Wizz Air
3 38 118 5 1
chcęzostaćstewardessą Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 godzin.

Kochani, niedługo znowu rozpoczynają się rekrutacje Czy ktoś może krok po kroku napisać, jak to wygląda? Są te dni otwarte, wchodzę sobie do hotelu i szukam miejsca rekrutacji i tyle? Potem słyszałam, że omawiane są ogólne zasady, następnie każdy wchodzi pojedynczo, kilka minut trzeba mowić o sobie, potem scenki i rozmowa tak? Czy wszystko jest po angielsku? Kiedyś się dużo uczyłam angielskiego, pisałam maturę rozszerzoną, ale od 2 lat nie siedzę za bardzo w języku, nie rozmawiam na co dzień i boję się, że zapytają mnie o coś a ja tego nie zrozumiem czy ten poziom angielskiego jest bardzo wysoki? Czy wystarczy się po prostu dogadać? Czy jak rekrutacja jest w Bydgoszczy, to przyjmują do pracy na lotnisku w Bydgoszczy, czy trzeba dojeżdżać do Gdańska?

Kasi Nowy wpis

Hej , Czy był ktoś na rekrutacji w Katowicach w Październiku ? Jak wyglądał jej przebieg?

Aneta Nowy wpis
@Kasi

@Kasi Rozumiem, że złożyłaś CV do Wizz Air. Czekasz na termin spotkania? Daj znać, jakie miałaś pytania. Będę wdzięczna.

Alex

Hejka, ja byłam na open recruitment day 11.07.19r. w Katowicach. Było nas myślę, że około 25 osób z czego ostatecznie dostały się 3, w tym ja. O ile na wyniki nie musiałam długo czekać, o tyle na szkolenie czekam nadal, ponieważ dostałam info, że bazy, które wybrałam czyli Katowice i Kraków mają w tej chwili zapełnione miejsca na szkoleniach. Może ktoś też ma takie doświadczenia i wie ile mniej więcej trzeba czekać na szkolenie?

adf
@Alex

Na obecną chwilę mają pewnie wystarczającą liczbę osób na bazach i dlatego nie wysyłają na szkolenie. Ja czekam od czerwca. Pewnie dopiero przed sezonem zaczną znów brać na szkolenia

Edward Nowy wpis
@adf

Jak wyglądał dzień otwarty? Dużo chętnych? Jeżeli już będziesz po szkoleniu daj znać na forum i napisz więcej szczegółów.Taki wpis na pewno będzie bardzo pomocny.

kandydat

bylem jakis czas temu na rekrutacji w katowicach. podziele sie z wami moimi spostrzeżeniami :) z racji tego że jestem z podhala, a nie KRK nie bylo rekrutacji pojechalem do KTW. Wyjazd 5:30 zeby na 9 w piątek dojechać. Panie spóźniły się 20 min :) i zaczeły od kawki... dosłownie... przyszły spóźnione dwie panie i z kawą weszły do sali i powiedziały że jeszcze chwileczka. 9:40 zaproszono nas na wielką sale wykladowa i panie opowiedziały jak bedzie wyglądał ten dzien. Gdy zaczelismy wychodzić aczeły dochodzic nowe osoby, którym wizz przez pomyłkę podał godzine 10 jako rozpoczecie. Panie poprosiły te 5 osoby i jeszcze raz im to mowily... Potem 15 min przerwy :D po 11:20 zaczelismy wchodzic pojedyczno, zostawiac CV i w 60s opowiedziec o sobie po angielsku... BYŁO NAS 52 OSOBY i jedna kanapa na korytarzu... ja wszedłem ostatni przed 14... a wstałem po 4 rano :) bylem tak umęczony ze nawet nie wiem co mowilem hahaha Potem znowu przerwa... po 20 min wyszla jedna pani i przeczytała 9 nazwisk które przechodzą dalej... w śród nich był chlopak który przyszedł w białych dżinsach oraz jeden goguś biznesmenik przemądrzały... odpadła piękna dziewczyna która mowila biegle po angielsku i niemiecku i pracuje w ryanair... Szczerze nikt nie wie jaki jest system losowania kto przechodzi a kto nie :) po wyczytaniu nazwisk pani oznajmiła ze ida na obiad i kolejna czesc o 15 :D dobrze ze nie przeszedłem w sumie bo chyba bym na stojąco usnął Rekrutacja jest troszke smieszna... jest to low cost a panie zabawiają sie jak w Emirates... Atmosfera miła ale łatwiej chyba sie dostać do Googla niż do nich. Latam bardzo dużo i czesto spotykam koszmarnie głupiutkie stewardessy które sie tylko usmiechają i jakos przeszły te etapy. no sam nie wiem :)

