Opinie o MAY AGENCY TRAINING Sp z o. o. Sp. k.

trener

Firma nie płaci wsółpracującym trenerom. Znam conajmniej 3 przypadki. Jednym z nich jestem. Moja sprawa i kolegi zakończyła się w sądzie. Jemu zapłacili. Mnie jeszcze :) , bo przecież w szkoleniach zdzrzają się opóźnienia z płatnościami, jak niektórzy piszą. Sorry, ale to żałosne...

Joanna

Pracujesz w MAY AGENCY TRAINING? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia i możliwości rozwoju jakie oferuje firma.

NK

witam pod jakim adresem znajduje się firma bo kordeckiego to tylko bloki, jaki jest do nich adres zeby tam podejść???

Cris

Moja współpraca z MAT od początku nie układała się najlepiej. Polecam poszukać czegoś innego.

boguslaw88

may agency training mozna opisac w prosty sposob - nieprzyjemna atmosfera,(usunięte przez administratora) i podzial pracownikow na dwie kategorie odradzam wspolprace

ola
@trener 13.03.2015 14:57
Wyjątkowo mądra i prawdziwa opinia.

najmądrzejsza!

@trener 13.03.2015 14:57
Wyjątkowo mądra i prawdziwa opinia.

Ani mądra, ani prawdziwa.

Krzysiek

Od kilku lat współpracuję z May Agency Training i bardzo sobie cenię profesjonalizm całego zespołu z koordynatorem Panią Zamoyską na czele! Nie przejmujcie się hejtami bo jak wszyscy wiemy pełno jest wokół małych ludzi o niskich pobudkach! Powodzenia! Tak trzymać!

Kitty

Ja znam ich od strony "telefonicznej". Ilekroć mieliśmy szkolenia księgowe kontaktowałam się z p. Fuksiewiczem lub Rachwalskim i bez problemu organizowali wszystko co trzeba. Nawet polecili nam tanie noclegi a na miejscu szkolenia mieliśmy pełną profi obsługę w osobie dwóch sympatycznych organizatorów. Jak dla mnie godni polecenia!

Marcin

Ja byłem razem z kolegą na szkoleniu z Panią Krystyną Jandą - było znakomicie przygotowane pod każdym względem! Sprawności organizacyjnej i solidności można tylko pozazdrościć. Zamówiliśmy już szkolenia wyjazdowe bo mają jakościowe programy i bardzo dobry dział logistyki.

Katarzyna

Witam, chciałbym bardzo podziękować za fantastyczne szkolenie! Pełen profesjonalizm i fantastyczna atmosfera!

Wlasciciel

mnie tez zawsze placa na czas! Jak maja dlugi termin platnosci od klienta - mwoia wprost i nigdy nie ma z tym problemu!

trener

A ja widziałam się z Dyrektorem Hiltem osobiście! Bardzo rzeczowy człowiek! Mnie płacą zawsze na czas i gorąco polecam May'a!

AntyGoWork

a mnie dziwi działalność GoWork, której pracownicy celowo zadają pytania "z tezą" mające na celu wywołanie negatywnych opinii od np. konkurencji!

tomek

Niejako pytam, bo gdzie znaleźć takich ludzi, jak nie tutaj na forum? Zbyt duzo osób nie chce się wypowiadac, ale faktycznie w Internecie piszą coś o długach. Ty dobrarada jesteś taką osobą, której coś musza spłacić? Skoro sa takie problemy to co Was trzyma jeszcze w tej firmie? Dziwi mnie, że jeśli maja problemy finansowe, to nadal działają.

bronek

(usunięte przez administratora). trochę to dla mnie niezbyt jasna sytuacja bo jeśli pytam ludzi z firmy bezpośrednio face to facebook o warunki pracy to odpowiadają mi, że kasa się zgadza jest dobra i w terminie, a więc komu mam wierzyć? pozdrawiam ciepło

jeszczelepszarada
@bronek 12.12.2014 18:35

A co Ci mają odpowiedzieć ludzie z firmy? (usunięte przez administratora) Porozmawiaj z trenerami i ośrodkami szkoleniowymi.

