarek

Ludzie poddali sie, nie krytykuja bo nic to nie da

Saba
@Czarek

Myślę że wręcz przeciwnie

Daniel

@grem chciałbym dopytać co do samej umowy. Jak długo byłeś bez niej? Czy później dostałeś umowę o prace ? Czy komuś zdarzyło się także nie dostać umowy w tej firmie ? Pozdrawiam

Cezary

Niestety maruderów zawsze znajdziemy , w każdej firmie. Grass to dobry pracodawca!!

Czy ktoś z użytkowników chciałby napisać na wątku o Grass Polska – Tomasz Gutkowski w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

SzukajmyPanaGutkowskiego

Prawdziwy? Jasne. To może ktoś potwierdzi, że kiedykolwiek widział na oczy pana Tomasza Gutkowskiego...? Bo to podobno jego firma.

To konkurencja pisze? Ja wiem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!!

buba

nie polecam tej firmy jedno wielkie chamstwo zamówienia realizują kiedy chcą nic na czas . po zgłoszomych reklamacjach przedstawiciel firmy wielce obrażony że wogóle smiałem złozyc reklamacje . szczerze odradzam . wydawanie pieniedzy bez mozliwosci zwrotu

RUBAJ

Współpraca z tą firmą to pasmo klęsk,zaczynając od jakości towarów,po czas realizacji zamówienia,a kończąc na reklamacjach.Wiem co pisze ,bo z w/w/ firmą współpracowałem przez około dwa lata.Po zaprzestaniu feralnej współpracy,do mojego sklepu zgłaszali się ludzie z reklamacjami.Niestety,przedstawiciel tej firmy zabierał uszkodzone rzeczy,firma wystawia korekty ilościowe,ale nie ma możności rozliczyć się jeśli nie zamawiamy kolejnego towaru. Tak więc na dzień dzisiejszy firma GRASS winna jest mi pieniądze ,których jeszcze jakiś czas nie odzyskam,ale i nie odpuszczę.Szczerze odradzam współpracę z tą firmą

RUBAJ

Romel

w Grass Polska – Tomasz Gutkowski pracy ostatnio nie ma, bo jest pełno, ale wiem, że mają utworzyć jakieś stanowiska nowe

koles

hej, a jak jest ze stanowiskami menagerskimi biurowymi, gdzie kupujesz kolekcje a nie sprzedajesz? jakies profity? na co uwazac?

grem

Z tego co pamiętam to za nadgodziny nikt nie płaci. Ale nie wiem jak jest dzisiaj.

la

Marne pensje, a czlowieka zameczaja niby praca 8 godzin ale rzadko kto wychodzi po osmiu. Ogolnie szefostwo bardzo chamskie,prostackie,maja czlowieka za nic.

Eryk

No bez przesady, ja po 8 godzinach pracy własnie budze się do życia, także zalezy od człowieka pewnie.

rudy

ale pomyśl, że człowiek ma spędzić przynajmniej te 8 godzin w pracy, potem na nic nie ma siły, a pieniądze? jakoś musi żyć

Zostaw merytoryczną opinię o Grass Polska – Tomasz Gutkowski - Płońsk

Grass Polska – Tomasz Gutkowski