REDATS SP. Z O.O.

Opinie o REDATS SP. Z O.O.

Znajomy

Hahahaha...Daj spokój chłopaku. "Kierownikiem" jesteś, a takie głupoty wypisujesz... Ps. Zastanówcie się nad tym czemu ludzie zmieniają Wasza firmę jak zamówienie w McDonalds...

Danny Boy

Firma solidna, nowoczesna i z celami na przyszłość. Kiedy rozwinie eksport, który jest w powijakach to być może stanie się jedną z prężniejszych na rynku. Niestety warunki finansowe oferowane są poniżej przeciętniej i nie pozwalają na współpracę z nią, a obietnice finansowe i wynagrodzeniowe nie są dotrzymywane. Pomijając personalne aspekty oraz żałosne wynagrodzenie jest to przedsiębiorstwo, które rokuje na przyszłość i cierpliwi być może się odnajdą. Ja nie polecam...Daleko do zachodnich standardów traktowania człowieka...

K
@Danny Boy

Szkoda że osoby które już w pierwszym miesiącu pomimo pójścia na rękę (i dwudniowej nieusprawiedliwionej nieobecności w drugim miesiącu pracy) mają takie podejście do firmy, pomimo tego iż nic firma zawierzyła pracownikowi na słowo i nie wyciągnęła żadnych konsekwencji - Ale to ich zdanie. A co do zarobków to jeżeli się coś na początku ustala to nie można liczyć że po miesiącu ktoś dostanie podwyżkę o 100% bo nie policzył kosztów dojazdu.

kandydat

Kumpel pracuje w Szczepan ja też bym chciał bo to co on opowiadał to jest ok bo firma ciśnie mocno do przodu, czyli jest przyszłość. Wysyłam swoje CV ale narazie bez odzewu.

Pracuję w tej firmie aktualnie i wedlug mnie długo, są inni co pracuja dłużej, ja jestem zadowolony z pracy w PHU SZCZEPAN i nie zamierzam szukać innej pracy !

Pracownik Biurowy

Rozmowa była zaskakująca , ale chyba oczekiwania mojej osoby spełniły kryteria ponieważ dostałem pracę POLECAM !

Pytań było dużo i dość dawno - nie pamietam

pracownik były

To jest bardzo solidna firma, dobrze rozwijająca się, mnie do odejścia zmusiła prywatna sytuacja rodzinna - POLECAM PHU SZCZEPAN

Zostaw merytoryczną opinię o REDATS SP. Z O.O. - Jabłonna-Majątek

• Jak się pracuje w REDATS SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy REDATS SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REDATS SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REDATS SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w REDATS SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REDATS SP. Z O.O.