Tak2Nie3
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
WizzFan

nie polecam, jedyne co jest prawdziwe w tym ogłoszeniu to: przyjazna atmosfera pracy, bo ludzie są serio fajni, ale kasa mała, wyblakła powiedziałbym ścieżka kariery, wyrzucają ludzi z dnia na dzień bez ostrzeżenia nawet z wysokich stanowisk więc stabilne zatrudnienie na uwowę zlecenie to chyba jakiś żart:) za karty sportowe sam sobie musisz dopłacić z pensji, za prestiżowe szkolenia zapłacą Ci dopiero po trzech miesiącach przepracowanych (jeżeli oczywiście Cie wcześniej nie wyrzucą) atrakcyjny system motywacyjny polega na tym że jest kompletnie nie jasny i zmienia się cały czas na gorszę ( mówie tu o Back Office) a o zwrotach kosztów za dojazd ZAPOMNIJ. aha no teraz widzę że ogłoszeniodawca tylko to zobaczy, ale ok wstawię ten post też na gowork bo widzę że szukacie ludzi:), wybije im to z głowy~!

Tak2Nie
Gdańsk

Czy ktoś wybiera się na szkolenie do Gdańska 14.01.2019 r. - 28.02.2019 r?

alicja
@Gdańsk

witam ja wybieram się 2.02

Grzyb
@Gdańsk

Cześć! Ja zdecydowałam się na szkolenie w Sofii 1.04 - 15.05.2019. Wiem, że z Gdańska mają wysłać 3 osoby, czy ktoś może również leci?:)

Tak1Nie3
Ewa
Nazwa działu: Handlowy
@Grzyb

Tak, leci (usunięte przez administratora):)(usunięte przez administratora)z tego co wiem tylko on z Gda :)

adi
@Ewa

A to miejsce szkolenia samemu się wybiera ?

Tomek

Dowiem się coś o atmosferze w firmie i czy aktualnie rekrutują?

Tomasz
@Tomek

Tak, rekrutują. Na stronie wizzair są udostępnione dni oraz miejsca. Czy spotkam się z kimś 30 kwietnia w krk? ????

Julja
@Tomasz

Ja się wybieram właśnie 30 kwietnia na rekrutacje :D

Hmm

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat rekrutacji w Krakowie? Faktycznie dają tam bazę czy odsyłają do innej?

kaja
@Hmm

jak startujesz do bazy w Krk , to do takiej Cie przydzielaja. W aplikacji która wypelniasz juz na miejscu mozesz zaznaczyc również inne interesujące Cię bazy. ogolnie polecam , swietni ludzie, fajna atmosfera, bardzo miłe panie rekruterki . Super doświadczenie :))

P4weu

Czy ktos posiada kontakt do osoby z zarządu WizzAir'a, może być to adres mailowy.

Futurecabincrew

Cześć wszystkim :) Czy ktoś wybiera się na rekrutacje wizzair 17 stycznia ? A może ktoś już był i mógłby się podzielić przeżyciami ? Jak wygląda rekrutacja ? Czy wiele osób odrzucają?

Maja

@wera...wizz, twoja opinia jest bardzo krótka i ogólna. Może chciałabyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać dlaczego według Ciebie Wizz Air to dobra firma? Jakie aspekty najbardziej doceniasz w tej firmie i z których jesteś szczególnie zadowolona?

Tak3Nie
wera...wizz

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: dobra firma

Maja

@123, zapewne masz na myśli assessment day do Wizz Air? Czy możesz napisać coś więcej na ten temat. W jaki sposób udało Ci się otrzymać zaproszenie na rozmowę? Czy do tych linii można się dostać nie posiadając doświadczenia jako członek personelu pokładowego, czy wręcz przeciwnie, doświadczenie jest mile widziane? W internecie można przeczytać różne opinie na ten temat.

