Opinie o Peeste w Piaseczno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Peeste, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Peeste o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Peeste w Piaseczno

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Joanna Nowy wpis

W starych opiniach widać, że mieli problemy z wypłacaniem wynagrodzeń. Jeden z kierowców poszedł z tym do sądu i nawet ugrał na tym odsetki. Dalej się to jeszcze zdarza czy uznali, że za dużo stracą na odsetkach i teraz wszystko jest pięknie i na czas?

Karolina Nowy wpis

Firma działa tylko w Piasecznie czy ma jakieś inne oddziały ?

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś wie, jak aktualnie przedstawia się sytuacja peeste na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób mieszkających w Piaseczno i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

3erfff Nowy wpis

hej hej no chyba ucichla tego nie wiadomo @qqq bo przeciez jak sam widzisz od dawna tutaj na forum nikt juz na ten temat sie niestety nieb wypowiada ..

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Peeste poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Doradca Handlowy ds. Klientów Biznesowych
Ag Consult Grzegorz Zwoliński
(3 opinie)
logo firmy Kierowca C+E
Piaseczno
Pawtrans Holding sp. z o.o.
(199 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
ja

panowie kirowcy jezeli nie dostaliscie wynagrodzenia ze prace idzcie do sadu, wygracie na pewno Ja to zrobilem dostalem wynagrodzenie z odsetkami.

UUU

Omijac z daleka ta firme , CO Z TEGO ZE MASZ UMOWE JA CI POTRACA ZA PALIWO ZE ZA DUZO SPALILES ZA SRUBY ZA USTERKI SAMOCHODY GRATY LEDWO SIE TRZYMAJA I POBOROW ZA MIESIAC PRACY 1300 ZLOTY A ZAPIEPRZASZ BO SPISZ JESZ MYJESZ SIE CALY TYDZIEN MIESZKASZ W SAMOCHODZIE WYJEZDZASZ W PONIEZIALEK A WRACASZ W PIATEK

edi

panowie kierowcy chcecie pracowac charytatywinie i chcecie sponsorowac firme peeste to sie w niej zatrudnijcie

jjjkk

usuneli wypowiedz prawda w oczy kole

.......

Bartek odpisuje ci ale moje odpowiedzsa usuwane po kilku minutach a wiec co do bonow i paczek to nie wiem bp ja pracowalem we wrzesniu i pazdzierniku pracowalem leden miesiac i poborow nie dostalem drugi to samo i wyczulem ze cos nie w porzatku jest izrezygnowalem i wtedy dostalem pismo z wierszem potracen za paliwo za mycie samochodu za wymiane srub itp.pensji zero

pazdziernik i listopad

Hej chlopaki ja tez za dwa miesiace mam nie zaplacone pracowalem w ubieglym roku wrzesien i listopad

.....

Firma masakra ruluja pracownikow na placach potracaja za wszystko paliwo srubki za usterki wszystko placi kierowca A wiec panowie kierowcy odradzam ta firme odradzam ta firme poracaja za wszystko paliwo srubki usterki a wiec z dala od PEESTE

henio

Panowie kierowcy z dala od tej firmy peesto jesli nie chcecie za darmo pracowac;

TW

volvo 420KM + naczepa-chłodnia 30, 5l/100km jazda po kraju. Kierowca obciążony za wszystko Jazda na coca-coli, 20T nie spada z paki. Szukamy ludzi bogatych, którzy mogą do pracy dopłacać. za wszelkie usterki kierowca płaci

poiu

Wymagania wielkie ,niskie place, ciagla kontrola,sami kradna i maja wszystkich za zlodzieji.nie przestrzegaja czasu pracy,tabor rozpadajacy sie.ODRADZAAM PRACE W TEJ FIRMIE SZKODA CZASU.A i jeszcze rotacja ponad 70 kierowcow na 6 autach przez rok.jeden staly donoszacy kierowca z najlepszym autem pracuje juz dlugo reszta max 2tyg.

Zostaw merytoryczną opinię o Peeste - Piaseczno

Peeste
1.4/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Techniczna 4
    05-500 Piaseczno
  • NIP: 1230012415 KRS: 0000039735

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.