PBO SPM Globaltech

Koluszki

Opinie o PBO SPM Globaltech

"Były Pracowniku" jak już używasz anglojęzycznych zwrotów to pisz je chociaż poprawnie. dlaczego zaraz głupcem?? pracujemy z chłopakami tu od dłuższego czasu i wszystko jest ok. przez cały czas firma wywiązywała się ze swoich zobowiązań. czyżbyś był jednym z naszych wszechstronnie uzdolnionych kolegów którzy z braku deklarowanych umiejętności zostali odesłani do domu??? to uraziło Twoją dumę? Firma jest ok i nie ma co wierzyć w te bzdury, które wypisujesz.

Zostaw opinię o PBO SPM Globaltech - Koluszki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PBO SPM Globaltech