TakNie

Czy wybiera się ktoś na rekrutacje do Warszawy 26 października ? :)

Maja

@No frequent flyer, Czy próbowałeś zwrócić się z tymi pytaniami bezpośrednio do firmy Wizz Air? Może warto zadzwonić i zapytać o interesujące Ciebie stanowisko? W ten sposób będziesz miał pełny obraz stanowiska, na które aplikujesz. Kto z Was zamierza uczestniczyć w kolejnej rekrutacji do tej firmy? Czy zasady rekrutacji zmieniły się w ostatnim czasie?

Cabin Crew Wizzair

SZCZERZE N I E POLECAM !!!! Baza w Gdańsku jest najgorsza ! ciągły nacisk na sprzedaż.. z każdej strony musisz uwazac na ,,kolegów" z pracy :) bo bardzo chętnie na siebie donoszą :) na locie niby mili... otwarci..bardzo szczerzy...a tak na prawdę wbiją nóż w plecy kiedy tylko będą mogli ! Ciągły stres związany z pracą i atmosferą w pracy wykańczają psychicznie... JEŚLI CHCESZ TAM PRACOWAĆ MILION RAZY SIĘ ZASTANÓW BO ŻADNE PIENIĄDZE NIE SĄ TEGO WARTE !

Tak46Nie

Future stewardessa
@Cabin Crew Wizzair

Cabin Crew Wizz Air, a jakie są zarobki? Masz opinie o innych bazach?

Tak44Nie

No frequent flyer
@Cabin Crew Wizzair

Mam pytanie odnośnie umów. Czy są na czas nieokreślony? I jeśli się zaczyna od czasowej to czy jest szansa na przedłużenie czy raczej się czepiają i wurzucają. Pzdr

Maja

@Sonia11 Jest to na pewno istotna informacja, za którą Ci dziękuję. Niemniej, chciałabym jeszcze spytać o to, na jakie warunki zatrudnienia może liczyć nowozatrudniony pracownik w firmie Wizz Air? Jako że wątek powoli traci aktywność, a wygląda na to, że jesteś pracownicą firmy, to pozwoliłam sobie założyć, że możesz być w posiadaniu takich informacji. Zatem będę Ci wdzięczna, jeśli się nimi z innymi użytkownikami podzielisz.

Marta

Wybiera się ktoś na rekrutację 13.04.2018? :)

Marta

do Warszawy

Evva

Ja się wybieram :D mozemy się zlapac :D

Natalia
@Evva

Ja sie wybieram do warszawy

Kaja

Aga

Ja tez będę :-)

Sonia11
@Marta

Obecnie nie przyjmują do bazy w Waw, wysyłają do innych miast gdyż mają za dużo ludzi

Alex

Witam. Wiem, że to nie jest odpowiednie miejsce jednak to jedyne jaki znalazłam aktualne forum, na którym wypowiadają się stewardessy. Tak więc od razu przechodzę do rzeczy. Jestem studentką, która kończy właśnie pisać pracę licencjacką nt. życia w tym zawodzie. I tu szukam osób chętnych do pomocy przy badaniach. Oczywiście wszystko jest anonimowe. Czy ktoś z Was chciałby pomóc biednej studentce? Szczególnie, iż zostało mi naprawdę niewiele czasu. Osoby chętne proszę o kontakt na email: aleksandrak306@onet.pl Dziękuję i pozdrawiam wszystkich

Tak28Nie

M.

Witam, czy ktoś jest może po programie kadeckim na pilota i mógłby się wypowiedzieć jak wyglada praca po ukończeniu programu i sam program?

Kaja

Cześć. Mam pytanie do osób, które są po szkoleniu, a były na waiting list. Czy informacja o szkoleniu zostaje wysłana wcześniej? Jeżeli tak to ile wcześniej?

Tak26Nie

Elen

Rekrutacja składa się z pięciu etapów: 1. Prezentacja siebie - jakieś dwie minuty, ale nie stoją z zegarkiem. Potem wyczytują osoby, które przeszły dalej. Na tym etapie odpada połowa. 2. Scenki 3. Praca w grupie w stylu: jesteś na bezludnej wyspie i musisz przeprowadzić operację przeszczepu nerki. Kto powinien oddać nerkę? 4. Prezentacja zarobków, warunków pracy, bla bla bla. 5. Rozmowa jeden na jeden. Co ważne- cała rekrutacja (łącznie nawet z wyczytywaniem osób, które przeszły) odbywa sie WYŁĄCZNIE po angielsku. Ja dotrwałam do końca.

