Opinie o VANHOUCKE MACHINEBOUW w Moorslede

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie VANHOUCKE MACHINEBOUW, i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w VANHOUCKE MACHINEBOUW na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VANHOUCKE MACHINEBOUW w Moorslede

BOBOK

UWAGA Na tę firmę robią z ludzi idiotów z spawaczy -monterów zrobisz kilka maszyn i wypad ,maszyny-spawarki zdezelowane ,maska 1 na 5-ciu ,właściciel mówi tylko po flamandzku ,gbur i (usunięte przez administratora) wraz jego żoną ,belgowie to młodziki do 25 lat max ,butów w szatni tele co w [usunięte przez moderatora](sam zostawiłem tam parę i ciuchy) wody nie ma o herbacie nie wspomnę na śniadaniu,nocleg w kampingu miał byc za darmo a płacisz 300euro na tydzień ,jaka temperatura na dworze taka w campingu ,odległość od pracy to 60km na[usunięte przez moderatora] gdzie nawigacja nie działa .ODRADZAM I OSTRZEGAM.

Zostaw merytoryczną opinię o VANHOUCKE MACHINEBOUW - Moorslede

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

VANHOUCKE MACHINEBOUW