Opinie o UBP Consulting w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie UBP Consulting, oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie UBP Consulting na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UBP Consulting w Warszawa

Fair Nowy wpis

Nie polecam firmy ani jako Partnera w biznesie, ani jako agencji rekrutacyjnej dla potencjalnych Kandydatów - nie mówiąc już o firmie jako ewentualnym Pracodawcy! Krętactwo, oszustwa i wyzysk w biały dzień!!! Radzę omijać szerokim łukiem...

zawiedziony zleceniodawca

Nikomu nie polecam tej firmy. Dwa tygodnie bez żadnej informacji, brak jakiegokolwiek zainteresowania Klientem, żenujące wymówki za ponad dwutygodniowe opóźnienia w realizacji zlecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o UBP Consulting - Warszawa

Firma UBP Consulting prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• CMO - Marketing Manager, Poznań - Marzec 2012
  • Manager Finansowy (Turcja) , Turcja - Marzec 2012
  • Trener wewnętrzny, Warszawa - Marzec 2012
  • Financial Accountant, Warszawa - Marzec 2012
  • Logistic Manager, Wrocław - Marzec 2012
  • KONSULTANT DS. SPRZEDAŻY/Język: węgierski i czeski, Warszawa - Marzec 2012
  • Ekspert ds. kampanii marketingowych produktów kredytowych, Warszawa - Marzec 2012
  • KIEROWNIK WYDZIAŁU ZAPEWNIENIA MEDIÓW, Łódź - Marzec 2012
  • Manager ds. logistyki, Wrocław - Marzec 2012
  • Ekspert ds. kampanii marketingowych produktów ubezpieczeniowych, Warszawa - Marzec 2012

Czy pracujesz w firmie UBP Consulting lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

UBP Consulting