Trener
@trener 23.10.2014 15:48
witaj, pracuję z nimi od dłuższego czasu i potwierdzam: zdarzaja się obsuwy! Ale a palcach jednej reki mozna policzyc firmy szk...

Czekam na płatność 2 lata, sprawa trafiła do sądu.

Anna
@Trener 02.07.2017 15:24
Czekam na płatność 2 lata, sprawa trafiła do sądu.

Witam, proszę o kontakt w sprawie zapłaty przez MAT. Czy pozywał Pan Zarząd? Bo że spółki Pan nic nie odzyska.

mayitbe

wiecie czy można się w may agency załapać na terenera albo jakiegoś innego szkoleniowca? jesli jest robota w administracji to też byłbym zadowolony, pod warunkiem oczywiście że później da się z tego jakoś wybrnąć i jest możliwość jakiegokolwiek awansu w górę. kasa kasą ale czy płacą terminowo i nie ma haczyków

Anon
@mayitbe 04.09.2014 18:22

Przeczytaj co anonim odpowiedział trenerowi 3.06.2014.

Księgowa_10 lat stazu

Witam. Chciałabym zaczepić się u Was w firmie, ale interesują mnie jakieś aktaulne opinie dotyczące tego, jak wygląda praca. Poczytałam sobie wcześniesze wpisy, ale może ktoś w tym roku napisze jak tam się u Was pracuje w administracji?

mam oferte

piszesz to na swoim przykładzie o tej ostatniej pensji czy to jest jakaś reguła? moze jakims wyjsciem jest branie zaliczek.

mam oferte

@anonim, a coś więcej napiszesz albo kto kolwiek? Mam ofertę z May Agency za niedługo i potrzebuję pewnoego info. dzieki

MAT2

"Dobra Rada" ma rację.Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z byłymi pracownikami tej firmy. Można dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy nt. warunków współpracy i nie tylko. Częsta rotacja nie jest przypadkowa...

Warszawiak

W MAY AGENCY pracowałem prawie dwa lata i mogę Cię Gacek zapewnić, że dużo tu się nauczyłem. Owszem dużo wymagają od pracowników ale to prywatna firma więc tak jest wszędzie gdzie jet spora konkurencja.Przede wszystkim mają dużo klientów, działają także ze znanymi trenerami i celebrytami i robią coraz to nowe ciekawe rzeczy. Gdyby nie mój wyjazd do Londynu zostałbym dalej - mają powerrrr..

gacek

Mnie obecnie interesuje may agency training, ale komentarzy tu jak na lekarstwo, coś mi sie wydaje, że nie oznacza to dobrej sytuacji.

koko

były pracownik, skoro praca z MAY AGENCY TRAINING to czysta przyjemność to czemu (wnioskując po nicku) już tam nie pracujesz?

były pracownik

Ja podzielam zadowolenie pozostałych pracowników. Praca z nimi to czysta przyjemność!!!

Rekrutacja w MAT

SAMA PRAWDA!

DobraRada

Najrzetelniejszą informacją nt. firmy są byli pracownicy MAT. Wystarczy odszukać, zapytać a wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane...

trener

Współpracuję od ponad 3 lat, płatności ze strony firmy na moje konto wpływją bardzo regularnie! Wiem, też że w biznesie szkoleniowym występują zatory płatnicze i to już jest norma, że płaci się z długimi terminami....

@trener 23.07.2013 16:29

Współpracując z May Agency stąpasz po cienkim lodzie. (usunięte przez administratora)

Trener
@trener 23.07.2013 16:29

Mój zator wynosi 2 lata, za dobrze przeprowadzone szkolenie dla tej firmy.

MAT

Praca w MAT stanowi dobre przygotowanie do dalszej kariery w branży szkoleniowej- kto wie jak to wykorzystać, nie zginie na rynku pracy ;-)

Jak dla mnie praca w MAT bez zarzutów. Fajni ludzie, fajna atmosfera i praca w fajnej branży.

Zostaw opinię o MAY AGENCY TRAINING Sp z o. o. Sp. k. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAY AGENCY TRAINING Sp z o. o. Sp. k.