Piotr
@Elen

Ciekawe, na rekrutacji wymaga się języka Angielsko w stopniu komunikatywnym i cała rekrutacja jest po angielsku?

Flightnight

Hej. Czy ktoś wie jak to jest z osobami które już mają jakieś doświadczenie w innych liniach lotniczych? Jak jest ze szkoleniem itd? Kto wybiera się na rekrutacje 27.03 do Warszawy?

Tak5Nie

Pink
@Flightnight

Szkolenie przechodzisz całe ale nie zdajesz wszystkich egzaminów jeżeli masz CCA. Szkolenie jest czasochłonne, trwa 5-6 tygodni od pon do soboty 8-16 i nigdy nie wiadomo w jakim europejskim mieście będzie się odbywało. Wszystkie koszty związane ze swoim utrzymaniem podczas szkolenia sam pokrywasz i nie dostajesz w tym czasie pensji. Natomiast samo szkolenie jest bezpłatne chyba że zrezygnujesz - podpisujesz stosowną umowę. Egzaminy są w Budapeszcie, przelot i zakwaterowanie zapewnia Wizz.

Tak19Nie
Marcin

Pytanie do osób pracujących w Wizz Air. Z jakiego kraju i w jakiej walucie jest wypłata? :-)

Tak34Nie

Puu
@Marcin

Podatki rozliczane poza Polska. A wyplata w polskich zlotowkach. Urlop na prawie wegierskim

Marcin
@Marcin

Czyli wszystko na prawie Węgierskim się odbywa? Można poprosić o wypłatę w Euro czy nie ma szans bo to wypłaca Polski oddział Wizz?

Ulala
@Marcin

Tak obowiązuje całkowicie prawo węgierskie, niestety urlop też się do tego zalicza. Wypłata jest tylko w złotówkach i nie ma możliwości zmiany waluty

Ania

Ktoś się wybiera na rozmowę 16 marca do Wawy? Ile trwa całość i jak wygląda? Będę wdzięczna za odpowiedź :)

julia
@Ania

czesc, ja sie wybieram,moze zgadamy sie na facebooku? :)

julia
@Ania

rekrutacja moze trwac nawet do popoludnia/wieczora. tak jak pisala tutaj Elen - "Rekrutacja składa się z pięciu etapów: 1. Prezentacja siebie - jakieś dwie minuty, ale nie stoją z zegarkiem. Potem wyczytują osoby, które przeszły dalej. Na tym etapie odpada połowa. 2. Scenki 3. Praca w grupie w stylu: jesteś na bezludnej wyspie i musisz przeprowadzić operację przeszczepu nerki. Kto powinien oddać nerkę? 4. Prezentacja zarobków, warunków pracy, bla bla bla. 5. Rozmowa jeden na jeden."

Piwonia

Witajcie, moim marzeniem jest powrót do latania, a Wizz Air to jest to czego szukam. Czy uważacie, że mając 37 lat mam szansę przejść rekrutację? Znacie może kogoś kto operuje na rejsach w tym wieku? Będę wdzieczna za wszelkie info :)

Tak111Nie

Puu
@Piwonia

Moze byc trudno sie dostac. Przyjmuja w wiekszosci osoby w wieku 25lat lub calkowicie po liceum... bo w sumie zwykle takie przychodza na rekrutacje. Mamy kilka osob w wieku okolo 36lat, ale sa to osoby ktore juz pracuja w firmie 10lat.

TakNie

Czy ktoś wie, jak aktualnie przedstawia się sytuacja Wizz Air na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób zamieszkałych Warszawa i okolice oraz poszukujących zatrudnienia.

Martyna

Podpowiedzcie czy bardzo trudno jest na rozmowie? Na co kładą nacisk?

Tak130Nie

Despiteof

Hej. Czy ktoś jedzie 4 stycznia na rekrutacje do Warszawy?

Pau
@Despiteof

Cześć. Ja się wybieram na ta rekrutacje 4 stycznia do Warszawy :)

Taka jedna;)

Szukam osoby która niedawno przechodZiła rekrutacje najlepiej w gd;)

Zostaw opinię o Wizz Air - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie